[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 03. 18:22

Ha jól emlékszem akkor egy interjúban hangzott el...de sajnos már nem tudom hol de utána nézek egy pillanat : )
egyébként nem mondták ki konkrétan mer nem akarták le spoilerezni de úgy körül irták, hogy egyértelmű! : ) Énis jobban örülnék Michael-es kezdésnek, de sokkal logikusabb+ a Rockstar is elmondta h vele tanuljuk meg az alapokat, és hogy Michael fogja kiragadni őt az örmény főnőke "rabságából"!

szerk: azthiszem ebbe volt : ) http://www.youtube.com/watch?v=vBpTePVmdmg utalnak rá, ismétlem utalnak rá : ) (már ha jól emlékszem)
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 03. 18:31

Szerintem a kedves R* van olyan okos, hogy nem fog utalni a kezdő karakterre.
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 03. 18:32

Nemis szándékosan csinálta, ez a legjobb : )
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 03. 18:36

Most nem fogok végighallgatni fél óra beszélgetést, de ha véletlenül (ami igen valószínütlen) elszólták volna magukat, akkor azzal tele lenne az internet :)
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 03. 18:41

Én is máshol olvastam, hogy ebben volt : )
utána meg is hallgattam : )
Hát, majd megjelenéskor (vagy ugye persze kalózpéldány kikerülésekor) megtudjuk!
Ha igazam lesz jössz ez sörrel :DD
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 08. 03. 18:45

Ez a demóban volt! :) Ott kezdődött minden Franklinnel és utána átváltott Trevorra aki mattrészeg volt. :D

Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 03. 18:47

Nem, tudom pontosan miben volt, de az egyik R* közleményben!
Csodálom,hogy nem hallottatok róla O.o
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 03. 18:54

Van Szerkesztés gomb és ne írj egymás után 2 kommentet! - Láttam új vagy és gondoltam egy kicsit helyreteszlek! :)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 03. 18:55

Attól még, hogy Franklin eleinte "kívülálló" karakter, és később ismerkedik meg a többiekkel, még leesz előélete amit ugyan úgy meglehetne csinálni akár úgy, hogy ő legyen a kezdőkarakter. Bár én is inkább Micheal-ra szavaznék. Valahogy ő tűnik az egész dolog mozgatórugójának. Megunja a gazdag élet "unalmasságát" és összeszedi a kis csapatot, hogy nagy rablásokat hajtsanak végre. Szerintem simán vele fogunk kezdeni.

Bundi: Amúgy a "CJ jó utra tért fia" szöveg... Hááát. Egyrészt az SA a 90'-es években játszódik, ekkor CJ-nek nincs fia. Franklin meg kicsivel idősebbnek tűnik mint 20-21 életév. Másrészről meg Franklin abszolút nem jófiú... :D Gyilkol, rabol, gondolom majd hazudni is fog... :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 08. 03. 18:56

akela: Bocsi, hogy kukacoskodok, de légy szíves; ne írj egymás után két kommentet! Szerkeszd az előzőt, ha hibát vétettél :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 03. 18:58

Háhá : ) régóta látogatom az oldalt, de csak most vettem rá magam a regisztrálásra : )
nah azt a cikket már megtaláltam, hogy a R* kijelentette, hogy sorba mutatja be őket. de azt még nem, hogy Franklinnel kezdünk : )
http://www.videogamer.com/xbox360/gta5/ ... start.html
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 03. 19:00

Bundi írta: Gondolom ti is kitaláltátok már, hogy melyik karakterrel fogtok a legtöbbet játszani. Én rögtön az elején eldöntöttem, hogy Michael lesz a kedvencem, mert ő teljesen más az eddig megszokottaktól és az ő képessége talán még tűrhető. Szinte biztos, hogy csak a küldetésekkor fogok váltogatni, nekem nem jön be ez a többkarakteres módszer. -.-
Neketek ki a legszimpatikusabb?
Egyik sem szimpatikus

Franklin egy sablonos CJ másolat, aki csak azért lett főszereplő, mert a 3 közül legalább egynek négernek kell lennie
Michael nem GTA, hanem Mafia szereplőnek való. Sokáig még öreg is volt, de szerencsére ezen már javítottak
Trevor tipikus GTA mellékszereplő

Én úgy látom, a Rockstar a főszereplőket mindenestül elrontotta. Nem elég, hogy több van belőlük, de még rosszak is
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 08. 03. 19:04-kor.

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 03. 19:02

realostew írta:Attól még, hogy Franklin eleinte "kívülálló" karakter, és később ismerkedik meg a többiekkel, még leesz előélete amit ugyan úgy meglehetne csinálni akár úgy, hogy ő legyen a kezdőkarakter. Bár én is inkább Micheal-ra szavaznék. Valahogy ő tűnik az egész dolog mozgatórugójának. Megunja a gazdag élet "unalmasságát" és összeszedi a kis csapatot, hogy nagy rablásokat hajtsanak végre. Szerintem simán vele fogunk kezdeni.

Bundi: Amúgy a "CJ jó utra tért fia" szöveg... Hááát. Egyrészt az SA a 90'-es években játszódik, ekkor CJ-nek nincs fia. Franklin meg kicsivel idősebbnek tűnik mint 20-21 életév. Másrészről meg Franklin abszolút nem jófiú... :D Gyilkol, rabol, gondolom majd hazudni is fog... :D
Csak peldakent hoztam fel, amugy pedig Franklin ki akar torni a bandazasbol, mig CJ verbeli bandatag. :-)
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
akela
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 10:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: akela » 2013. 08. 03. 19:05

Hüblookohelimedion: Jesszusom, mennyire nem értek veled egyet.
CJ egy szürke jellem volt, mi formáltuk.
Michael: tökéletes GTA karakter bipolaritása miatt. karakter központú mozgató rugó.
Trevor? Trevort csak szeretni lehet!!
De amúgy mivel még nagyon keveset tudunk róluk, nem ismerhettük meg őket. Abban egyet értek, hogy egyedül nem tennének ki egy igazi főhőst, de úgy van felépítve a plot, hogy hármójukra alapszik : )
Észérvekkel, észérvekkel ba*zod!!

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 03. 19:06

Hüblookohelimedion írta:
Bundi írta: Gondolom ti is kitaláltátok már, hogy melyik karakterrel fogtok a legtöbbet játszani. Én rögtön az elején eldöntöttem, hogy Michael lesz a kedvencem, mert ő teljesen más az eddig megszokottaktól és az ő képessége talán még tűrhető. Szinte biztos, hogy csak a küldetésekkor fogok váltogatni, nekem nem jön be ez a többkarakteres módszer. -.-
Neketek ki a legszimpatikusabb?
Egyik sem szimpatikus

Franklin egy sablonos CJ másolat, aki csak azért lett főszereplő, mert a 3 közül legalább egynek négernek kell lennie
Michael nem GTA, hanem Mafia szereplőnek való. Sokáig még öreg is volt, de szerencsére ezen már javítottak
Trevor tipikus GTA mellékszereplő

Én úgy látom, a Rockstar a főszereplőket mindenestül elrontotta
Michael pont ezert erdekes, mert mas, Franklinnel igazad van, de csak reszben, elvegre kvazi egy tipikus Gta karakter, mig Trevor egy orult.
Valoban mas tipusu szereploket hoztak fel, mint eddig.
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Lezárt