[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 13. 06:13

Dave írta:Még a vadászgépekről se volt szó a Magazinokban vagy csak én maradtam le róla?
nem volt szó róluk :)

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 05. 13. 13:24

De ha van egy katonai bázis fejlett légi forgalommal, akkor ha logikusan következtetünk vadászgépeknek is kéne lenni.Nem el fér a kis millió egyéb jármű között egy vadászgép...Mindent nem mutatnak meg.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 13. 13:30

xXCsabiXx írta:De ha van egy katonai bázis fejlett légi forgalommal, akkor ha logikusan következtetünk vadászgépeknek is kéne lenni.Nem el fér a kis millió egyéb jármű között egy vadászgép...Mindent nem mutatnak meg.
igazad van. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 13. 13:38

Vadászgépről már van egy csomó kép...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 13:45

Igen tényleg van. Mondták is hogy lesz.. Csak bővebb dolgokat nem tudtunk még rólunk, de nem is baj. Ez is egy izgalmas és még felfedezetlen része az új résznek. A katonai bázis miatt tuti sokféle repülő lesz a játékban.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 13. 13:54

De vajon a katonai bázis felett ha repülünk megint lelőnek rakétákkal vagy nem? a SA-ban idegesítő volt hogy mikor először végigakartam repülni a térképen a jetpack-el akkor bumm lelőttek
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 13:55

Attól függ milyen kapcsolatunk lesz a bázissal. Ha ellenséges vagy közömbös viszonyban leszünk, akkor teljesen érthető hogy lelőnek. Ha "spanok leszünk" a katonai bázis vezetőségével, akkor lehet hogy megkegyelmeznek rajtunk, és esetleg be is mehetünk minden következmény nélkül.
Nekem ez a véleményem.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 13. 14:42

Mint egy egyszerű bandával? Nem hiszem. Amúgy valószínűleg nem találkozunk annyira a katonákkal, maximum Trevor esetében... Ő meg úgyis pilóta volt :D
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 14:48

Szerintem igen, de a spanolást nem úgy kell érteni mint egy baráttal. Bár bizonyos szinten igen, hiszen azért tegyük fel hogy Trevor jóban lesz velük, akkor el kell nyernie a bizalmukat hogy onnan mondjuk bizonyos katonai berendezéseket elvihessen, mert úgy hozza a story, hogy lesznek együtt ügyeik, vagy lesz ott egy befolyásolható őrmester, vagy nem tudom én...aki által Trevor el tud onnan kötni cuccokat és az emberke által befolyásolni tudja a többi bázison tartózkodó egyed véleményét, vagy éppen nem is tudnak semmit sem Trevorról. Ilyen nyalánkságokat ki tudok nézni a R*-ból.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 13. 14:55

Én arra gondoltam, hogy nem lőnek feltétlenül Trevorra vagy az épp repülő karakterre. Mert elég, ha lekényszerítenek a földre, és letartóztatnak, nem? Szerintem elég...
Amellett a katonai bázis lehet, hogy csak ott lesz, nem játszik szerepet. Például a Vice City -s katonai bázis sem játszott szerepet a játékban, a San Andreasos mondjuk igen... De mindegy!
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 13. 14:56

Lőni fognak, ez egyértelmű

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 14:59

NoxiousEnterprise írta:Én arra gondoltam, hogy nem lőnek feltétlenül Trevorra vagy az épp repülő karakterre. Mert elég, ha lekényszerítenek a földre, és letartóztatnak, nem? Szerintem elég...
Amellett a katonai bázis lehet, hogy csak ott lesz, nem játszik szerepet. Például a Vice City -s katonai bázis sem játszott szerepet a játékban, a San Andreasos mondjuk igen... De mindegy!
Én most itt elsősorban a repülés miatt mondtam a lövést. Mást a levegőben nem nagyon tudnak csinálni. Földön persze hogy inkább fegyvert rántanak a kijövő katonák.

Igen ez majd attól függ, hogy mennyi szerepe lesz a katonai bázisnak a karaktereinknek. Reméljük Trevornak legalább lesz, az ilyen katonai küldiket mindig is szerettem. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 13. 15:00

Ez szerintem is elképzelhető lenne így, bár én inkább azt a véleményt osztom, hogy ugyanúgy lelőnek majd, mint régen. Elvégre hiába lenne kapcsolatban Trevor valamelyik korrupt tábornokkal, ha mindig más géppel megyünk Trevorral (mert gondolom nem mindig ugyanazzal a géppel akarunk/fogunk menni), akkor nem tudnák, hogy azok mi vagyunk, és kinyírnának. Szóval ez így lenne reális és csak egy reális módja lenne ennek a dolognak a kiküszöbölésére, ha Trevor mindig, amikor belép a katonai légtérbe, kommunikálna a légi irányítókkal. Bár ez szerintem kicsit túl komplikált lenne, meg én úgy gondolom, hogy ha belépünk egy katonai légtérbe, akkor nem mindjárt kilőnek egy légvédelmi tarackkal, hanem először felszólít a torony a légtér elhagyására, aztán másodszorra meg vadászgépeket küldenének ránk, de azokat sem azzal a paranccsal, hogy lőjenek szarrá, hanem hogy kísérjenek be minket a bázisra, hogy őrizetbe vegyenek. És utóbbi jelenségre utaló képet is láttunk már, amikor Trevor egy utasszállítóban ül és mellette meg repül egy katonai vadászgép. Ez szerintem egy "bekísérés" akar lenni, mert ha leakarták volna lőni az utasszállítót, akkor egy vadászgéppel már rég megtehették volna. De majd meglátjuk, én azt gyanítom, hogy Trevor pilóta múltja ebből a szempontból nem fogja befolyásolni a játékot és mint a SA-ba, itt is vigyáznunk kell, ha repülünk.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 13. 15:02

Azért remélem, hogy nem olyan ész nélkül össze és vissza, mint a San Andreasban. A vadászgépben ülő embert pedig nem kéne lőni, hiszen kívülről nem látszik, hogy nem katona ül benne... Szóval valamennyi ésszerűséget rakjanak bele!
Aztán a földi hadviselés is lehetne jobb, nem kellene milliárd katona és rendőr a bázison, csak valamennyi maximum, hogy kicsit reálisabb legyen az is. Utáltam, amikor az SA -ban egy csomó vidéki rendőr támadott meg a bázison. Hát legalább katonák legyenek, de tornyokból is lőve, nem csak a földről. Nem?
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 13. 15:05

Igen, én is azt mondom, hogy reálisabb legyen, mint a SA-ban volt, de szerintem egyértelmű, hogy az akkoriban használt megoldásokat nem fogják most, 2013-ban elénk tolni. Elég gáz lenne a részükről és a R* nem erről híres, szerintem tuti kitalálnak valami reálisat, ha már berakták a katonai bázist.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt