[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 10. 13:40

brenor írta: gettók is hasonló hangulatúak lesznek, lehetséges az is, hogy berakják grove streetet, de gondolom bandák nélkül.
Lesznek. Az interjúbean erről nyilatkozik is AAron Garbut:
A San Andreas esetében a fő szempont a bandázás kialakítása volt. Ezúttal pedig Los Angeles teljes kortárs művészetét, környékeit igyekeztük megragadni, megvalósítani. Azt a sokszínűséget, ami életet visz ebbe a városba és a környező területekre.
És igen, igazad van, az V sokkal sokoldalúbb, komplexebb és káprázatosabb lesz. :) Csak itt a bandák kisebb szerepet kapnak majd mint az SA-ban.
Cseszneki írta:Néger bandák is lesznek, csak szerintem olyan kis szerepük lesz, mint a IVben volt
Biztos nagyobb szerepük lesz, mint a IV-ben. Gyakorlatilag ott mennyi szerepük volt? Volt Dwayne, Playbox-X.. azok civakodtak, voltak a kubaiak, de pl velük se volt sok dolgunk.. Kb. semmi jelentőségük nem volt, csak benne voltak a játékba. Azért ez mégiscsak "gettósabb" hely így a színes bőrűeknek és alapból a bandáknak is nagyobb befolyása lesz.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 10. 14:19

brenor írta:
bodom26 írta:brenor: Ha már említetted a gettókat vagy ilyen veszélyes helyeket, rohadt jó lesz, hogy nyitott szemmel kell majd járkálni az ilyen környékeken, mert gyanus alakok lakják és ezek előszeretettel fognak belénk kötni. :D Csudajó lesz! :D
Hát ha tényleg megcsinálják azt amit mondtál akkor szenté fogom avatni a játékot az biztos. :D De visszagondolva biztos hogy olyan lesz, mert leírták az informerben hogyha szemünk láttára kirabolnak valakit azt megakadályozhatjuk. Én biztos eljátszom egy párszor a gettókban, hogy egy igazság osztó vagyok és beverem az összesnek a koponyáját. :D
Vagy mikor kiakarnak majd rabolni szarkeverő amatőrök, ...hú, de nagy hiba lesz tőlük! :D
Elmagyarázom majd nekik, merre is van a mennyország felé vezető út. :D

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 11. 10. 14:46

Szerk. Már kiraktátok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaby86 2012. 11. 10. 18:58-kor.
A nagyobbnak mindig igaza van, még ha téved, akkor is!

/ Benjamin 'Lefty' Ruggiero /

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 10. 15:31

Kicsit furcsa, hogy Franklint meg Michaelt a trailerben mennyit mutogatták, míg Trevorról kb. 1 hónapja tudunk. Valamint a GI előzetesben nem volt szó se a léghajókról, se az állatokról még. Amúgy érdemes itt a három karakter tudatában minden eddigi infót átnézni, mert egészen átértelmezi, hogy miket láttunk/láthattunk volna, és egy picit segít megérteni mindent(pl: a trailert és a szövegét is a családdal). Még a fegyverekről se tudunk szinte semmit. Ez így egyenlőre ami eszembe jutott. Szóval jöhet az a Trailer #2 és a Hétfői előzetesek :D

Meg elgondolkodtató, hogy a Game Informer borítójára érkezett 283 komment, míg a GTA V Trailer 1-hez csak 172, és még nem beszéltem arról, hogy magához a cikkhez 426 hozzászólás született. :D Azt hiszem nő a látogatottság az oldalon :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 10. 20:03

Engem már csak az állatok, a pálya specifikáció, de legfőképpen az a Gta újítás, ami a RDR-ben is volt, vagyis a véletlenszám generált mini küldetések érdekelnek már. Ráadásul valószínű, hogy tovább lesz fejleszve ez a RDR-höz képest.

IzmosChavo
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 03. 22. 20:15

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: IzmosChavo » 2012. 11. 10. 22:03

Most már azért szerintem érthető a trailer. Elmondja ugye hogy mit akar."De hát tudod hogy van ez..." És jön 1 rablás jelenet. Igazából nagyon sokat mondtak benne csak senki se értette. Módjuk fura hogy Trevort nem is lehet látni benne. Lehet hogy ö még akkor nem volt tervben. Elég durva játék lesz ez. Nekem instant get. :D

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 10. 22:08

Trevor benne van amikor kirabolják az ékszer üzletet csak a maszk miatt nem lehet rendesen látni az arcát.

IzmosChavo
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 03. 22. 20:15

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: IzmosChavo » 2012. 11. 10. 22:12

Hát szerintem egyikre se hasonít de lehet hogy igazad van. :)

gumimaci92
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. 11. 10. 23:15

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: gumimaci92 » 2012. 11. 10. 23:35

Üdv! Arról nem tud valaki,hogy esetleg magyar feliratos lesz-e a játék? :D

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 10. 23:42

Sajnos sose szoktak magyar feliratot készíteni. Vannak olyan fanok, akik az angol nyelv alapján kész fordítást készítenek a játékhoz. Jobban örülnék, ha a R* magától nekiállna és nem csak az alap 5 nyelvre fordítanák le a játékot, hanem kicsit többre. Én a magyarositasokról szoktam beszerezni a magyar feliratot. Megvagyok velük elégedve, GTA Vice city, San Andreas és a GTA III-nál lévő fordításnál nagyon sok hiba van, de ezt kell szeretni

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 11. 11. 00:17

Nem tudom h ki nézte meg az első trailert mégegyszer de így több értelme volt h több mindent tudok róla :D Remélem a második is ütni fog és valami menő zenét csapatnak alá az fokozná az izgalmát..

Avatar
tpain28
CJ zoknija
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012. 08. 24. 16:00

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: tpain28 » 2012. 11. 11. 02:50

tuti hogy 3 trailer lesz mert 3 főszereplős a játék de ez csak az én véleményem

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 07:28

Szerintem meg 4 lesz! ;) Azt hiszem annyit szoktak, legalábbis a GTA IV-nél tudom hogy 4 volt.
És magyarosítás biztos nem érkezik, hiszen a R* nem gondol a mi kis piciny országunkra. Max a kedves fanok, akik készítenek magyarosítást hozzá, de azokban tényleg sok hiba van. Meg nekem néhány nem is tetszik. Pl. a GTA III-ban vannak olyan fordítások, hogy (ezt most én találom ki, de kb ehhez hasonlók) "vonszold már be a picsádat az autóba!" És hasonlók. Értem én, hogy ez a GTA, de én mégse egy bűnöző vagyok, hanem egy játékos. Aztán ezt kell olvasnom? Vannak elég igénytelen fordítások, de ha nem tudsz angolul, akkor még ez is jobb, mint ha nem értenél belőle semmit.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 11. 10:22

Luszie írta:És magyarosítás biztos nem érkezik, hiszen a R* nem gondol a mi kis piciny országunkra. Max a kedves fanok, akik készítenek magyarosítást hozzá, de azokban tényleg sok hiba van. Meg nekem néhány nem is tetszik. Pl. a GTA III-ban vannak olyan fordítások, hogy (ezt most én találom ki, de kb ehhez hasonlók) "vonszold már be a picsádat az autóba!" És hasonlók. Értem én, hogy ez a GTA, de én mégse egy bűnöző vagyok, hanem egy játékos. Aztán ezt kell olvasnom? Vannak elég igénytelen fordítások, de ha nem tudsz angolul, akkor még ez is jobb, mint ha nem értenél belőle semmit.
Sohasem lehet tudni. A Ubisoft se adta ki eddig a játékait magyarul és az AC3 mégis lefordítva jött ki, mert a PlayOn forgalmazó megegyezett velük és így megtudták csinálni magyarra. Szerintem ők ezután a GTAnál is megpróbálják, majd ezt

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 10:27

De király lenne, ha Packie-t tényleg viszontlátnánk az V-ben. Az fickó...! Akárhányszor elhívtam piálni, vagy ő engem, annak mindig rossz vége lett. :D Nem tudom miért, de minthogyha vonzotta volna a bajt. Vagy a rendőrökkel kerültünk konfliktusba, vagy valamelyikünk a korházban végezte. Kaotikus esti programok voltak ezek, az egyszer bisztos. :D

Lezárt