[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 13. 13:30

totyak írta:Mert szerinted mi miatt nem jön? Egyébként jönni fog, csak később. Mindig ezzel védekeznek a fejlesztők és kiadók. Persze rá lehet fogni, hogy konzolon jobban fogy a játék stb-stb., de konzolon is ugyanolyan nagy mértékű a letöltés, mint a PC-n.
Miért fogy jobban? Egyszerű rá a válasz. Az emberek többsége konzolon játszik és nem PCn. Ennyi az egész.
totyak írta:Amúgy meg nem az itt a lényeg, hogy én mit hiszek, vagy mit nem, meg hogy jön-e PC-re, vagy sem, hanem hogy a konzolos játékos is ugyanolyan mocskos, mint a PC játékos.
Nem mindegy? Nem jön PCre és ennyi. Nem kell itt sírni meg reklamálni, mert úgysem fog megjelenni PCre egy ideig a játék

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 09. 13. 13:35

Hüblookohelimedion írta:
totyak írta:Mert szerinted mi miatt nem jön? Egyébként jönni fog, csak később. Mindig ezzel védekeznek a fejlesztők és kiadók. Persze rá lehet fogni, hogy konzolon jobban fogy a játék stb-stb., de konzolon is ugyanolyan nagy mértékű a letöltés, mint a PC-n.
Miért fogy jobban? Egyszerű rá a válasz. Az emberek többsége konzolon játszik és nem PCn. Ennyi az egész.
totyak írta:Amúgy meg nem az itt a lényeg, hogy én mit hiszek, vagy mit nem, meg hogy jön-e PC-re, vagy sem, hanem hogy a konzolos játékos is ugyanolyan mocskos, mint a PC játékos.
Nem mindegy? Nem jön PCre és ennyi. Nem kell itt sírni meg reklamálni, mert úgysem fog megjelenni PCre egy ideig a játék
Ha fele ennyire lennél agyoniskolázott, az is sok lenne. Nem is vitatkozom veled. Leírtam, hogy szégyen, hogy már napokkal a kiadás előtt neten a játék és a konzolosok sem jobbak, mint a PC-sek, erre rögtön nekem támadsz. Pc-re igenis jönni fog, akármennyire szeretné néhány díszfasz konzolos, hogy ez ne történjen meg. Konzolon valóban többen játszanak, így a warez is nagyobb mértékű. Lefogadom, hogy már nálad is csurog lefele torrentről a játék, azért vagy ennyire felspannolva.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 13. 13:46

Érdekes, hogy megint az XBOX verzió van fent torrenten. Ki gondolta volna. XBOX-osok 60%-a warezes.(Ha nem több.)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 13. 13:50

totyak írta:Ha fele ennyire lennél agyoniskolázott, az is sok lenne.
Miért kell személyeskedni? :S
totyak írta:Leírtam, hogy szégyen, hogy már napokkal a kiadás előtt neten a játék és a konzolosok sem jobbak, mint a PC-sek, erre rögtön nekem támadsz.
Támadtam? Mikor?
Leírtam nem kell itt senkit sem osztályozni, hogy milyen rossz. Ettől még nem fog hamarabb kijönni a PCs verzió

Nem új PCre kell költeni a pénzedet, hanem egy konzolra és akkor nem lesz ilyen problémád.
totyak írta:Lefogadom, hogy már nálad is csurog lefele torrentről a játék, azért vagy ennyire felspannolva.
Felspannolva? :lol:
Most más játékokkal játszok. Nem is érdekel most a GTA. Amúgy sem tudnák játszani vele, mert nincs se megfelelő olvasási sebességű pendrive-om, se vinyóm.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 13. 13:56

Szomszédnak van egy tört Xboxa. Szerintem a hétvégén leszedem a játékot kipróbálom és amint bejelentik PC-re rendelem is elő :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 09. 13. 13:59

Hüblookohelimedion írta:
totyak írta:Ha fele ennyire lennél agyoniskolázott, az is sok lenne.
Miért kell személyeskedni? :S
totyak írta:Leírtam, hogy szégyen, hogy már napokkal a kiadás előtt neten a játék és a konzolosok sem jobbak, mint a PC-sek, erre rögtön nekem támadsz.
Támadtam? Mikor?
Leírtam nem kell itt senkit sem osztályozni, hogy milyen rossz. Ettől még nem fog hamarabb kijönni a PCs verzió

Nem új PCre kell költeni a pénzedet, hanem egy konzolra és akkor nem lesz ilyen problémád.
totyak írta:Lefogadom, hogy már nálad is csurog lefele torrentről a játék, azért vagy ennyire felspannolva.
Felspannolva? :lol:
Most más játékokkal játszok. Nem is érdekel most a GTA. Amúgy sem tudnák játszani vele, mert nincs se megfelelő olvasási sebességű pendrive-om, se vinyóm.
Nem kell személyeskedni, általában nem is szoktam, csak vannak olyan irritáló személyek, akik kihozzák belőlem.

Támadtál már rögtön az első válasszal az írásomra. Az én bajom, ha elhiszem, hogy így meg úgy, bla-bla. Aztán meg nem kell sírni meg reklamálni. Illetve minden szavadból érződik, hogy valamiért kifejezetten örülnél, ha nem jönne PC-re a játék.

Ja-ja, más játékokkal játszol, meg nem is érdekel, de azért itt vagy és nekem osztod az észt. Lehet még nem is játszhatnál a játékkal, 18-as korhatár, tudod.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 13. 14:04

totyak írta:Támadtál már rögtön az első válasszal az írásomra. Az én bajom, ha elhiszem, hogy így meg úgy, bla-bla.
Ebben semmi személyeskedés sincs
totyak írta:Illetve minden szavadból érződik, hogy valamiért kifejezetten örülnél, ha nem jönne PC-re a játék.
Nekem mivel lenne jobb, ha nem jönne PCre?
Már csak azért is örülnék neki, ha jönne, mert akkor nem kellene minden fórumon a sok sírást és köpködést olvasnom

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 09. 13. 14:08

Hüblookohelimedion írta:
totyak írta:Támadtál már rögtön az első válasszal az írásomra. Az én bajom, ha elhiszem, hogy így meg úgy, bla-bla.
Ebben semmi személyeskedés sincs
totyak írta:Illetve minden szavadból érződik, hogy valamiért kifejezetten örülnél, ha nem jönne PC-re a játék.
Nekem mivel lenne jobb, ha nem jönne PCre?
Már csak azért is örülnék neki, ha jönne, mert akkor nem kellene minden fórumon a sok sírást és köpködést olvasnom
Én nem is írtam, hogy személyeskedtél. Azt te írtad nekem. Én azt írtam, hogy támadtál.

Azt meg én nem tudom, hogy neked mért lenne jó, ha nem jönne PC-re, szerencsére nem látok a fejedbe.

Az a baj, hogy nagyon elkanyarodtunk az eredeti témától az általad generált feszültség miatt és teljesen elsikkad az a tény, hogy már neten a boxos kiadás, ami szerintem szégyenletes.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 13. 14:09

totyak írta:Én nem is írtam, hogy személyeskedtél. Azt te írtad nekem. Én azt írtam, hogy támadtál.
Még csak nem is támadtam
totyak írta:már neten a boxos kiadás, ami szerintem szégyenletes.
Nem mindegy?
Azt meg én nem tudom, hogy neked mért lenne jó, ha nem jönne PC-re
Én mag ezt nem tudom, hogy te ezt a hülyeséget honnan szedted :lol:
szerencsére nem látok a fejedbe.
Újabb személyeskedés

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 09. 13. 14:15

Hüblookohelimedion írta:
totyak írta:Én nem is írtam, hogy személyeskedtél. Azt te írtad nekem. Én azt írtam, hogy támadtál.
Még csak nem is támadtam
totyak írta:már neten a boxos kiadás, ami szerintem szégyenletes.
Nem mindegy?
Jó, akkor nem támadtál, üsse kavics, legyen igazad.

Nem, nem mindegy. Látod ezt nem fogod fel. Ha konzolos játék felkerül a netre, az nem számít. Sokan játszanak konzolon, az a pár millió letöltés nem oszt. Ha PC-s játék felkerül a netre, akkor szemét warezosok, meg is érdemlik, hogy legközelebb késve kapják meg a játékot, vagy egyáltalán ne is kapják meg. Ez itt a lényeg. Kevesebb játékosból jobban kitűnik a milliós letöltés, mint a sok konzolos játékos közül. Pedig lefogadom, hogy éppen annyi konzolos letöltés van, mint PC-s lesz.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 13. 14:17

Chh, még a PC-sek a torrentesek :D Aláírom, de ugyanúgy azok az xboxosok meg ps-esek is.
Most néztem rá ncore-n ott van a GTA V. Hozzászólásokban meg ingame küldetéses képek is. Engem az nem zavar, hogy konzolra hamarabb jön ki, de az pofátlanság, hogy ezzel a módszerrel már hamarabb játszhatnak vele kedd előtt.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 13. 14:18

Nyugi van srácok. Totyak. Nem azért késik PC-re a játék hanem azért hogy több konzolt vegyenek az emberek. De ez már megint átment Konzol vs. PC vitába

Pokixd
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 11. 14. 19:54

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Pokixd » 2013. 09. 13. 14:19

Azert az durva, hogy mar online streamelik a jatekot...

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 13. 14:22

totyak írta:Nem, nem mindegy. Látod ezt nem fogod fel. Ha konzolos játék felkerül a netre, az nem számít. Sokan játszanak konzolon, az a pár millió letöltés nem oszt. Ha PC-s játék felkerül a netre, akkor szemét warezosok, meg is érdemlik, hogy legközelebb késve kapják meg a játékot, vagy egyáltalán ne is kapják meg. Ez itt a lényeg. Kevesebb játékosból jobban kitűnik a milliós letöltés, mint a sok konzolos játékos közül. Pedig lefogadom, hogy éppen annyi konzolos letöltés van, mint PC-s lesz.
és érsz valamit azzal, hogy itt reklamálsz? Nem. Tehát teljesen mindegy az egész.
Én Xboxon játszok és mégis lemaradok egy rakás játékról, mert nem jelennek meg rá (pl.: Last of Us, Uncharted, Total War: Rome 2). Ennek ellenére egyszer sem reklamálok vagy sírok miatta

A Rockstarnak az éri meg legjobban, hogy PSre és Xboxra adja ki a játékot. Ezen nem tudsz változtatni

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 13. 14:26

Elég volt.

Lezárt