[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 16. 14:15

arni20: Egy kis John Marston fíling mi? :D

9oli2010
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. 08. 14. 12:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: 9oli2010 » 2012. 11. 16. 14:25

vajon mikor lesz trailer #2 elmezés? jó lenne. és ha előrendeljük megjelenés előtt megjön? :ninja: nem tudom :S
Hé bro

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 16. 14:25

Nekem az lesz az első, hogy keresek egy buszt és ki megyek vele a sivatagba. De ha Michael-el leszek és otthon lesz a fia, szerintem az lesz az első, hogy megverem.

9oli2010: A trailer elemzést akarod előrendelni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2012. 11. 16. 14:34-kor.
Gyenge napok vannak...

9oli2010
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. 08. 14. 12:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: 9oli2010 » 2012. 11. 16. 14:30

nem csak érthetetlenül irtam a gta 5 megrendelésre gondoltam :D
Hé bro

9oli2010
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. 08. 14. 12:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: 9oli2010 » 2012. 11. 16. 14:33

de remélem lesz tuning :D mer nekem nem volt sa-m de láttam hogy mijen jó lehetett :shock:
Hé bro

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 16. 14:33

Jaaaa, gondoltam amúgy :D De amúgy nem tudom, lehet hogy egy nappal hamar megérkezik, mint ahogy az AC3-nál.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 16. 14:37

Rockstar69 írta:Nekem az lesz az első, hogy keresek egy buszt és ki megyek vele a sivatagba. De ha Michael-el leszek és otthon lesz a fia, szerintem az lesz az első, hogy megverem.

9oli2010: A trailer elemzést akarod előrendelni?
XD XD XD!!!!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 16. 15:25

Amúgy, ha jobban bele gondolunk elég beteg karaktereket fogunk irányítani.

Michaelt utálja a felesége és apa ként is megbukott, mert nem találja meg a gyerekeivel a közös hangot. Ez meg is látszik a fián, aki drogokhoz nyúlt mivel a szülei nem figyelnek rá. A megjelenésén látszik, hogy tipikusan az a gyerek, aki molesztálja a kisebbeket az iskolában. Valószínűleg mikor felnő többet lesz börtönben, mint szabad lábon és drog túladagolásban fog meghalni egy elhagyatott házban. A lánya egy elkényeztet buta tyúk, aki valószínűleg több faszt fogott már, mint kilincset. Na de vissza térve Michaelre: újra a bűnözés rögös útjára lép, mert rájött, hogy sekélyes életén még a töménytelen mennyiségű pénz se tud segíteni.

Trevor egy szellemi toprongy, akinek nincsenek érzései. Hiányzik belőle az empátia. A sivatag közepén él egy lakókocsiban, és keményen drogozik. Hogy meg legyen a napi adagra való, akár ölni is képes. Valószínűleg elég sűrűn összetűzésbe kerül a rendőrséggel. Életvitele miatt biztosan nem sokan szeretik. (Legalább is épeszű ember nem)

Franklin behajtóként dolgozik ezért sok haragosa van. Valószínűleg nagyon rossz családi körülmények közül származik. Tanulatlan, rendes munkája nem volt, hiszen a szüleit se látta dolgozni.

Amúgy valahol olvastam, hogy Trevor meg Michael utálják egymást? Ezt ki találta ki?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 16. 15:51

Rockstar69 írta:Amúgy, ha jobban bele gondolunk elég beteg karaktereket fogunk irányítani.

Michaelt utálja a felesége és apa ként is megbukott, mert nem találja meg a gyerekeivel a közös hangot. Ez meg is látszik a fián, aki drogokhoz nyúlt mivel a szülei nem figyelnek rá. A megjelenésén látszik, hogy tipikusan az a gyerek, aki molesztálja a kisebbeket az iskolában. Valószínűleg mikor felnő többet lesz börtönben, mint szabad lábon és drog túladagolásban fog meghalni egy elhagyatott házban. A lánya egy elkényeztet buta tyúk, aki valószínűleg több faszt fogott már, mint kilincset. Na de vissza térve Michaelre: újra a bűnözés rögös útjára lép, mert rájött, hogy sekélyes életén még a töménytelen mennyiségű pénz se tud segíteni.

Trevor egy szellemi toprongy, akinek nincsenek érzései. Hiányzik belőle az empátia. A sivatag közepén él egy lakókocsiban, és keményen drogozik. Hogy meg legyen a napi adagra való, akár ölni is képes. Valószínűleg elég sűrűn összetűzésbe kerül a rendőrséggel. Életvitele miatt biztosan nem sokan szeretik. (Legalább is épeszű ember nem)

Franklin behajtóként dolgozik ezért sok haragosa van. Valószínűleg nagyon rossz családi körülmények közül származik. Tanulatlan, rendes munkája nem volt, hiszen a szüleit se látta dolgozni.

Amúgy valahol olvastam, hogy Trevor meg Michael utálják egymást? Ezt ki találta ki?
Ez hülyeség hogy Michael és Trevot utálják egymást ! ha már 3-an vannak össze fognak , ti akármit mondtok nekem akkoris Frankie-a kedvencem !! nem nézel ki belőle semmit de lehet hogy ő is elég komoly !! Jól kezeli a fegyvert,mesterlövész, és profi sofőr ! nem csak az autót vezeti jól de még komolyan motor-ozik is !

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 16. 15:56

Én is ezt mondom, hogy hülyeség, csak valaki már azt mondta, hogy a végén valamelyik megöli a másikat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 16. 15:58

Rockstar69 írta:Amúgy, ha jobban bele gondolunk elég beteg karaktereket fogunk irányítani.

Michaelt utálja a felesége és apa ként is megbukott, mert nem találja meg a gyerekeivel a közös hangot. Ez meg is látszik a fián, aki drogokhoz nyúlt mivel a szülei nem figyelnek rá. A megjelenésén látszik, hogy tipikusan az a gyerek, aki molesztálja a kisebbeket az iskolában. Valószínűleg mikor felnő többet lesz börtönben, mint szabad lábon és drog túladagolásban fog meghalni egy elhagyatott házban. A lánya egy elkényeztet buta tyúk, aki valószínűleg több faszt fogott már, mint kilincset. Na de vissza térve Michaelre: újra a bűnözés rögös útjára lép, mert rájött, hogy sekélyes életén még a töménytelen mennyiségű pénz se tud segíteni.

Trevor egy szellemi toprongy, akinek nincsenek érzései. Hiányzik belőle az empátia. A sivatag közepén él egy lakókocsiban, és keményen drogozik. Hogy meg legyen a napi adagra való, akár ölni is képes. Valószínűleg elég sűrűn összetűzésbe kerül a rendőrséggel. Életvitele miatt biztosan nem sokan szeretik. (Legalább is épeszű ember nem)

Franklin behajtóként dolgozik ezért sok haragosa van. Valószínűleg nagyon rossz családi körülmények közül származik. Tanulatlan, rendes munkája nem volt, hiszen a szüleit se látta dolgozni.

Amúgy valahol olvastam, hogy Trevor meg Michael utálják egymást? Ezt ki találta ki?
Hát nem tudom ki találta ki, de azt tudom, hogy Michael és Trevor régi "jó" barátok.
Nekem a legszimpatikusabb Michael, és én legelőször vele, majd Trevorral és nem legutolsó sorban Franklinnel fogom "kijátszani"(mert ugye nem tudom egy fővel kijátszani:D) a GTA V-t.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 16. 15:59

Rockstar69:Ez hülyeség.Michael és Trevor a legjobb barátok,emlékezz mit mondd a második trailerben Michael Trevorról,amikor bemutatja Franklinnek:"This is Trevor,my best friend.-azaz "Ő itt Trevor,a legjobb barátom". Szóval biztos,hogy nem utálják egymást,hisz legjobb barátok.
Amúgy egyetértek az előttem hozzászólóval,én is nagyon szeretem Franklint,nagyon jó karakter,attól függetlenül,hogy keveset tudunk róla.A második trailerben meg van egy rész,amiben tisztára olyan a szövege meg a hangja,mint CJ-nek,szóval nekem is szimpatikus a srác.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 16. 16:00

Én is ilyen sorrendbe fogom, kijátszani ahogy Te. De ez még a mostani véleményem. Szerintem úgy is ott fog eldőlni a konzol előtt, hogy melyik a legszimpatikusabb.

dani.szentgali: Én is tudom, hogy hülyeség, csak azt nem értem, hogy honnan szülték ezt a hülyeséget az emberek, hogy a végén valamelyik megöli a másikat. Amúgy én is azt figyeltem, hogy teljesen olyan a hangja Franklin-nek, mint C.J-nek. Lehet, hogy Young Maylay lesz a szinkron hangja!?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2012. 11. 16. 16:03-kor.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 16. 16:01

Rockstar69: Betegek. Igen, tipikus GTA karkterek. :D Nekem Trevor a favorit, de nem azért mert magamat látom benne. :D Franklin elég szürke egyén egyelőre. De bisztos irányítani fogom őt is. Lehet még rám is hatni fog, hogy különböző egyéniségek, mindegyikkel más stílusban játszok majd. Egyépként mikor megyek majd az utcán, és koccanok egy járókelővel, Micheal szerintem elnézést kér vagy valami ilyesmi(volt gyerekszobája), viszont Trevor elküldi majd az anyjába.(mellékhelységben nevelkedett) Franklin... ő meg szerintem a kettő között van valahol.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 16. 16:06-kor.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 16. 16:02

Rockstar69 írta:Én is ilyen sorrendbe fogom, kijátszani ahogy Te. De ez még a mostani véleményem. Szerintem úgy is ott fog eldőlni a konzol előtt, hogy melyik a legszimpatikusabb.
Pontosan!
Félév alatt sokat változhat még!
Trevor: Just ignore the bodies!

Lezárt