[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 13. 15:09

Lehetnének mesterlövészek a tornyokban, normálisan őrzött kapu, esetleg járőrök, akikre ha rálőnek, mind egy csoportban támadnak, meg hasonlóak.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 15:11

Reméljük hogy így is lesz. Bár én szerintem ez a levegőből kilövés még megmarad.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 13. 15:16

NoxiousEnterprise írta:Lehetnének mesterlövészek a tornyokban, normálisan őrzött kapu, esetleg járőrök, akikre ha rálőnek, mind egy csoportban támadnak, meg hasonlóak.
Igen, de ha jól megnézed, ennek alapjai már a GTAIV-ben is megvoltak. Nem tudom, mennyit jártál szabad kóborlásban az Acter Industries Parkban, de ott is vannak felfegyverzett őrök a tornyokban. Bár az nem egy katonai bázis, hanem egy fegyház, szóval azért van kis különbség, de a lényeg, hogy az is eléggé be volt védve (bár annak ellenére, hogy szinte mindenhol rendőrök strázsáltak, nemegyszer előfordult, hogy a rabok elkezdték verni egymást és a zsaruk közül csak egy ment oda, de mindegy), szóval szerintem a GTAV-ben a bázis is hasonló lesz, csak kicsit nagyobb, nem rendőrök, hanem katonák lesznek benne és ha valami gáz van, akkor nem csak egy katona próbál rendet rakni, hanem szervezett akció keretén belül az összes.

Luszie: Ha a realitásra törekednek, akkor ha meg is marad a levegőből kilövés, nem az lesz az első reakciójuk, mihelyst a légtérbe kerültünk, hogy kilőnek. Mint írtam, először rádiókapcsolaton, majd kísérőgépekkel próbálnak majd elbánni velünk, persze ha minden kötél szakad, akkor jön a légvédelmi tarack, de ha a realitásra törekszik a R*, akkor nem a kilövés lesz az első.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 15:23

dani.szentgali írta: ha valami gáz van, akkor nem csak egy katona próbál rendet rakni, hanem szervezett akció keretén belül az összes.
Ezzel nem értek egyet. Az V jó játék lesz, de mindent nem várhatunk el a R*-tól. mindent nem biztos hogy tudnak majd überelni. Fejlődni fog a gép inteligenciája, de hogy mennyit azt nem tudjuk pontosan, azt meg pláne nem, hogy ebből a tényleges verzióban mennyi lesz jelen. "szervezett akció"-t nem tudok elképzelni, sajnos még az V-ben sem, de azért valahogy okosabban oldják majd meg-gondolom- mint az eddigi részekben.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 13. 15:24

Igen, én pont a börtön alapján írtam az ötleteimet :) A realitásnál viszont nem rögtön rakétával lőnek majd, hanem kisebb ütegekkel, és nem olyan pontosan.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 13. 15:34

dani.szentgali írta:Ez szerintem is elképzelhető lenne így, bár én inkább azt a véleményt osztom, hogy ugyanúgy lelőnek majd, mint régen. Elvégre hiába lenne kapcsolatban Trevor valamelyik korrupt tábornokkal, ha mindig más géppel megyünk Trevorral (mert gondolom nem mindig ugyanazzal a géppel akarunk/fogunk menni), akkor nem tudnák, hogy azok mi vagyunk, és kinyírnának. Szóval ez így lenne reális és csak egy reális módja lenne ennek a dolognak a kiküszöbölésére, ha Trevor mindig, amikor belép a katonai légtérbe, kommunikálna a légi irányítókkal. Bár ez szerintem kicsit túl komplikált lenne, meg én úgy gondolom, hogy ha belépünk egy katonai légtérbe, akkor nem mindjárt kilőnek egy légvédelmi tarackkal, hanem először felszólít a torony a légtér elhagyására, aztán másodszorra meg vadászgépeket küldenének ránk, de azokat sem azzal a paranccsal, hogy lőjenek szarrá, hanem hogy kísérjenek be minket a bázisra, hogy őrizetbe vegyenek. És utóbbi jelenségre utaló képet is láttunk már, amikor Trevor egy utasszállítóban ül és mellette meg repül egy katonai vadászgép. Ez szerintem egy "bekísérés" akar lenni, mert ha leakarták volna lőni az utasszállítót, akkor egy vadászgéppel már rég megtehették volna. De majd meglátjuk, én azt gyanítom, hogy Trevor pilóta múltja ebből a szempontból nem fogja befolyásolni a játékot és mint a SA-ba, itt is vigyáznunk kell, ha repülünk.
Nekem is ugyanez a véleményem

Az meg, ha lőnek szerintem csak jót tehet a játéknak, mert mindig lesz olyan hely ahol biztosan lehet légicsatázni

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 13. 15:38

Luszie írta:
dani.szentgali írta: ha valami gáz van, akkor nem csak egy katona próbál rendet rakni, hanem szervezett akció keretén belül az összes.
Ezzel nem értek egyet. Az V jó játék lesz, de mindent nem várhatunk el a R*-tól. mindent nem biztos hogy tudnak majd überelni. Fejlődni fog a gép inteligenciája, de hogy mennyit azt nem tudjuk pontosan, azt meg pláne nem, hogy ebből a tényleges verzióban mennyi lesz jelen. "szervezett akció"-t nem tudok elképzelni, sajnos még az V-ben sem, de azért valahogy okosabban oldják majd meg-gondolom- mint az eddigi részekben.

Félreértesz! A szervezett akciót én nem úgy értettem, hogy 100%-ig realisztikusan, hanem hogy valamivel életszerűbben, mint a SA-ban meg a IV-ben volt anno. És szerintem ennyit elvárhatok, mert valamivel biztos fejlődött az intelligencia, ahogy te is írtad. :) Szóval én nem egy "valóság 2.0át" várok a GTAV-ben a katonák intelligenciájától, de ennyi év fejlesztés után egy picivel jobbat azért csak sikerült csinálni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 13. 15:47

Az is lehet hogy a kapuknál lesznek kutyák is pl: rotweiller , németjuhász, doberman
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 13. 15:47

Hát, az biztos. Az viszont komoly kérdés, hogy mennyivel lettek inteligensebbek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 13. 15:53

Remélem sokkal. Mondjuk annyival, hogy vannak, akik támadnak, és vannak, akik fedeznek. Ez már elég lenne. Meg az, hogy mozognak, és jobb helyet keresnek maguknak.
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 13. 15:57

Mondtaktalánvalami olyat, hogy a három karakteres dolog lehetőséget ad arra, hogy egyszerre irányítsd a főszereplőt, és a főellenséget. Így aztán ez az árulásos dolog is lehetséges,bár szerintem nem fog megtörténni.

A Ballas visszatértét bejelentették, a Groove Street-ét nem, de valószínű :(

A Didier Sachs visszatér, s a Heat márka logóját is láttuk már.

A rablásoknál szerintem mind a három főszereplőnek előre ki kell választani a ruházatát, úgy, mint a menekülőjárművet és a maszkokat.

Szerintem nem lehet minden fajta kocsit tuningolni. Például traktort nem hiszem, hogy lehet majd. Viszont elvileg nem csak külsőségeket lehet, például említették a fékeket.

Én csak azt tudom mondani, remélem, nem egyből lőni fognak rám, ahogy berepülök, mondjuk legyen egy olyan, hogy ameddig száz méter magasságban, vagy magasabban, és nem tartósan tartózkodom a légterükben, addig ne próbáljanak meg lelőni. Ez rengeteget rontana a játékélményen, és a szabadságon is. Tuti, már az első nap lesz egy túrám repülővel körbe, és nem szeretném, ha azzal fogadnának Los Santosban, hogy az első körtúrám felénél megölnek, mert nem tetszik nekik az, amerre megyek. Ennek a résznek épp az a lényege, hogy az elejétől akármerre mehetsz, amerre akarsz. Nem az, hogyaz elejétől akármerre mehetsz, amerre akarsz, kivéve az a pár száz négyzetméteres területet, amit a játék végéig nem közelíthetsz meg élve...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 13. 16:03

Azért még úgy is jó lenne, ha lőnének. Legalább van valami... Azért minden kocsira elég jó ötlet lenne valami átszabhatóság, ha más nem, hát fékek, nitró, stb.
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 13. 16:05

Szerintem teljesen reális, hogy a ha idegen vadászrepülő repül a légtérbe, akkor ha nem kapnak érdemeleges visszaigazolást rádión, akkor tüzet nyitnak rá. Ehhez nem kell sokat agyalni, hogy belássa az ember. Ez mindenhol így van, nem szoktak csak úgy vadászrepülők repkedni idegen helyeken.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 13. 16:11

És, ha én nem vadászgéppel megyek?! Meg amúgy is, egy GTA-ban lehet visszaigazolni rádión? Még mindig azt mondom, legyen egy idő, és távolságlimit, ameddig nem figyelnek rád.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 13. 16:15

Ez igaz. De azért ha egyenesen átrepülsz a területükön, akkor azért durrantsanak hátsón. Meg a rádióhívásnál automatikusan eldönthetnéd, hogy mókázol, és nem válaszolsz (vagy valami jópofa káromkodást nyögsz be nekik) vagy pedig hivatalosan válaszolsz, és nem lőnek rád. persze csak vadászgéppel működne ez... és ezt meg is lehetne csinálni!
Guess who's back!

Lezárt