[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 14. 20:46

hát igazából mivel már a gta 1 óta így vannak a város/autó nevek,szerintem nem is illene a gta-hoz valódi kocsi,elég,ha felismerhető szerintem,lényeg,hogy sok-sok változatos jármű legyen benne
It's all down south now.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 16. 22:10

feldobok egy témát!ki milyen főhősnek örülne a legjobban?Esetleg jó lenne egy GTA-ban a több játékos mód?
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 17. 13:42

a gta-ban van multiplayer,bár igazából egy single player játék már 15 éve,úgyhogy nem fogják nagyon "kihegyezni" szerintem a multit,mert a single modon lesz a hangsúly,főhősnek jó lenne az az öregtata a trailerből :D szerintem ő lesz,latint meg négert nem akarok főhősnek,max az egyik kiegészítőben...bár egy női főhős is jöhetne,de az is csak egy kiegészítőjében :D
It's all down south now.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 17. 15:18

én nem örülnék annak a vén hapeknak mert hogy nézne ki hogy végig fut egész los santoson egy öltönyös fazon....ezekhez a városokhoz egy fiatalabb alkat illene....de latint én sem akarok...elég volt Nico akcentusával is megbírkózni...nem kell még1 akcentus huszár :D....néger jöhet de csak ha Cj xD...
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 05. 17. 16:06

Cooperatv mód kéne :D azzal mekkorát lehetne hülyülni :D
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 17. 16:23

Catalina szerepelt a gta III-ban és a san andreasban....szerintetek harmadszorra is visszatér???Ha esetleg visszatér akkor arra is lehet esély hogy Ceasar is visszatér?Én örülnék nekik!
És én biztosra veszem hogy benne lesz a két árulónak a sírja a játékban...és talán még a Johnson mamájé is! Örülnék ilyen kis apróságoknak!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 05. 17. 16:49

Én ilyen találgatásokba nem megyek bele, hogy milyen utalások lesznek korábbi részekre, de az tuti, hogy lesznek. Ilyen ziccereket Rockstarék sosem hagynak ki.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 17. 17:48

insanity06 írta:Catalina szerepelt a gta III-ban és a san andreasban....szerintetek harmadszorra is visszatér???Ha esetleg visszatér akkor arra is lehet esély hogy Ceasar is visszatér?Én örülnék nekik!
És én biztosra veszem hogy benne lesz a két árulónak a sírja a játékban...és talán még a Johnson mamájé is! Örülnék ilyen kis apróságoknak!
Sajnos régi szereplők a gta 3 érából nem térnek vissza,bár easter egg 100%-hogy lesz róluk,Catalina viszont főleg nem térhet vissza,mivel a GTA 3-ban Fido kinyírta őt :D (és ez a sírköves ötlet tetszik,remélem megvalósítják :D )
It's all down south now.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 17. 19:42

gta 3-al nem játszottam de a San Andreas-ban benne van...és ott él...sőt...nem ölik meg...akkor ez most hogy is van? :D visszahoztak valakit a halálból? :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 05. 17. 19:44

A GTA 3 késöbb játszodik idöben mint a Sa...

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 17. 22:10

így már minden világos :) én annyira bízom benne hogy benne lesz a Grove Street...szerintetek van szívük kivenni san andreas-ból a G.S zsákutcát????Ha nem lesz benne akkor számomra kicsit romlani fog a játékélmény 150%-ról 140%-ra :P XD
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 05. 18. 06:19

Easter egg-ként szerintem lehet rá számítani.Örülnék is neki, és szerintem majdnem mindenki.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 18. 12:53

ha benne lesz akkor tuti hasznát veszi a játék egy küldetés erejéig...volt a grove street-en pár ház amit nem kellett használni...talán azokban valami kis drogdílert felkeresni vagy elbújni a grove-on...az se lenne rossz ha ott fejeződne vagy kezdődne a játék :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 05. 18. 16:13

insanity06 írta:én nem örülnék annak a vén hapeknak mert hogy nézne ki hogy végig fut egész los santoson egy öltönyös fazon....ezekhez a városokhoz egy fiatalabb alkat illene....de latint én sem akarok...elég volt Nico akcentusával is megbírkózni...nem kell még1 akcentus huszár :D....néger jöhet de csak ha Cj xD...
mondták hogy cj szinkronszínésze nem lesz benn, de attól még cj benne lehet :P :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 05. 18. 21:54

CJ szerintem nem lesz benne, főleg, hogy ő nem volt néma(Ezt a szinkronhangjának hiányára értem). Talán a képe kinn lesz valahol régi uralkodása miatt, de az már rég volt Los Santos történelmében. Bár talán kinn lesz egy-két graffitin, szerte a városban a régi grove street banda területein. Persze ez egy másik éra, szóval csak easter eggként maybe.
Hogy Groove Street benne lesz-e. Persze, csak megváltozik picit. A városrészek nagyjából meglesznek átformálva. Küldetést nem tartom valószínűnek, de egy jó kis lövöldözés még benne lehet itt. Kijelenthetem, nem fog itt kezdődni, nem lesz itt vége.
Ezzel kapcsolatban, ha már úgyis reménykedünk, én örülnék, ha lehetne a Groove Street végén házat venni(akár CJ-ét), vagy valami teljesítéséért kapni egyet. Jó lenne
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Lezárt