[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 05. 18:31

Jah, kondiba járok már évek óta, bár úgy tűnik, eddig még nem osztottam meg veletek. :D Talán mert nem akartam OFF-olni vagy ilyesmi. Egyébként igen, kondiba járok. Azért én sem hagyom teljesen el magam, próbálkozni kell. :D :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 09. 05. 18:35

Pontosan Dani, lehet, hogy a múltba jó pár rossz történt veled.:(, De nem szabad feladni, mindig az lebegjen előtted, hogy: megtudom csinálni, sikerülni fog!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 05. 18:40

Davekoma írta:Pontosan Dani, lehet, hogy a múltba jó pár rossz történt veled.:(, De nem szabad feladni, mindig az lebegjen előtted, hogy: megtudom csinálni, sikerülni fog!
Igen, én is így vagyok vele, én is ezeket mondogatom magamnak mindig. :D :) Csak nehogy a végén a GTAV legnehezebb küldetésénél is ezt kelljen mondanom, mert annyira nehéz lesz. XD :D Amúgy szerintetek milyen nehéz lesz a játékot végigtolni? Lesznek-e majd problémát jelentő főküldetések?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 09. 05. 18:40-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 09. 05. 18:40

dani.szentgali írta:Jah, kondiba járok már évek óta, bár úgy tűnik, eddig még nem osztottam meg veletek. :D Talán mert nem akartam OFF-olni vagy ilyesmi. Egyébként igen, kondiba járok. Azért én sem hagyom teljesen el magam, próbálkozni kell. :D :)
Tudtam, hogy van egy pont, amiben hasonlítunk. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 05. 18:42

Shotgun: What do you mean? :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 05. 18:42

Sztem lesz egy pár nehéz küldi. :) főleg a vége felé.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 09. 05. 18:43

dani.szentgali írta:Shotgun: What do you mean? :D
Hát kondi, meg alapból a játékokhoz való hozzáállás -- gondolok itt az "egy óra" játékra.: DD

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 09. 05. 18:46

Hát azért az ember nincs annyit lent a teremben, hogy aztán ne legyen ideje játszani egy kicsit. Nekem legnagyobb félelmem kondis szemszögből, hogy ott ragadok a játék előtt és elmarad a 3 óránkénti kaja :D .

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 05. 18:50

Shotgun írta:
dani.szentgali írta:Shotgun: What do you mean? :D
Hát kondi, meg alapból a játékokhoz való hozzáállás -- gondolok itt az "egy óra" játékra.: DD
:D :D :D :D :D :D Az "egy óra" játék nálam főleg GTA-knál meg más Open Worldöknél jellemző rám. :D Elsősorban ezért sajnálom is kicsit még mindig, hogy nem tavasszal jött ki a játék. Gondolj bele, levizsgázunk és ahogy hazaérünk az utolsó fárasztó vizsgákról, már ott vár a GTAV. :D Bár biztos meg volt az oka a halasztásnak, remélem, hogy hamarosan egy minimális játékhibákkal, bugokkal rendelkező játékot kapunk. Bár erre nagy esély van, egy kezemen tudnám csak megszámolni, hány komolyabb buggal vagy játékhibával találkoztam a GTAIV-ben, pedig enyhén szólva nem egy rövid időtartamú játék és magam is rengeteget játszottam vele.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 05. 18:55

A GTA IV szerethető volt azokkal a hibákkal (vagy inkább végletes, vagy szeretted és megszoktad a hibákat, vagy utáltad miattuk a játékot :D).
Szerintem nem lesz ez másképp az V -tel, főleg, hogy most már valszeg erre is fognak figyelni. Persze hibák mindig előfordulnak.
Guess who's back!

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 05. 18:58

A német pcgames-de-s 3-4 órát játszott a játékkal nem volt egyszer se lag és pop-up se szinte. :) szóval jó lesz ez. én se fogok sokat játszani egy nap,van más dolgom is.kb.1-2 órát tolom majd. :D

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 05. 19:05

MOB662 írta:A német pcgames-de-s 3-4 órát játszott a játékkal nem volt egyszer se lag és pop-up se szinte. :) szóval jó lesz ez. én se fogok sokat játszani egy nap,van más dolgom is.kb.1-2 órát tolom majd. :D
lehagytad, hogy boxon. amúgy milyen 1-2 óra? én amig nem füstöl a ps :DDDDD

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 09. 05. 19:10

Iksz írta:
MOB662 írta:A német pcgames-de-s 3-4 órát játszott a játékkal nem volt egyszer se lag és pop-up se szinte. :) szóval jó lesz ez. én se fogok sokat játszani egy nap,van más dolgom is.kb.1-2 órát tolom majd. :D
lehagytad, hogy boxon. amúgy milyen 1-2 óra? én amig nem füstöl a ps :DDDDD
Ja tényleg a multit meg a single-t is boxon tolták az ign-esek a pgames.de-sek meg a franciák is . Csak ennyi időm van erre,én is kondizok,lógunk haverokkal sokat lent, meg amúgy is nem akarom hamar kijátszani aztán ha nagyon elkápráztat akk több lesz abból az 1-2-ből! :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 09. 05. 19:11

Én eleinte szinte minden játékban béna szar vagyok, nem lesz ez másként a GTA V-nél sem, úgyhogy elsőnek biztos nehezebb lesz végigjátszani, legalább is nekem.
Gyenge napok vannak...

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 05. 19:33

MOB662 írta:
Iksz írta:
MOB662 írta:A német pcgames-de-s 3-4 órát játszott a játékkal nem volt egyszer se lag és pop-up se szinte. :) szóval jó lesz ez. én se fogok sokat játszani egy nap,van más dolgom is.kb.1-2 órát tolom majd. :D
lehagytad, hogy boxon. amúgy milyen 1-2 óra? én amig nem füstöl a ps :DDDDD
Ja tényleg a multit meg a single-t is boxon tolták az ign-esek a pgames.de-sek meg a franciák is . Csak ennyi időm van erre,én is kondizok,lógunk haverokkal sokat lent, meg amúgy is nem akarom hamar kijátszani aztán ha nagyon elkápráztat akk több lesz abból az 1-2-ből! :D
hmm....attól még PS-en lehetnek ilyen nyalánkságok. bár remélem elkiabálom, hiszen ps-em vn.

Lezárt