[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 28. 20:09

Szerintem meg elképzelhető, hogy a GTA Online túlnő azon, hogy kövesse a singleplayer GTA-k számozását. Én nem tartom kizártnak azt, hogy ez a mostani különválasztás azt hozza el, hogy ezentúl nem kapunk GTA részenként külön GTA multiplayereket. Megmarad ezentúl a GTA Online mint GTA multiplayer és kész. Ha majd lesz valami korszakalkotó újítás a GTA VI-ban akkor majd egy frissítés formájában bekerül a GTA Online-ba. Ugyan úgy, (ezt már egyszer leírtam valahol) ahogy a Warcraft is volt a WoW-al. Nem WarCraft multiplayert kapott a játékos közönség, hanem egy World of WarCraft-t és azt kiegészítőnként/patchenként bővítették mindenféle újítássokkal.

Mivel a GTA Online is már egy MMO-vá vált tulajdonképpen, így én nem tartom hülyeségnek ezt a WoW-os GTA Online-os párhuzamot.

És igazából a PS3/X360 és a PS4/X1 probléma sem állna fent különösebben, hisz az online felületük ugyan az, tehát akár lehetne is átjárás multiban, és a játék is úgy van megtervezve, hogy PS3-mon is tökéletesen fusson, PS4-en sem fog jobban, legalábbis előnyösen jobban nem.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 08. 28. 20:15

Robbanto1 írta:Ez sok tényezőtől függ,pl repülő? Ha kocsi milyen gyorsan? Ha vonat hány megállóban áll meg?
Nyílván forgalmi tempóval kocsiban talán fél óra,gyorsan száguldozva baleset nélkük 10-15 perc?! Persze nem biztos de azt ne higgye el senki se hogy 2 óra lesz mire áttérsz mert volt egy ilyen noname hír is ami tuti baromság,mert az nem kicsi pálya azt meg nem bírnák el a jelenlegi konzolok,meg akkor nem is 18GB lenne a PS3-as verzió
2 óra nem lesz és elhiheted , hogy fél óra se...de 15 perc is túlzás sztem. nagyon maximum 5-6 percre saccolok, autóval, egyik sarokból másikba :)

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 08. 28. 20:18

de csak mert tapasztalat alapján, ha egy TDU2-höz hasonlítunk, ahol egy térkép átszelős táv 30-50 perc :)

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 28. 20:35

Lehet,viszont ha teljesen körüljárod az egész pályát a főúton úgy azért hosszabb lesz mint 5 perc,mert a SA is eléggé hosszú volt ha körbe mentél rajta saroktól sarokig ahol volt út.De 2 óra 100% nem lesz,max gyalog :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 28. 20:37

Már megint alábecsülitek a terület méretét...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 08. 28. 20:43

nem a konkrét mérete volt itt a kérdés. hanem, hogy mennyi idő alatt lehet eljutni egyik végéből másikba. 5-6 perc, elég sok idő ám, főleg egy GTA-ba.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 29. 05:33

igen,mi nem a területet becsüljük le hanem az időt,ami biztos nem lesz 2 óra

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 08. 29. 06:39

Olvastam, hogy vonattal 1 óra lesz.

Iksz

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 08. 29. 07:00

szerintetek tényleg ekkora átverés lesz a grafika ? :/



gtaforumon azt írták ugyanezzel a képpel, csak telefirkálva, hogy a mai konzolok ilyen grafikára nem képesek semmikép sem.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 29. 07:20

scoobydooesben10fan írta:Olvastam, hogy vonattal 1 óra lesz.
Vonattal eképzelhető,meg az általába kerül is tehát nem egyenesen megy át a mapon hanem körbe megy.
Iksz írta:szerintetek tényleg ekkora átverés lesz a grafika ? :/



gtaforumon azt írták ugyanezzel a képpel, csak telefirkálva, hogy a mai konzolok ilyen grafikára nem képesek semmikép sem.
Hát eléggé béna Trevor jobb keze :S Bár ennyire rosz biztos nem lesz,hát láthattunk sok traileren keresztül őket és nem így néznek ki,egyébként a Rockstar azt mondta h a trailer eredeti mostani generációs konzolokról lettek felvéve,de a képekre ezt nem mondták :)


Egyébként meg

http://i1191.photobucket.com/albums/z47 ... osucka.jpg

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 08. 29. 08:54

Iksz írta:szerintetek tényleg ekkora átverés lesz a grafika ? :/



gtaforumon azt írták ugyanezzel a képpel, csak telefirkálva, hogy a mai konzolok ilyen grafikára nem képesek semmikép sem.

Azért a promo screenshotokat nem úgy csinálják, hogy nyomnak egy print screent...egy mozgó (átvezető?)videóból kiragadott részlet persze, hogy szar minőségű, és elmosódott lesz.

Itt egy térkép egyébként ami kizárólak a látottakra épül, és nincs a rajzban olyan sok találgatás.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 29. 09:08

Remélem nem ilyen lesz,mert én autóval körbe akarom járni majd a pályát rendes főúton vagy auótpályán mint SA-ba,itt meg nem lehet mert ott vannak a szigetek :D De egyébként LS nekem tűnik kicsinek? Ugye az biztos ilyen lesz mivel hivatalos képből lett kivágba de akkor sem túl nagy LS,persze örülök a sivatagnak meg pár sivatagi kisvárosnak de azért LS kicsit kicsi nekem :(

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 08. 29. 09:31

Robbanto1 írta:Remélem nem ilyen lesz,mert én autóval körbe akarom járni majd a pályát rendes főúton vagy auótpályán mint SA-ba,itt meg nem lehet mert ott vannak a szigetek :D De egyébként LS nekem tűnik kicsinek? Ugye az biztos ilyen lesz mivel hivatalos képből lett kivágba de akkor sem túl nagy LS,persze örülök a sivatagnak meg pár sivatagi kisvárosnak de azért LS kicsit kicsi nekem :(
Még nem is láttad a hivatalos map-et meg a pályát sem. Elég a sok rinyálásból h kicsi ez.Még nem is játszotattok vele. Akk honnan tudjátok?

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 08. 29. 09:46

Robbanto1 írta:Remélem nem ilyen lesz,mert én autóval körbe akarom járni majd a pályát rendes főúton vagy auótpályán mint SA-ba,itt meg nem lehet mert ott vannak a szigetek :D De egyébként LS nekem tűnik kicsinek? Ugye az biztos ilyen lesz mivel hivatalos képből lett kivágba de akkor sem túl nagy LS,persze örülök a sivatagnak meg pár sivatagi kisvárosnak de azért LS kicsit kicsi nekem :(

Lesznek ott utak, és hidak csak ezen nem rajzolták be, mert nem tudják, hogy pontosan hol van, amik itt be vannak jelölve azok képen vagy videón megjelentek már.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 08. 29. 09:47

Amúgy a méretarányokat még nem ismerjük, ergo megközelítőleg sem tudod elképzelni, hogy mekkora lehet a város. :insecure:

Lezárt