[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 10. 30. 18:12

insanity06 írta:srácok ettől a hírtől túlteng bennem az energia :D valahogy le kell vezetném áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááfakosdfnasiofndfndsifln :D
Szex. Az a legjobb GTA-ra... xD

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 30. 18:15

insanity06 írta:srácok ettől a hírtől túlteng bennem az energia :D valahogy le kell vezetném áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááfakosdfnasiofndfndsifln :D
:lol: ajánlom a futást. Én minden este futok 40 percet, de most, hogy láttam a híroldalt, megyek is vissza futni vagy 1 1/2 órát. De lehet az sem lesz elég, hogy lemerítsem magam :D Ez hír ODAB*SZ!!! :D :D

wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 10. 30. 18:40

Amúgy az ifruit benne volt a gta 4-be is.
http://www.wired.com/gadgetlab/2008/05/apple-parody-hi/

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 10. 30. 19:58

Engem valahogy egyáltalán nem spanolt fel ez a hír, mivel megint az a szemtelen húzása van a cégnek, hogy fél évvel később jön ki a pc-s verzió. Amikor megláttam ezt a hírt akkor egyből azt néztem, hogy lesz e pc-s átirat, de megint csalódnom kellett bennük. Undorító ez a marketing pedig terveztem, hogy a tavaszi megjelenés napján elmegyek az egyik játék boltba és sorba álok érte.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 30. 20:38

brenor írta:Engem valahogy egyáltalán nem spanolt fel ez a hír, mivel megint az a szemtelen húzása van a cégnek, hogy fél évvel később jön ki a pc-s verzió. Amikor megláttam ezt a hírt akkor egyből azt néztem, hogy lesz e pc-s átirat, de megint csalódnom kellett bennük. Undorító ez a marketing pedig terveztem, hogy a tavaszi megjelenés napján elmegyek az egyik játék boltba és sorba álok érte.
Attól én még örülök, ha nem baj. De azt ne mondd, hogy ez téged váratlanul ért. Ezt boritékolható volt. Egyépként ugyanilyen hangulatom lenne mint neked, de az bisztos, hogy én nem várnék ki tudja meddig. Ez nem szivatás a R* részéről, hanem lé. Mondjuk, ha úgy vesszük az, a letöltős tetvekkel szemben. Na mindegy. Az tuti, hogy én már belefáradtam volna, ebbe a kitudja mikor jön pc dologba, nem beszélve, hogy attól kell rettegjek, elfog futni-e a gépemen, vagy egy kisebb vagyont kell rá költenem majd.(lásd Gta4)
Ezért is váltottam anno konzolra.

Avatar
sudani
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. 09. 23. 14:30

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: sudani » 2012. 10. 30. 21:16

sziasztok nem tudom hogy valaki észrevette-e de vannak egyes helyeken hibák az írásokban,meg ehhez hasonlók.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 30. 21:30

Ezt kifejtenéd kicsit bővebben? Mert félek, hogy jól értettem -.-
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 30. 22:30

sudani írta:sziasztok nem tudom hogy valaki észrevette-e de vannak egyes helyeken hibák az írásokban,meg ehhez hasonlók.
Igen. Konkrétabban fejtsd már ki légyszives. Ha a helyesírásomra gondoltál, bocs, de ennél ne nagyon számíts jobbra. ;)

Avatar
Jakesz
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012. 10. 30. 23:45
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Jakesz » 2012. 10. 30. 23:51

bodom26 írta:
brenor írta:Engem valahogy egyáltalán nem spanolt fel ez a hír, mivel megint az a szemtelen húzása van a cégnek, hogy fél évvel később jön ki a pc-s verzió. Amikor megláttam ezt a hírt akkor egyből azt néztem, hogy lesz e pc-s átirat, de megint csalódnom kellett bennük. Undorító ez a marketing pedig terveztem, hogy a tavaszi megjelenés napján elmegyek az egyik játék boltba és sorba álok érte.
Attól én még örülök, ha nem baj. De azt ne mondd, hogy ez téged váratlanul ért. Ezt boritékolható volt. Egyépként ugyanilyen hangulatom lenne mint neked, de az bisztos, hogy én nem várnék ki tudja meddig. Ez nem szivatás a R* részéről, hanem lé. Mondjuk, ha úgy vesszük az, a letöltős tetvekkel szemben. Na mindegy. Az tuti, hogy én már belefáradtam volna, ebbe a kitudja mikor jön pc dologba, nem beszélve, hogy attól kell rettegjek, elfog futni-e a gépemen, vagy egy kisebb vagyont kell rá költenem majd.(lásd Gta4)
Ezért is váltottam anno konzolra.
A MAx Payne 3 rövidke késése után felcsillant a remény, hogy a következő PC-s verziók már csak maximum néhány hetet fognak csúszni a konzoloshoz képest. Sajnos nem jött össze :(
You ain't gotta like it cause the hood gone love it
Watch a young nigga show his ass out in public

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 31. 08:20

Jakesz: Hát igen. Csak az a fránya lé. Ilyenek ezek a pénzhajhászok. Kiszámíthatóak, vagy éppen az ellenkezője? :D De én azt mondom, ha már Max bácsival hoztad fel, ez más egy kicsit, ha már a várható bevételt vesszük figyelembe. Itt jóval nagyobb a kockázat, nem engethetik meg maguknak, hogy rengetegen ingyen szerezzék meg majd a gta5-öt. Hatalmas bevétel várható, mert millióan veszik majd meg, de ez a nagy szám szerintem arányos az "ide nekem ingyen a gta5 játékot" emberekkel. Hiába mondják, hogy nem kell a R* sajnálni, akkor is nagy pénz amitől elesnek ilyenkor.
Nem beszélve arról, hogy szerintem lassacskán folydogál a R* folyószámlájára nem kevés pénz, két hatalmas konzol gyártó cégtől. Vajon miért? :D

Csak annyit tudok még mondani, legyen pozitív meglepetésben része a pc-seknek a megjelenést illetően. :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 10. 31. 11:11

Én is pozitív meglepetésekben reménykedek :) bár már attól kezdek félni,hogy kiadják-e egyáltalán pc-re :/ ,de ha igen,akkor már 3 platformon dőlt el,hogy mi lesz az év játéka :)
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 31. 11:18

Mr.Vercetti: Biztosan megjelenik PC-re,a Rockstar megmondta,nem feledkeznek meg a platformról,a fontosabb epizódokat a PC-sek is megkapják.És a GTAV ugyebár egy nagyon fontos epizód lesz,szóval ne aggódj! ;) Azt nem merem megígérni,hogy a konzoloshoz képest olyan hamar jön,mint PL a Max Payne3 meg mint az Assassins Creed 3 fog jönni,de abban 1000%ig biztos vagyok,hogy PC-re is kiadják ;) !
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 31. 11:26

Ja ja jól mondja az előttem szóló srác :) Nagy botrány lenne, ha szándékosan kifelejtenék a pc portot. Szerintem Edinburgh lángokban állna, a pc-sek ostromától. :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 10. 31. 11:54

Ha 1-2 hónapot késik a PC Platform, akkor Pc-re veszem meg, de ha félévet, akkor X360-ra, GTA V miatt terveztem a gépfelújítást, legalább töbett tudok gyűjteni.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 31. 13:49

Nekem tutkó, hogy majd csak PS3-ra lesz meg, csakúgy mint a IV. Hamarabb is kijön, és nem kell többszáz ezreket fizetnem azért, hogy tudjak vele játszani. :D De bátyám kikötötte, hogy nem fogja megvenni egyből megjelenéskor, mert drága, és úgyis inkább én játszok vele. Úgyis ráveszem még addig. :D Meg ő sem fogja tudni kibírni, hogy ne vegye meg.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt