[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 29. 09:33

a rockstar hihetetlenül titokzatos :) A Trailer után megtudjuk:)
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 01. 11:36

100%, hogy Washington nem lesz! Mert Washingtonban mi van? a Heférház meg Pentagon meg a város nem illik a GTA-hoz! Most már biztos, hogy San Andreasban leszünk, de én VC-nek örülnék VC a legjobb, de mit bánom én legyen San Andreas! És miért mondjátok, hogy csak Los Santos lesz benne meg Venturas? Mi van San Fierroval meg a vidéki városokkal?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 11. 01. 11:57

TheGTAKING írta:100%, hogy Washington nem lesz! Mert Washingtonban mi van? a Heférház meg Pentagon meg a város nem illik a GTA-hoz!
Méghogy nem illik? Washington az egyik legzüllötteb amerikai város. Csak azok a helyek biztonságosak, amiket leírtál, egyébként nagyon nagy a bűnözés.

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 01. 13:11

Én ezt nem tudtam :o :o :shock: :shock: akkor simán lehetne GTA város!
De legjobban VC-nek örülnék!

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2011. 11. 01. 16:15

Hatalmas meglepetésre London lesz és a logón látható "V" stílusa is csak félrevezetés. :D (de örülnék neki)
Viccet félretéve, én abban azért nagyon reménykedem, hogy a történet napjainkban fog játszódni.

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 01. 16:51

Srácok figyeljétek csak a vissza számlálót 9 perc van vissza a GTA 5 trailer-ig!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 11. 01. 17:13

Holnap jelenik meg a trailer '- . - Mindegy, nem történt semmi baj.

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 01. 17:15

Bocs félre néztem azt hitem, hogy ma jelentik be bocs , bocs! :cry: :cry: :? :?

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 01. 20:03

hú amikor ma benéztem nagyon örűltem, hogy kevesebb mint eg ynap:) megyek holnap boltba
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 11. 01. 20:46

És mit csinálsz a boltban? Bevásárolsz a GTA-ra :D :D :D :D :lol: ?
***

A hozzászólás egy része törölve lett, mert nem a megfelelő témában lett megírva.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 02. 10:48

nyílván azért ide írom
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 11. 02. 18:50

adminok nem nyittok helyek a GTA 5-nek a részek közt, el lehet kezdeni irogatni már most a cikkeket.
It's time for the Lance Vance Dance!

MolGabi
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010. 05. 05. 10:42

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MolGabi » 2011. 11. 03. 09:39

Egy visszafogottabb területű San Andreas-ra számítok majd, mint ahogy a IV esetében is volt. Kisebb, de annyira kidolgozott és részletes, hogy gyakorlatilag nem veszed észre, hogy maga az alapterület kevesebb, mint az előző generációs GTA 3 érában. A terület miatt esetleg lehet még 4 lemezes is a játék véleményem szerint. Az biztos, hogy most már nagyon feszegeti a konzol határait egy-egy játék, valami kompromisszumot kell kötniük, kíváncsian várom hogyan kivitelezhető !

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 11. 03. 09:43

Én arra számítok hogy végre megint rengeteg fegyvert használhatunk mint a régi SA-ban mert ugye a GTA IV-ben szinte botrányosan kevés fegyver volt, illetve mostmár csinálhatnának majd lassan évszakváltozást is csak ugye a meditterán éghajlattnál nincs hó nem lenne mutatós. Esetleg a hegyek lehetnek hófödték nem tudja véletlen valaki hogy a kalifornia sziklás helység eléri-e a hóhatárt?
Nobody fucks with my family!

balint668
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 12:48

Re: Minden,ami a GTA 5-höz kapcsolódik

Hozzászólás Szerző: balint668 » 2011. 11. 03. 13:24

Szóval...ez inkább azokhoz szól,akik látták az új trailert,és le is tudták forditani.
A nyugdijba vonúlt férfi,aki beszél,elmeséli,hogy az időjárás miatt jött ide,meg szép háza van,stb.Mesél még a fiairól is,jól kivehetően bűnözők.Na most!Van egy szerintem nagyon logikus elképzelésem a történettel kapcsolatban,de érdekes módon,ezt a verziót még sehol,semelyik fórumon nem láttam egy embertől sem.Szerintem: aki beszél a trailerben,a nyugdijas fószer,az lehet Tommy a VC-ből,vagy Claude a GTA 3-ból megöregedve,de lehet egy teljesen új alak.szerintem ez a 3 variáció van.Tegyük fel,hogy Tommy Vercetti az,és átköltözött Los Santosba,és kivételesen most nem őt(a trailerben a mesélőt) kellesz alakitani,hanem a fiát/fiait (mivel felröppent a hir is,hogy több karaktert irányitunk majd),akikről mesélt a trailerben.Ez szerintem a trailer alapján teljesen nyilvánvaló...szerintem nem valószinű,hogy egy kiöregedett veteránt fogunk irányitani,és az előzetesben folyton ez a 3 karakter volt (az idős férfi+ 2 fiatalabb srác,egy kopasz,meg egy feka,akik feltehetően a fiai) .Na szóval mit szóltok ehez? várom a véleményeiteket!

Lezárt