[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 16. 14:42

Jöhet a speciális cucc, de akkor legyen rá opció a gameplay menu-ben, hogy kikapcsolhassuk. Én szívesen használnám őket, maximum amikor funolok sztorin kívül -akkor is csak néha.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 05. 16. 14:43

Egy pár dologból kimaradtam úgy látom :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 16. 14:46

realostew írta:Jöhet a speciális cucc, de akkor legyen rá opció a gameplay menu-ben, hogy kikapcsolhassuk. Én szívesen használnám őket, maximum amikor funolok sztorin kívül -akkor is csak néha.
Igen, ha a főmenüben lehetne állítani, akkor ezt akár egyfajta csalásnak is minősíthetjük, amelyek már az eddigi részekben is voltak és ott is rajtad állt, hogy használod-e őket, vagy sem. Annyi különbséggel, hogy itt még kódbeírással sem kell szarakodni, mint eddig! :D Így kicsit sem lenne zavaró, sőt, sztorin kívül elég humoros lehet a bullet time-mal hülyülni. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 16. 15:33

Pontosan, ráadásul még csak csalásnak se venné a játék, szóval a 100% achievment/trophie se lenne akadály, attól még, hogy bekapcsoltad egy kis időre.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 16. 15:57

És a regenerálódó életre is lesz egy kikapcsolás gomb, mi? Dehogy lesz! És hiába mondjátok, hogy nektek jó volt a Red Dead Redemptionban az élettöltődés, szerintem eléggé elcseszte a játékélményt. Túl könnyű, teljesen irreális. Az meg, hogy vérfrissítés, ez pont nem egy olyan nagy újítás a játékiparban. Ez pont, hogy a "jól bevált", irreális COD-os dolgokat követi, és ezzel elmegy a COD irányába a játék. Bocs, de nekem egy olyan játék, amiben van regenerálódó élet, már nem nyújt akkora élményt. Én azóta nem játszok FPS háborús játékokkal, mióta az összes ezt a sz*r töltődő életet alkalmazza.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 16. 16:58

Kiscserko írta:És a regenerálódó életre is lesz egy kikapcsolás gomb, mi? Dehogy lesz! És hiába mondjátok, hogy nektek jó volt a Red Dead Redemptionban az élettöltődés, szerintem eléggé elcseszte a játékélményt. Túl könnyű, teljesen irreális. Az meg, hogy vérfrissítés, ez pont nem egy olyan nagy újítás a játékiparban. Ez pont, hogy a "jól bevált", irreális COD-os dolgokat követi, és ezzel elmegy a COD irányába a játék. Bocs, de nekem egy olyan játék, amiben van regenerálódó élet, már nem nyújt akkora élményt. Én azóta nem játszok FPS háborús játékokkal, mióta az összes ezt a sz*r töltődő életet alkalmazza.
Az élettöltődés maradjon. Így hogy 50%ig töltődik tökéletes lesz. Nem azzal kell megnehezíteni egy játékot, hogy könnyen meghalsz, mert azzal csak idegesítőbb lesz az egész. Az ellenfeleket kell okosabbra, ügyesebbre megcsinálni. Az jelenti azt a kihívást ami élvezetesebbé teszi a játékot

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 16. 17:31

Nem azt kérem, hogy egy lövésből haljak meg, hanem maradjon a régi. Esetleg a "piros villogás" végéig töltődjön, az kb a 10%-a azt kész! És, ha az ellenfelek okosabbak, attól könnyebben megölnek, azaz könnyebben meghalsz ;) Amúgy a töltődő élet az egyszerűen nem kis könnyítés, hanem NAGYON megkönnyíti a játékot. Ezt megfejelve a bullett time-al halhatatlanok leszünk!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 16. 18:23

Aki mer az nyer? Komolyan? Tapasztalatom szerint inkább nyakukat szegik a nagyon bátrak. Tehát azért ezt ne... Attól még, hogy Rockstar, még ők is bukhatnak, ha egy játékot nagyon elcsesznek. És az újítások halmozása nem feltétlenül szolgál majd a célközönség tetszési indexének javítására.
Szóval én Kiscserkóval értek egyet, szerintem egyáltalán nem kellene töltődő élet, csak több, jobban elhelyezett egészségügyi doboz (nem méterenként egy, de nem is pályánként egy elszórva a semmiben). Meg sok fedezék, attól lesz izgalmas a lövöldözés.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 16. 18:30

Én is egyet értek Kiscserkoval meg Noxius-al! Szerentem ezen a téren jó volt a GTA IV úgy ahogy volt és ez megmaradhatott volna a GTA V-be is. Kezdenek átesni a ló túloldalára.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 16. 18:34

Valóban lehetne több életdoboz, de olyan jól elrejtve, mint a IV-ben. Nem feltűnő, de ha észreveszed, jól jön. Mivel szerencsére a GTA-kban akármit fedezékként lehet használni, nem félek attól, hogy kevés lesz a fedezék, de azok valóban izgalmassá teszik a tűzharcot!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 16. 18:37

Ez sajnos igaz. Attól még, hogy egy-egy játékban egy-egy dolog jó, nem kell a régi jól bevált GTA megoldásait a három négy játékból összenyalt dolgokkal "feljavítani". Mi bizonyítja, hogy jobb lesz.
Kiscserko, volt a IV -ben is olyan hely, ahol alig volt fedezék :) Meg ott volt olyan, ahol azt a harminc nem annyira okos ellenfelet alig lehetett legyőzni :) Tehát az már jó volt néhány helyen :)
Guess who's back!

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 16. 18:38

A töltődő élet nekem sem tetszik, sőt... Szerintem a GTAIV harcrendszerét kéne kicsit jobban fejleszteni. Én például dinamikusabb fedezéket (pl kikergetnek a fedezékedből, szétlövik azt, robbanás miatt odébb gurul stb... ) és okosabb ellenfeleket jobban élveznék mint regenerálódó életet meg bullet-time-t.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 16. 18:41

Igazad van, úgy tökéletes lenne!
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 16. 19:03

4 új kép, ezek közül már 3-at ismerünk! :D
http://www.rockstargames.com/V/screenshots

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 16. 19:09

tetszik az a búvárós,bejövős! :D

Lezárt