[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 08. 09. 12:25

ps3-on is ugyanúgy kell telepíteni.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

9oli2010
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. 08. 14. 12:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: 9oli2010 » 2013. 08. 09. 12:27

dani.szentgali írta:Hogy ne kelljen folyamatosan két lemezt cserélgetni játék közben, mert az Xbox-nak a lemezkapacitása sokkal alacsonyabb, mint a PS3 blueray lemezének kapacitása, ezért míg a PS3-ra egy lemezre ráfér az egész játék, addig Xboxon két lemezes lesz, és hogy ne kelljen a játék folyamán a két lemezt cserélgetni, ezért az egyik lemez telepítőlemez lesz. Nekem speciel jobban tetszik ez a megoldás, minthogy cserélgetnem kéne a lemezeket játék közben.
Oké köszi. ti melyik karakterrel mentek majd a legtöbbet? és miért?
Hé bro

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 08. 09. 12:29

Én tuti Franklin-nel.Bírom a gettós filmeket,zenéket. A SA-ban is ez a bandázgatás nagyon tetszett de a többivel szereplővel is csapatom majd. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 09. 12:31

insanity06 írta:ps3-on is ugyanúgy kell telepíteni.
Na jó, most már feladom, ti PS3-masok totál megkavartatok! :D Az egyikőtök két napja azt mondta, hogy nem tud róla, hogy PS3-mon telepíteni kell, de még csak a kötelező updateket is letagadta, most meg egy másik PS3-mas azt mondja, hogy (ahogyan én is emlékeztem rá) PS3-mon is lesz kötelező telepítés. Na akkor most hogy van ez? :D :P :P :D :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 09. 12:38

Na figyu! :)
Mind Xbox 360-n, mind PS3-n telepíteni a játékot, updatekbe nem szólok bele, mert nem tudom, hogy ez hogy működik PS3-n, de viszont szerintem, ha Xbox-n van update akkor PS-n is lennie kell! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 09. 12:45

Davekoma: Kösz a választ! :)

Egyébként MOB-hoz hasonlóan nekem is Franklin eddig a kedvenc, de amióta Michael átesett egy fiatalításon, azóta mindhárom karaktert kb. ugyanúgy bírom, szóval mindhármukkal kb. ugyanannyit fogok menni. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 08. 09. 13:50

ha a GTA-ra kérdezel ott is lesz kötelező telepítés. De én akárhány játékot vettem ps3ra az összeset telepítenem kellett. Last of Us,GTA IV, Madden, Dishonored és sorolhatnám. Nekem mindig van telepítés.
Ps3-on az Update pedig úgy néz ki, hogy berakod a bluray-t elindul a játék és feljön egy menü hogy a játékhoz van egy újabb változat (update) és abból kilehet lépni vagy rá lehet menni és 2-5 perc alatt letölti és installálja.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 09. 21:13

PS3-mon is kell telepíteni, még a Rockstar is mondta :).
Amúgy, valószínűleg én Michaellel fogok a legtöbbet menni, de a másik két karakter is nagyon jó! :)
Emellett, mostanában azon szoktam gondolkodni, hogy vajon mi fog történni a GTA V végén. Szerintem mindegyik főszereplőnek lesz egy-egy főellensége, vagy Amandát, esetleg Tracyt egy Pegorinóra hasonlító ürge lelövi... :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 09. 21:44

Ezen én is gondolkodom egy ideje, hogy vajon hogy fog végződni. Bízom benne, hogy nem olyan bús komor hangulattal, mint a GTAIV, hanem "vidámabban", mint a régi részek (pl. San Andreas). Egyébként én azt is el tudnám képzelni befejezésként, hogy az utolsó rablásba, a legnagyobb buliba valami kivitelezési hiba történik (akár mit csinálunk, tehát szkriptelten), és az egyik főhőst elkapják és a másik kettővel ki kell szabadítani a börtönből. Vagy amit Nikita is mondott, hogy mondjuk Michael családjából lelőnek vagy elrabolnak valakit és azon kellene bosszút állni.
Egyébként elképesztő, hogy a R* a 3 karakteres húzással mennyire megkevert minket, mert így valószínűleg olyan last mission és ending lesz, ami eddig még egyik GTA-részben, sőt, talán még egyetlen játékban sem volt. Már most látszólag jóval több a lehetőségek száma ebben a három karakteres sztoriban, mint az eddigi részekben és van egy olyan gyanúm, hogy a R* ezt ki is használja, így gyakorlatilag akármi is lesz a sztori befejezése, szerintem nem fogunk csalódni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 08. 09. 21:49

Amúgy még azt is mondta a R* hogy 8 GB foglal.
Karakterekkel én úgy vagyok mint dani.szentgali. Nekem is a kedvencem Franklin. Michaellel vásárolgatok, elegáns kocsikkal megyek. Trevorral pedig a zsaruk elöl menekülök majd. :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 08. 09. 22:30

Amúgy egy börtönből kiszabadítós küldetésnek tökre örülnék. Most képzeljétek el, hogy például Franklin bent van a börtönben és Michael és Trevor szabadítanák ki. Míg ők ketten elintézik a börtön kívül lévő dolgokat, például Michael beáll a kijárathoz egy kamionnal, Trevor mesterlövésszel leszedi az őröket. Ekkor visszaváltunk Franklinre (akár a küldetés elején vagy végén) aki pl lázadást szít, vagy menekülő útvonalat keres vagy akármi.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 08. 09. 22:48

Fiúk/csajok! Arra gondoltam,hogy még a nyáron csinálok egy videót GTA V képekből és teszek alá valami f@sza zenét! Mit szólnátok hozzá? Ha nem akarjátok akkor nem is vágok bele a képek letöltésébe sem xD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 08. 09. 22:53

dani.szentgali írta:Na jó, most már feladom, ti PS3-masok totál megkavartatok! :D Az egyikőtök két napja azt mondta, hogy nem tud róla, hogy PS3-mon telepíteni kell, de még csak a kötelező updateket is letagadta, most meg egy másik PS3-mas azt mondja, hogy (ahogyan én is emlékeztem rá) PS3-mon is lesz kötelező telepítés. Na akkor most hogy van ez? :D :P :P :D :D :P
Mindkét konzolon lesz kötelező telepítés, ami 8GB helyet igényel majd (ezért kell pendrive a 4GB-os Xboxokhoz). Ezzel egyrészt a lemezcserélgetést kerülhetik ki, másrészt könnyebb betölteni a dolgokat egy merevlemezről, mint a DVD-ről vagy Blu-Rayről, és azt hiszem, valaki már írta is, hogy így a mechanika sem fárad annyira.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 10. 08:14

Trevor Artwork kész:
Brooklyn
Amúgy szerintem az a lakókocsi ami Trevor mögött van, abba lakhat Trevor!
A 3 főhős is alakulgat:
Los Angeles

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 08. 10. 08:47

Davekoma írta:Trevor Artwork kész:
Brooklyn
Amúgy szerintem az a lakókocsi ami Trevor mögött van, abba lakhat Trevor!
A 3 főhős is alakulgat:
Los Angeles
Alakul! :)

Lezárt