[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 25. 20:30

Davekoma írta:Én egyre jobban kezdem azt hinni, hogy Marketing része volt, szerintem a R* még akart egy nagyon nagy durranást a játék megjelenése előtt!
Ez elég vad gondolat, de basszus most hogy mondod, lehet, hogy van benne valami! A R*-ra jellemzőek az ilyen jellegű dolgok, őnáluk aztán abszolút nem lehet tudni, mit csinálnak. Arról meg nem is beszélve, hogy ha még nem terjeng a médiában az, hogy a Sony és a R* összevesztek és hogy a R* nem követel büntetést a Sony-tól, akkor elképzelhető, hogy az egész meg van játszva. De ne szövögessük itt az összeesküvés-elméleteket.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 25. 20:34

Szerintem is meg van játszva,egyébként komolyan megkérte az oldalt az R*? O-o Ez azért durva,egyébként angol nyelven írták az e-mailt igaz?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 25. 20:37

Robbanto1: Nem! Gondolom felvettek egy magyartanárt, csak erre a különleges alkalomra, hogy a GTAPlace.hu amúgy is kiváló angolos csapatának magyarul írják meg, hogy ne keverjék a fórumozók a továbbiakban a kakit a GTAV körül. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 08. 25. 20:41

Igazából, én nem szőnék összeesküvés-elméleteket, mert ez a szivárgás tényleg gáz, és nem hiszem, hogy vasárnap bemennének dolgozni a kommunikációs szakemberek e-maileket küldözgetni, csakhogy jó legyen a marketing.

Azt esetleg elképzelhetőnek tartom, hogy egy-két dolgot engedtek volna kiszivárogni ezzel a pre-loaddal, de el lett cseszve, mert több dolog került fel, mint szerették volna. Azt viszont nem hinném, hogy évek munkáját annyi hallgatás után piacra dobnák, és a Sony bocsánatkéréseket publikálna a blogján, hogy jó reklámot kapjon a GTA V:

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 08. 25. 20:42

dani.szentgali írta:Robbanto1: Nem! Gondolom felvettek egy magyartanárt, csak erre a különleges alkalomra, hogy a GTAPlace.hu amúgy is kiváló angolos csapatának magyarul írják meg, hogy ne keverjék a fórumozók a továbbiakban a kakit a GTAV körül. -.-
Kiugrott a sarcasm-o-meter.
Robbanto1 írta:Szerintem is meg van játszva,egyébként komolyan megkérte az oldalt az R*? O-o Ez azért durva,egyébként angol nyelven írták az e-mailt igaz?
Az a helyzet, hogy mivel nincs Magyarországi kirendeltségük, és általában nem is fordíttatják le a játékaikat magyarra, egyértelmű, hogy angolul kommunikálnak.

Az e-mail tehát angol volt.

Egyébiránt:
As many of you may already know, people who downloaded the digital pre-order of Grand Theft Auto V through the PlayStation Store in Europe earlier this week were able to access certain game assets and have been leaking information and media from the game online. We are deeply disappointed by leaks and spoilers being spread in advance of the game's launch, and would greatly appreciate the fan site communities' help in combating the proliferation of these leaks and spoilers online.

We have worked on the game for years and to see it dismantled piecemeal like this and spoiled for curious fans is heartbreaking for us. We are desperately trying to make sure as many as possible can experience the game as we intended and really need your help in this. Please be vigilant in monitoring your respective sites and do not hesitate to send us links to anyone you find out there spreading this stuff.

As always, we deeply appreciate your cooperation in this matter and we hope you're looking forward to September 17th as much as we are. If you have any questions at all, please do not hesitate to contact us at [email protected].

Thanks,
Webmaster@R*

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 25. 20:45

Nem tudom,de abból gondolják hogy mivel a kiszivárgott adatok nem sokat érnek,videóban ugyan azok a helyszíneket láttuk,zenelista meg nem nagy dolog.És nem nagy cucc elküldeni ugyan ezt az e-mailt mindenkinek :D
Bár jó hogy tudnak rólunk,ki gondolta volna.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 25. 20:50

Visali: Most, hogy mondod, tényleg lehet, hogy Dave-vel tévedünk és nincs vagy csak minimális szándékosság van ezzel a kiszivárogtatással kapcsolatban a R* részéről, így jobban átgondolva tényleg komoly dologról van sajnos szó.
Shotgun írta:
dani.szentgali írta:Robbanto1: Nem! Gondolom felvettek egy magyartanárt, csak erre a különleges alkalomra, hogy a GTAPlace.hu amúgy is kiváló angolos csapatának magyarul írják meg, hogy ne keverjék a fórumozók a továbbiakban a kakit a GTAV körül. -.-
Kiugrott a sarcasm-o-meter.
Ki hát! De egy ilyen kaliberű HSZ-re kinek nem ugrik ki?!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2013. 08. 25. 20:52-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 25. 20:51

Hülye kérdés volt,én se vettem komolyan :) :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 25. 20:53

Robbanto1 írta:Hülye kérdés volt,én se vettem komolyan :) :)
Reménykedtem is benne.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 08. 25. 20:53

De egyet én még mindig nem értek.

Ha a Sony tudta, hogy hibázott, akkor minek cserélték le először a 18GB-os előtölthető verziót egy 17,2 GB-os verzióra?

Cirka egy hónappal a megjelenés előtt nem raknak fel preload-ot. Egyszerűen logikátlan. :|

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 25. 20:59

Shotgun írta:De egyet én még mindig nem értek.

Ha a Sony tudta, hogy hibázott, akkor minek cserélték le először a 18GB-os előtölthető verziót egy 17,2 GB-os verzióra?

Cirka egy hónappal a megjelenés előtt nem raknak fel preload-ot. Egyszerűen logikátlan. :|
Hát ez az! Én sem értem itt a dolgokat. Valahogy nem akar összeállni a kép ezzel a dologgal kapcsolatban. Bár az nem lehetséges, hogy a preload-hoz eredetileg egy időzítőt is készítettek, csak az meghibásodott és ezért lett ilyen hamar letölthető az a sok fájl? (csak egy elmélet, nem értek hozzá, szóval elnézést, ha valamit félreértek/hülyeséget írok)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 25. 21:03

Jó de amit a Sony kapott az R-től fájlokat,nem nézték át vagy mi? Olyan mint ha szándékosan küldték volna ezt a fájt a Sony-nak.

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 08. 25. 21:07

Amikor megjelenik a játék és kézhez kapod milyen jó érzés lesz kicsomagolni a játékot, és ott lesz a térkép amit még nem láttál :) És már csak azt kell megvárnod még feltelepíted, egy öröké valóságnak fog tűnni míg a telepítő el nem éri a 100%-ot. :D És ott lesz előtted a R* 5-6 éves munkája :)

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 25. 21:08

Skyfall írta:Amikor megjelenik a játék és kézhez kapod milyen jó érzés lesz kicsomagolni a játékot, és ott lesz a térkép amit még nem láttál :) És már csak azt kell megvárnod még feltelepíted, egy öröké valóságnak fog tűnni míg a telepítő el nem éri a 100%-ot. :D És ott lesz előtted a R* 5-6 éves munkája :)

Hm,jól leírtad :) Csak ne hogy addig még a térkép is kiszivárogjon :insecure:

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 08. 25. 21:11

Robbanto1 írta:
Skyfall írta:Amikor megjelenik a játék és kézhez kapod milyen jó érzés lesz kicsomagolni a játékot, és ott lesz a térkép amit még nem láttál :) És már csak azt kell megvárnod még feltelepíted, egy öröké valóságnak fog tűnni míg a telepítő el nem éri a 100%-ot. :D És ott lesz előtted a R* 5-6 éves munkája :)

Hm,jól leírtad :) Csak ne hogy addig még a térkép is kiszivárogjon :insecure:
Ha ki is fog én biztos nem nézem meg :)

Lezárt