[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 07. 17. 12:11

ha csak 100,000 ember tölti le 15,000ft-os áron az már 1500,000,000ft. Szerintem ez igenis jelentős összeg
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 12:12

Ha másik hatmillió megveszi tisztán, akkor kitörölheted a seggedet azzal az összeggel.
Guess who's back!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 07. 17. 12:13

ja hogy te ilyen összegekkel törlöd ki a segged naponta? Elnézést...akkor nem is értem mi a baj azzal hogy kiadj érte ennyi pénzt -.-
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 07. 17. 12:14

most mi a szarért kell veszekedni?? :@
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 12:16

Egyrészt, sem te, sem más nem szólhat rám, hogy hogyan szerzem a játékaimat. Másrészt, eddig minden egyes játék, amivel játszottam, ott áll eredeteiben a polcomon.
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 17. 12:17

Nox, gondolj már bele. Ha látsz egy kis hülye gyereket lopni a boltból akkor azt nem nézed jó szemmel, de ha warezről van szó, akkor az már oké? Mit ártott neked vagy Csesznekinek az a programozó, animátor vagy modellező a stúdióban aki legyártja neked a játék szegmenseit, hogy te ezzel hálálod meg a munkáját?

Az meg, hogy ők így is úgy is gazdagok lesznek meg egy baromság. Olvasgass már el 1-2 évre visszamenőleg híreket, hogy a legtöbb nagy fejlesztőcég hány százezer embertől szabadult meg leépítés gyanánt... Nem azért van ez mert annyira mókás elküldeni az embereket, hanem mert a sok RAJONGÓ (nem kell itt most csak R*-ról meg GTA-ról beszélni, lehet az Ubi is meg AC sorozat) SEM veszi meg a terméket, hanem warezol... Sok eset van erre is sajnos.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 07. 17. 12:19

VoorstedelijkeViking írta:Egyrészt, sem te, sem más nem szólhat rám, hogy hogyan szerzem a játékaimat. Másrészt, eddig minden egyes játék, amivel játszottam, ott áll eredeteiben a polcomon.
Nem akartam feltételezni semmit, hanem általánosságban értettem. Azokról beszélek akik ugyan így gondolják mint te!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 07. 17. 12:20

Most jaszkariztok h ez a játékba sok mindent elrontottak(mit?) és csak egy warezt ér meg utána meg pár hónappal isteníteni fogjátok. :D Ha nem tetszik ne vedd meg ,lehet mással is játszani.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 12:22

Persze, hogy más szemmel nézek rá. Ahogy mindenki más is, hiába dobálózunk a nagy szavakkal. Egyszerűen kettős mércével ítél mindenki. Az egyik egy komoly fizikai probléma, ami a szemed láttára történik, a másik egy elméleti, mivel nem látod az arctalan tömeget, akik elkövetik.
Mit ártott nekem? Semmit. Mit ártok azzal, hogy ezt csinálom (mint leírtam fentebb, én veszem a játékokat és nem letöltöm)? Neki személy szerint semmit. A cégnek? Talán igen. Az elv a probléma? Írhatod végig az összes embernek, majd számolj be róla, hogy hány olyan van, aki kulturáltan válaszolt, és nem röhögött az arcodba. itt engem lehet dobálni ilyen nagy szavakkal (még mindig fölöslegesen, mert mint mondtam én veszem a játékot, de azért vannak, akiknek így is nehezére esik felfogni), de tökéletesen fölösleges. Na, megbeszéltüK?
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 17. 12:26

Az, hogy leírtad 3 külön mondatba, azt hogy fölösleges. Hát az elég semmitmondó. Egyébként igenis ártasz vele, mint mondtam, nem véletlen vannak a nagy létszámleépítések.
De egyébként ne vedd személyeskedésnek, én is általánosságban mondom amit, mint insanity. Nem vádollak, hogy TE warezolsz, viszont az elved, hogy ez így rendben van, az szerintem kifogásolható.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 12:29

Nem azt mondom, hogy rendben van, még csak egyet sem értek vele, de nem csinálhatok semmit.
Az, hogy leírom háromszor, hogy én nem illek, nem fölösleges. Volt olyan, hogy százszor is leírtam valamit, és az emberek úgy írtak róla, mintha nem írtam volna már le.
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 17. 12:33

Nem is arról van szó, hogy tenned kell ellene, mert tőled várjuk a megváltást, bááár egy hidegvérű gyilkostól igazából várhatnánk, hogy szétcsapjon a warezosok között. Addig én kiverem..(Fürgeujj) :D

Csak az volt itt a probléma, hogy úgy kezdtél beszélni a dologról, mintha ez teljesen jó lenne.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 12:37

Oké, ha már a rangok alapján csináljuk... Én békés viking vagyok ilyenekben.

Nekem irreleváns, tőlem ellophatják a játékgyártó elől a pénzt, legfeljebb a régebbi epizódokkal játszom, ha nem adnak ki újat. Nem mondom, hogy örülök neki, hát persze, hogy ejnye-bejnye ezek a mai fiatalok, de aztán...
Guess who's back!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 07. 17. 12:53

A warezolás valóban nem szép dolog, de az igazság az, hogy a játékokat NAGYON nem a mi "negyvenhétezres" társadalmunkra árazták be. Ha 2-3000 forint lenne minden új játék, (jobb helyeken ilyen az arány) sokkal kevesebb warez lenne, mert többen engedhetnék meg maguknak, és nem kidülledt szemekkel néznék ledöbbenten az árcímkét, és mennének szomorúan a torrentoldalakra.
Amúgy én minden R* játékot megvettem, de csak azokat. A többi játék nagy részét azért töltöm le, hogy kipróbáljam, majd nemsokára törlöm is ki, vagy havonta pár órára előveszem. Ha egyébként ezeket a játékokat csak megvenni lehetne, eszem ágában sem lett volna megvenni, inkább nézném a gameplay videókat. Mindenképpen 0 Ft-ot fizetek, tehát nagy "kárt" nem okoztam. Lopás és lopás között szerintem mindenképpen van különbség, nem mindegy hogy a boltból a kabátod alatt viszed el a dobozt, vagy egy másolatot készítesz, ami sehonnan sem tűnik el, pláne ha a vásárlás fel se merült volna.
Az offolás itt lezárandó.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 17. 13:05

Bocsi, de ehhez még 1 utolsó off mondtad-> Nem a fejlesztő tehet arról, hogy MO-n drága a játék és kevés a fizu, ha csak a GTAV-nek a 15ezres árából leveszed a 27% áfát (amit nem a fejlesztőcég szabott meg ugye, hanem állambácsi) ami 4000HUF, már látod, hogy egy tripla A-s cím (abból is a jobbik féle) és mégsem olyan nagyon drága.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Lezárt