[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 02. 17:31

Luszie írta:Nagyon meglepődtem mikor írták hogy lesz gamepley videó is.. Ez nem jellemző a R*-ra, de hát ha kiadnak, akkor már megnézem :) Nem tudom jó ötlet lesz-e így előre.. Kiderül hamarosan.
Lehet amiatt van mert most ez annyira korszakalkotó GTA lesz hogy sok mindent muszáj megmutatni milyen is a valóságban. Szerintem olyan 10-12 perc lesz mert valószínű minden karakterrel mutatnak vagy csak lehet egy küldetés lesz
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 07. 02. 17:32

Rockstar69 írta:
totyak írta:Nem értek az Xbox-hoz, sosem volt konzolom, de mi a manónak kell 4Gb-nál több hely? Mekkora mentésekkel dolgozik egy-egy játék, vagy mi foglal ott helyet? Nem az lenne a konzol lényege a PC-vel szemben, hogy berakom a lemezt és játszom? Itt meg berakom a lemezt, felszenvedem a 8GB-ot, aztán lemezt váltok és játszom. Mintha valami hasonló lenne PC-n is.

A sűrűn használt fájlokat fel kell telepíteni. És nem, ez nem olyan, mint PC-n, mert itt nem ír ki mindenféle hiba üzentet, hogy hiányzik valamilyen driver meg fut rendesen a játék :D
Nem ír ki hibaüzeneteket, csak simán elszáll piros, meg sárga leddel figyelmeztetés nélkül. És tényleg, fut rendesen a grafikailag butított játék. PC-n is fut rendesen, sokkal szebben, mint konzolon, még egy nem csúcskategóriás gépen is, csak ugye amikor a lustaság győzedelmeskedik és nem írják meg rendesen a játékot, csak azt kapjuk átírva, ami a szuper konzolokra jön, akkor vannak bajok.
De most persze megint lehetne indítani a vitát, hogy a PC-t 2-3 évente fejleszteni kell stb-stb. Erre én mondanám, hogy nekünk meg olcsóbbak a játékok. Erre valaki beírná, hogy úgysem vesszük meg, mert köcsög warezosok vagyunk. Erre én írnám, hogy konzolon is ugyanúgy megy a warez. Aztán kapnám a statisztikákat, hogy azért konzolon mégsem annyira, meg nem véletlenül késnek a PC játékok. És elérkeznénk oda, hogy én megosztanám azon gondolataimat, hogy a fejlesztők nem a warez miatt nem adják ki PC-re 0day a játékokat, hanem gazdasági megfontolásból, meg genyaságból.

Szóval szerintem ne vesszünk össze ezen. ;)
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 02. 17:37

PC-n szép a GTA IV, konzolon meg fut! :D

De tényleg ne vesszünk össze ezen! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 07. 02. 18:26

Rockstar69 írta:PC-n szép a GTA IV, konzolon meg fut! :D

De tényleg ne vesszünk össze ezen! :)
Igazából nálam PC-n is fut korrekten, pedig nincs szuperszámítógépem. Bár nekem már azután lett meg a játék, hogy kijött hozzá az utolsó folt is, így nem tudom, hogy előtte milyen lehetett. Csak hallomásból tudom, hogy akkor nem volt fergeteges.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 02. 19:10

Szerintem is elég volt ennyi ebből a konzol vs. PC dologból. Én tudjátok, mit írnék, mikor elkezdődne a totyak által levázolt vita? Annyit írnék, hogy mindkét eszköznek megvannak a maga előnyei és hátrányai a másikkal szemben és kész. Ezzel a mondattal le is lehetne zárni bármelyik konzol-PC vitát, csak az a gond, hogy legtöbbször ilyenkor kezdődik az, hogy "az egyiken sokkal jobban és szebb grafikával futnak a játékok" míg a másik oldalon meg "lehet, hogy szebben fut a játék, de sokkal több pénzt kell beleölni a gépbe, fel kell telepíteni, nem tudsz azonnal játszani rajta" és a többi. Pedig gondoljatok csak bele, milyen egyszerű, ráadásul 100%-ig igaz és korrekt is lenne minden platformvitát ezzel a mondattal lezárni: "Mindkét gépnek megvannak a maga előnyei és hátrányai a másikkal szemben."
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 02. 19:12

Daninál a pont! Bár ezt a vitát már lejátszották az oldal történetében korábban is, és eztán is le fogják játszani.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 02. 19:35

Nem volt itt semmi. 4 kommentbe rendeztünk a dolgot kulturáltan! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 07. 02. 19:39

Rockstar69 írta:Nem volt itt semmi. 4 kommentbe rendeztünk a dolgot kulturáltan! :)
Így van, tök kulturáltak voltunk :D De azért azok a mocsok konzolosok.... Csak vicceleeeeeeek :-)
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 02. 20:42

Amúgy lehet, hogy én értelmeztem rosszul, de visszatérve a kérdezz-felelekes hírünkre és azon belül is a gameplayes dologra, a cikkbe nem került bele a főoldalon, de mintha azt olvastam volna az egyik R*-féle válasznál, hogy MÉG NEM BIZTOS, hogy jön gameplay, hanem csak azt válaszolták az erre rákérdező rajongónak, hogy "It's up to you", azaz ez rajtad/rajtatok múlik! Tehát nem akarok senkit sem beetetni az oldalon, de ha ez igaz és nem értelmeztem rosszul ezt a R* által tett posztot, akkor nem biztos, hogy kiadnak megjelenés előtt gameplay videót, sokkal inkább egy kérdőív szerű szavazást fognak indítani hamarosan, amiben lehet majd szavazni, hogy akarunk-e gameplayt vagy várunk szeptemberig!Ha esetleg benne volt a most megemlített dolog a főoldalon szereplő cikkben és csak én hagytam figyelmen kívül VAGY rosszul fordítottam a dolgot, akkor szeretnék mindenkitől előre elnézést kérni, nem félrevezetés céljából írtam, csak leírtam az észrevételemet!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 07. 02. 20:51-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 07. 02. 20:45

Tuti kiadnak gameplay-es vidit csak eldönthetted h megnézed vagy nem és vársz szeptemberig mikor megjelenik a játék!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 02. 20:49

MOB662 írta:Tuti kiadnak gameplay-es vidit csak eldönthetted h megnézed vagy nem és vársz szeptemberig mikor megjelenik a játék!
Ja bocsi, a döntés részét a dolognak én is értettem csak én úgy értelmeztem az "It's up to you"-t, hogy rajtunk áll az is, hogy jön-e egyáltalán gameplay. :D Akkor mégegyszer sorry a félreértésért és a téves riasztásért! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 02. 21:23

Hát még majd meglátjuk Dani... Borzolod itt állandóan a kedélyeket... :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 02. 21:36

realostew írta:Hát még majd meglátjuk Dani... Borzolod itt állandóan a kedélyeket... :D
Pontosan! :D :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 02. 23:04

Milyen jól elbeszélgettek magatokban :D „Én ezt mondanám, erre te ezt mondanád” :D A gameplaynek nem örülök, de ezt leírtam már a GTA sorozat topicban.(Azt hittem, az a GTAV topic :) )
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 07. 03. 14:02

Szerencsére a ps3-on van hetven valamennyiből 54gb szabad hely szóóóóval jöhet :) Amúgy szerintetek ezt a 8gb-ot a ps3 milyen gyorsan/lassan fogja feltelepíteni? Nem igen volt olyan játékom ahol ennyit kellett volna telepíteni.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Lezárt