[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 13. 20:52

hát ja..ahhoz már olyan profi gép kéne hogy fú....a konzolt én pedig már csak azért is jobban bírom mert szerintem a célzás sokkal könnyebb (én nekem gépre megvolt a San Andreas de egérrel nagyon utáltam a célzást)....meg én sose bírtam a WASD billentyűkkel vezetni a járműveket....xboxon és ps-en szerintem ez is jobb....de hát kinek mi az ízlése... :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 13. 20:56

Én is mindig konzolos voltam,abból adódóan,hogy laptopom van,ami a GTA3mat meg a Vice Cityt sem viszi,vagyis egész pontosan a 3. küldetésig elviszi,aztán hazavágja az egészet,többször meg kellett már emiatt javítani a gépet...
Szóval én örökre konzolos vagyok,és(bár a PC-n állítólag szebb grafikát lehet elérni,mint a két konzolon,abban én is egyetértek,hogy csak akkor,ha überül fel van tuningolva,az meg ugye nem két fillér)örökre az is maradok! :D X360 és PS3 forever :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 13. 20:57

hát ja..ahhoz már olyan profi gép kéne hogy fú....a konzolt én pedig már csak azért is jobban bírom mert szerintem a célzás sokkal könnyebb (én nekem gépre megvolt a San Andreas de egérrel nagyon utáltam a célzást)....meg én sose bírtam a WASD billentyűkkel vezetni a járműveket....xboxon és ps-en szerintem ez is jobb....de hát kinek mi az ízlése...
Én nem azért, csak egy kis joy-t sokkal jobb fogdosni mint egy billentyűzetet nyomkodni, sokkal jobban kézre esik. Én a WASD-vel is tudtam menni, és szeretem a PC-s célzást is, csak hát a gépigény... :)
Az az érdekes egyébként, hogy az automatikus célzás nem valami sokkal könnyíti meg a játékot. Szerintem. De azért vannak kivételek: Pl olyan mondjuk van hogy lelőttem olyan embert az automatikus célzással, aki egy nagy bozót mögött volt, és nem is láttam de a gép érzékelte :D Szóval vannak benne ilyen "csalások" de jó ez így. Ha nem így lenne akkor meg nagyon nehéz lenne. Lehetne tötymörögni rajta mire lelövünk egy embert.

Erről jut eszembe, remélem az V-ben is lesznek legalább akkora tűzpárbajok mint a IV-ben voltak, pl valami "Hostile negotation" -féle.. szeretem/szerettem írtani a népet, meg kíváncsi vagyok miket újítanak ezzel kapcsolatban.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 13. 21:01

Ja,én is kíváncsi vagyok a vérre,a vér újítására,az áldozatok fizikai reakcióira(értsd:hogy hogyan fognak elesni,amikor a különböző típusú fegyverekkel beléjük lősz,vagy lesz e olyan,hogy ha valakit nem 100%osan nyírtál ki,akkor az még a földön a haláltusájában is fog-e rád célozni,mielőtt kileheli a lelkét,mint az RDR-ben)Erre már nagyon kíváncsi vagyok.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 13. 21:05

Én nem pont erre értettem, de most hogy felhoztad ez is egy kérdéses dolog még. Én a tűzharcra vagyok elsősorban kíváncsi, mert azt szeretem csinálni a legjobban. :D
És ezzel kapcsolatban a közelharcot is, mert azt külön kihangsúlyozták, hogy sokat fejlődik majd..Bár ez nem az erősségem, de vártam már az újítást, mert elég gyér volt a IV-ben is pl a verekedés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 13. 21:08-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 13. 21:08

Luszie:Nem kötözködésből,de a tűzharcban benne van a vér és a fizikai fájdalom reakcióinak fejlődése is ;) (szerintem)De akkor nagyjából ugyanarra vagyunk kíváncsiak.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 13. 21:10

Igen csak én nem arra a részére, hogy hogyan reagálnak az ólomgolyókra az áldozatok, hanem hogy pl hogy lehet majd rejtőzködni a tárgyak/falak mögé, hogy lehet majd célozni, lehet-e majd félig kibújva célózni, meg úgy hogy csak a keze van kirakva, és a vakvilágba lő, és még ehhez hasonló újításokra gondolok! Ebből legfontosabb a rejtőzködés számomra, mert ha az nincs normálisan megcsinálva, akkor az egész már veszett ügy.. :( Persze csak az én szememben.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 13. 21:37

A fedezékrendszer valószínű zsír lesz, mert az intejúban kihangsúlyozták, hogy nagy odafigyeléssel dolgoznak rajta. Egyeszerű lesz, de egyben fejlett és hatásos. Gondolom én.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 13. 22:32

én az előbbi témához hozzáfűzve, hogy ha csak azért nem szeretitek a pc-t mert rossz érzés AWSD-vel irányítani az autókat akkor egy egyszerű mozdulattal bele dugod a gépedbe a konzol karját :D például én is PS3 karral játszom a fifával meg az összes többivel ami támogatja...de az biztos, hogy nekem örök kedvencem lesz a PS3...már csak azért is mert kiskoromban ezzel játszottam először(konzol) és egyszerűen nem tudom megszokni az xbox360 kart...egyikkel profi vagyok másikat meg régen azt se tudtam hogyan kell fogni xD (full komolyan...ma sem tudom melyik gombbal mit csinál :D) Szóval nekem örök kedvencem lesz a PS3 :)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 13. 22:56

hmm...én vagyok az egyetlen,aki jobban szeret gta-zni egér+billentyűzettel mint kontrollerrel? nekem kitörik az ujjam mire kontrollerrel lelövök egy embert :D Persze mindenkinek az a kényelmes,amivel megszokott egy adott játékot :) A múltkor valaki linkelt egy olyan eszközt,amivel lehet billenytyű+egeret használni konzolon,ha olyan lesz a next.genekhez,akkor lehet,hogy ha megjelenik a következő generáció,akkor már nem új PC-be fogok befektetni,úgyis konzolokra jönnek ki először a játékok,mivel azok mögött állnak Microsony bácsiék dollárvégtelenjeikkel :D

De mindegy is,most egyenlőre "csak" egy erős gépem van,arra jöjjön ki a GTA V,a többi a jövő kérdése már :roll:
It's all down south now.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 13. 23:10

Megszokás kérdése. Én mindkettővel szeretek. És jól is kezelem őket. :D Pontosabban most már csak a kontrollert.
De mikor volt gépem, még a San A. időkben azzal is jól zongoráztam. :)

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 14. 07:08

Na srácok eljött a nagy nap! :D Kíváncsi vagyok :P

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 14. 07:18

Az igazán nagy nap, az majd csak jövő tavasszal jön. :D De értem mit mondasz, csak hülyülök. :) Már én is várom a 17 órát. :)

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 14. 12:43

Nekem ez a konzolos lövöldözés túl egyszerűnek tűnik, hogy egy embert becélzok lelövök aztán a többit ugyanígy, viszont az autók irányítása lehet jobb konzolon, de mivel már több éve pc-s játékokkal tolom nem hinném, hogy megszoknám a konzolost irányítást. Nekem még sose volt xboxom vagy ps-m legutóbbi konzolom egy sega volt és mellé ilyen sárga kazetták voltak super mario meg hasonlók. :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 14. 12:50

Hidd el megszoknád. :) Az irányítást is. Nekem is csak 4 éve van xbox-om, és szokatlan volt elsőre a kontrollere, pedig van nintendo64-em, meg ps2-m is. De egy kicsit más volt a kialakítása. De hipp-hopp megszoktam. :)

Lezárt