[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 10. 27. 09:22

November 8.-án megkapjuk az első GTA V infókat,már nem kell sokat várni :D

wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 10. 27. 09:27

Azért a 18+ oldalon meglepődtem :D Rockstarék nem viccből mondták hogy rengeteg infó lesz :D

A pest control képekhez valaki írta rockstar annyit írt hozzá "Haha" xd

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 27. 10:02

18 oldal! Kíváncsi vagyok, hogy fogják csűrni-csavarni, hogy ne áruljanak el mindent a játékról :D
Mondjuk úgy spórolnak majd a szöveggel, hogy az egyik oldalon csak egy nagy kép lesz. A főhős szeme... teljesen kinagyítva. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 27. 10:03

November 8-án????Az zsír,minden rosszban van valami jó,mert ugyanis 7én lejár a Gold előfizetésem Xboxomra :( De most,hogy egy nappal rá jönnek a GTAV hírek,így nem is vagyok kicsit sem szomorú,sőt :D :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 27. 17:51

18 oldal tényleg sok! Ha azt ígérték, hogy nem árulnak el annyira sok infót akkor mit fognak taglalni 18 oldalon keresztül? De, hogy ne tűnjön úgy, hogy problémázom, azért jelezném, hogy NAGYON ÖRÜLÖK neki!!!Már nagyon vártam és bízom benne hogy rengeteg kép lesz benne!
Amit szeretném, hogy kiderüljön:
-Főhős
-Főhős múltjának egy rövid bemutatója
-Renget kép a városról, mintha egy városnéző túrán lennénk!
-egy pár újdonság amiről könnyedén le lehet rántani a leplet :)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 27. 18:05

insanity06 írta:18 oldal tényleg sok! Ha azt ígérték, hogy nem árulnak el annyira sok infót akkor mit fognak taglalni 18 oldalon keresztül? De, hogy ne tűnjön úgy, hogy problémázom, azért jelezném, hogy NAGYON ÖRÜLÖK neki!!!Már nagyon vártam és bízom benne hogy rengeteg kép lesz benne!
Amit szeretném, hogy kiderüljön:
-Főhős
-Főhős múltjának egy rövid bemutatója
-Renget kép a városról, mintha egy városnéző túrán lennénk!
-egy pár újdonság amiről könnyedén le lehet rántani a leplet :)
Egyetértek! 6 oldalra számítottam, mert abból már sok infót azért meg lehet tudni, de nem is egy eget rengetően sok mennyiség. 18 oldalba meg "muszáj" írniuk valamit, nem lehet rizsázni mindenféle hülyeségről 18 oldalon keresztül.... hát kíváncsi vagyok.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 27. 18:11

insanity06 írta:18 oldal tényleg sok! Ha azt ígérték, hogy nem árulnak el annyira sok infót akkor mit fognak taglalni 18 oldalon keresztül? De, hogy ne tűnjön úgy, hogy problémázom, azért jelezném, hogy NAGYON ÖRÜLÖK neki!!!Már nagyon vártam és bízom benne hogy rengeteg kép lesz benne!
Amit szeretném, hogy kiderüljön:
-Főhős
-Főhős múltjának egy rövid bemutatója
-Renget kép a városról, mintha egy városnéző túrán lennénk!
-egy pár újdonság amiről könnyedén le lehet rántani a leplet :)
Engem a vidék érdekel nagyon! Arról jó lenne néhány kép!
Gyenge napok vannak...

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 10. 27. 18:31

Rockstar69 írta:
insanity06 írta:18 oldal tényleg sok! Ha azt ígérték, hogy nem árulnak el annyira sok infót akkor mit fognak taglalni 18 oldalon keresztül? De, hogy ne tűnjön úgy, hogy problémázom, azért jelezném, hogy NAGYON ÖRÜLÖK neki!!!Már nagyon vártam és bízom benne hogy rengeteg kép lesz benne!
Amit szeretném, hogy kiderüljön:
-Főhős
-Főhős múltjának egy rövid bemutatója
-Renget kép a városról, mintha egy városnéző túrán lennénk!
-egy pár újdonság amiről könnyedén le lehet rántani a leplet :)
Engem a vidék érdekel nagyon! Arról jó lenne néhány kép!
Egyetértek. Én is inkább a vidéki területeket szeretném látni. Remélem az állatvilágról is kapunk képeket illetve egy rövidebb cikket.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 10. 27. 19:43

Remélem itt az új részben már nem lesz olyan mocsok védelem, mint a IV-nél. Ez a Social Club + Live + Securom páros nagyon undorító. Figyelgesd, hogy a kulcs vissza legyen vonva, Live nem enged be, SC nem indul. Valami védelem biztosan lesz rajta, de remélem, hogy megfelelően tájékoztatják a vásárlót, hogy mi a teendő. Én annak idején sehol nem láttam, hogy mit kell csinálni az IV-nél törléskor.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 10. 28. 10:38

Ti mit gondoltok róla!! A falvakban majd lehet vmit csinálni??Nem ugy mind a SA-ban h körül néztél (elloptad a kocsit) vagy kajáltál.Remélem az 5-re kitalálnak vmi újdonságot a fejlesztök v megint felesleges belerakni.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 28. 10:47

Belegondolsz, hogy a RDR-be mennyi lehetőség volt...de tényleg....rengeteg. 1000%, hogy kitalálnak valamit a falvakba!Rengeteg lehetőség volt ott is! Kártyajátéktól elkezdve (több fajta), kihívni a többieket szkanderre ilyesmi! Szóval ha nem is lesz annyira kiterjed minden falu, azért egy kis kocsmát tuti beleraknak ahol lehet majd rosszalkodni :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 28. 10:49

Igen,szerintem is kibővítik a falvakat,sőt,egy-két tanyát szerintem 1 az 1ben fognak átportolni a Red Dead Redemptionből.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 28. 10:53

insanity06 írta:18 oldal tényleg sok! Ha azt ígérték, hogy nem árulnak el annyira sok infót akkor mit fognak taglalni 18 oldalon keresztül? De, hogy ne tűnjön úgy, hogy problémázom, azért jelezném, hogy NAGYON ÖRÜLÖK neki!!!Már nagyon vártam és bízom benne hogy rengeteg kép lesz benne!
Amit szeretném, hogy kiderüljön:
-Főhős
-Főhős múltjának egy rövid bemutatója
-Renget kép a városról, mintha egy városnéző túrán lennénk!
-egy pár újdonság amiről könnyedén le lehet rántani a leplet :)
Engem jobban érdekelne egy várostérkép :)
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 28. 10:59

Ja,egyetértek,sőt,engem az egész térkép érdekel,mert amióta azt mondta a Rockstar,hogy (annak ellenére,hogy most nem egész San Andreas lesz a játékban,csak Los Santos és környéke)ez lesz a legnagyobb területű játék,amit valaha csináltak,azóta furdal a kíváncsiság,hogy mekkora játékterület lesz. :o Remélem,hogy két oldalas lesz a térkép,amin minden rajta van,mert akkor tényleg nagy lesz!!!!!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 28. 11:10

insanity06 írta:Belegondolsz, hogy a RDR-be mennyi lehetőség volt...de tényleg....rengeteg. 1000%, hogy kitalálnak valamit a falvakba!Rengeteg lehetőség volt ott is! Kártyajátéktól elkezdve (több fajta), kihívni a többieket szkanderre ilyesmi! Szóval ha nem is lesz annyira kiterjed minden falu, azért egy kis kocsmát tuti beleraknak ahol lehet majd rosszalkodni :D
Tényleg a kártyajáték! Milyen zsír lenne, ha betennék a pókert. Hasonlót mint a RDR-be amit te is mondtál. Mennyit kártyáztam az öcsémmel... Egy partit ő, egyet én nyomtam le. Volt, hogy ez négy-öt órát is elvett a napunkból. :D Ez kötelező lenne az V-ben. Rengeteg játékórát adna annak szavatosságába.

Lezárt