[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 12. 18:47

Persze, hogy az övék számít, de a Ti véleményetek legalább annyira érdekel, mint a játék megvalósítása ezzel kapcsolatban.
A traktort egyébként pont poénból írtam, de így belegondolva szívesen ráraknék néhány csicsás díszt, felmennék Trevorral a városba a kis tuningtrakival, és ott csapatnék :D
Amúgy Johnny Hexere nem csak visszatért folyton a ház elé, illetve küldetés elején épen az állóhelyed elé?
Amúgy szerintem csak speciális, alapértelmezett autóknál lesz ez, pl. Nikónak és Luisnak nem volt ilyen kocsija/motorja.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 12. 18:56

NoxiousEnterprise írta:Persze, hogy az övék számít, de a Ti véleményetek legalább annyira érdekel, mint a játék megvalósítása ezzel kapcsolatban.
A traktort egyébként pont poénból írtam, de így belegondolva szívesen ráraknék néhány csicsás díszt, felmennék Trevorral a városba a kis tuningtrakival, és ott csapatnék :D
Amúgy Johnny Hexere nem csak visszatért folyton a ház elé, illetve küldetés elején épen az állóhelyed elé?
Amúgy szerintem csak speciális, alapértelmezett autóknál lesz ez, pl. Nikónak és Luisnak nem volt ilyen kocsija/motorja.
Viszont Michael piros kocsija lehet, hogy Johnny motorjához hasonlóan mindig otthon lesz sértetlenül.

Szerintem nem fog reprodukálódni a verdánk, akármennyi pénzt és időt öltünk bele, ahogy fentebb írtam, itt maximum Michael agyonhypeolt sportkocsijánál látok esélyt a reprodukálásra.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 12. 18:59

Bár lehet, hogy olyan speckó képessége lesz Franklinnek, hogy a kocsija automatikusan megjavul :D Csak viccelek, ez szar lenne... :) Bár talán lehetne olyan kocsit beállítani, amit mindig megkapsz, és reprodukálódik.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 19:02

Gáz lenne az a speckó képesség :D
Am nem azt mondták, hogy most majd rengeteg féle járműt lehet tuningolni? Én úgy emlékszem. Akkor akár még a traktor is szóba jöhet.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 12. 19:03

NoxiousEnterprise írta:Bár lehet, hogy olyan speckó képessége lesz Franklinnek, hogy a kocsija automatikusan megjavul :D Csak viccelek, ez szar lenne... :) Bár talán lehetne olyan kocsit beállítani, amit mindig megkapsz, és reprodukálódik.
Ez szerintem maximum csak akkor lenne jó, ha a bizonyos autóval egy mentőhelyre (garázsba, vagy a GTAIV-ben megismert kijelölt parkolóba) állhatnánk és csak azzal történne meg a reprodukálás.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 19:04

Persze, mert egyébként gagyi lenne. Még így is, ha nem olyan garázsok lesznek mint egyébként, hanem olyanok mint a IV-ben de remélem hogy nem. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 12. 19:06

Remélem, hogy hajót, illetve motort is lehet tuningolni :D Inkább csak motort, annyira nem kell az a hajó... Bár, ki tudja.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 19:09

Hát a hajók tuningolását azért nehezebb lenne megoldani, de ha minden húr szakadna..akkor végülis bele lehetne rakni a játékba.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 12. 19:11

NoxiousEnterprise írta:Remélem, hogy hajót, illetve motort is lehet tuningolni :D Inkább csak motort, annyira nem kell az a hajó... Bár, ki tudja.
A hajótuning az szerintem már túlzás. Ennyi erővel repülőt is lehetne tuningolni, de azt a valóságban se nagyon szoktak. Szerintem csak az autókat lehet majd felnyomni, kifesteni, megbabrálni meg ilyesmi. A hajó már furcsán nézne ki, de kitudja, lesz itt még meglepetés bőven szeptember 17-én. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 05. 12. 19:11-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 12. 19:11

Egy Vice City -s hajóüzemben simán meg lehetne csinálni, nem gondolod?
De azért a motorok tuningolása még beleférne...
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 12. 19:12

NoxiousEnterprise írta:Egy Vice City -s hajóüzemben simán meg lehetne csinálni, nem gondolod?
De azért a motorok tuningolása még beleférne...
A motorok szerintem is bőven beleférnének ebbe a tuningolásba. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 12. 19:16

A hajók - mint feljebb írtam - tuningolását viccből írtam. De a motorok beleférnek, sőt hajók közül is lehetne néhány azért, viccet félretéve is.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 12. 19:22

NoxiousEnterprise írta:Egy Vice City -s hajóüzemben simán meg lehetne csinálni, nem gondolod?
Tuningolásnál én nekem is egyből ez ugrott be.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 12. 19:27

NoxiousEnterprise írta:A hajók - mint feljebb írtam - tuningolását viccből írtam. De a motorok beleférnek, sőt hajók közül is lehetne néhány azért, viccet félretéve is.
Hajók közül is lehetne néhány, sőt, én azt is bírnám, ha azt a kis tengeralattjárót is lehetne tuningolni. :D Apropó kis tengeralattjáró: a mostani újságok egyike sem számolt be róla, egyikük sem látta az új demókban, remélem nem azért, mert a R* kivette a játékból. Milyen komoly lenne úgy meglógni a rendőrmotorcsónakok elől, hogy beszállsz és csak úgy lemerülsz. :D Plusz azért abban ülve gondolom jóval biztonságosabb lenne a vízalatti kincskeresés, hisz a fémrobotkarokat nem tudnák olyan könnyen leharapni a cápák, mint a főhősök karját. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 12. 19:37

Még a vadászgépekről se volt szó a Magazinokban vagy csak én maradtam le róla?

Lezárt