[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 12. 15:29

Részben előre meg lesznek írva a karakterváltások a küldetésekben - például lesz olyan, amikor automatikusan főhőst vált a játék.
Na mit mondtam? Senki nem hitte el nekem, hogy egy idő után váltanod kell majd a szereplők között. Mindenki bekajálta szépen a GIs "mennyivel szabadabb lesz így a játékmenet" reklámszöveget

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 12. 15:30

láttom még mindíg nem sikerült megjegyezned Mike1 hogy két kommentot nem irunk egy más után, amugy biztos jo lesz a garfikálya de ha egyszer kijön gépre biztos sok hej kellik majd neki.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 12. 15:31

dani.szentgali: El is felejtettem megkérdezni tőled, örülsz a pálya méretének? :D

Rockstar69: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 12. 15:33-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 12. 15:31

Cseszneki:Húúúúúúúú de okos most valaki!!!!! :D :D :D Nem kajáltunk be egyébként semmit,a GameInformer nem erősítette meg ezt a dolgot,szóval nyugodtan ünnepeld magad!
bodom26:Igen,nagyon örülök neki,annak meg mégjobban,hogy elejétől a végéig bármikor bejárhatom sztoritól függetlenül,nem lesznek végre lezárások :D :D :D :D Ennek nagyon örülök,bárcsak már egy képet is láthatnék arról a behemótról :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 12. 15:35

A sztorivonal küldetései 25 órányi játékot jelentenek.
Nagyon kevés. A IVt is rövidnek tartottam, pedig az volt kb 30 óra.

Szétdarabolva meg jutni fog egy karakterre kb. 8 óra játékidő. Így bekövetkezi az ami miatt nem örültem a több főszereplőnek, hogy egymást fogják elnyomni

Meg ez az 1 küldetés közben választhatsz karaktert dolog is kibaxik a játékidővel, csak lerövidíti
dani.szentgali írta:Cseszneki:Húúúúúúúú de okos most valaki!!!!! :D :D :D Nem kajáltunk be egyébként semmit,a GameInformer nem erősítette meg ezt a dolgot,szóval nyugodtan ünnepeld magad!
Akkor miért volt az, hogy vagy 10 ember leugatott, amikor azt mondtam, xar lesz az, hogy váltogatni kell majd a szereplőkkel

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 15:42

Cseszneki írta:
A sztorivonal küldetései 25 órányi játékot jelentenek.
Nagyon kevés. A IVt is rövidnek tartottam, pedig az volt kb 30 óra.

Szétdarabolva meg jutni fog egy karakterre kb. 8 óra játékidő. Így bekövetkezi az ami miatt nem örültem a több főszereplőnek, hogy egymást fogják elnyomni
Hát ha "szétdarabolva" lesz 25 óra, akkor tényleg nagyon kevés lesz, borzasztó kevés. Majdnem olyan rövid lesz mint a DLC-k, de nem hiszem hogy ennyire lerövidítették volna a sztorit, szóval szerint 3x 25 óra lesz az :)

És a IV-t egyébként én is rövidnek tartottam. Nem nagyon, de azért picit rövid volt. Mondjuk ekkora hosszúsággal én már megelégednék, de lehetne azért olyan hosszú, mint SA.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 12. 15:52

Luszie írta:Hát ha "szétdarabolva" lesz 25 óra, akkor tényleg nagyon kevés lesz, borzasztó kevés. Majdnem olyan rövid lesz mint a DLC-k, de nem hiszem hogy ennyire lerövidítették volna a sztorit, szóval szerint 3x 25 óra lesz az :)
Ez a legfőbb oka, hogy nem tartottam jó ötletnek, hogy 3 szereplő lesz, mert egyenként kapnak egy DLCnyi részt, így elnyomják egymást. Idő se lesz arra, hogy a főszereplőket betudják mutatni.

Egy régi írásomban már írtam, hogy szerintem kapni fog a 3 fejenként kb. 8 órát,hát úgy néz ki eltaláltam. Viszont én ebbe nem számítottam bele a közös küldetéseket. Arra még plusz 10 óra feletti időt tippeltem volna. Összességében meg 40re számítottam

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 16:18

Luszie írta:Kicsit jól beszéled a magyartot, nem? :lol:

Egyébként ahogy elnézem a képeket, nagyon szép lesz a táj! Szép kidolgozott, aprólékos munkák. Jó rájuk nézni!
Úgy ám ,nagyon jól néznek ki a hegyek is ,az autók , és a házak az út , stb. szépen ki van dolgozva !

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 12. 17:10

Azt olvastam a hírekben, hogy nem lesz annyira hangsúlyos a haverkodás, ebből adódóan nem nagyon erőltetik majd a haverok, hogy elhívjanak valahova. Remélem azért ilyesfajta indíttatásból rámcsörögnek majd néha napján.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 12. 17:44-kor.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 17:14

Én a IV-ben sem szerettem, szóval ha a hírek igazak, akkor annak nagyon is örülök! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 11. 12. 17:28

Luszie írta:Hát ha "szétdarabolva" lesz 25 óra, akkor tényleg nagyon kevés lesz, borzasztó kevés. Majdnem olyan rövid lesz mint a DLC-k, de nem hiszem hogy ennyire lerövidítették volna a sztorit, szóval szerint 3x 25 óra lesz az :)

És a IV-t egyébként én is rövidnek tartottam. Nem nagyon, de azért picit rövid volt. Mondjuk ekkora hosszúsággal én már megelégednék, de lehetne azért olyan hosszú, mint SA.
Szerintem a IV nem volt rövid... nem tudom, hogy időben mennyi volt, de legalább 120-130 fő küldetés volt benne, míg az SA -ban csak 100...
Viszont a barátokról... Hát, én eléggé kedveltem őket, bár jobban örültem volna, ha egy kis idő után inkább hívnak, nem pedig szomorkodnak, és üzeneteket küldenek. Elég jó volt, hogy adtak speciális segítségeket, bár Brucie és Packie képességeit sosem használtam fel. Remélem végleg nem fog elveszni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2012. 11. 12. 17:33-kor.
Guess who's back!

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 17:30

Luszie írta:Én a IV-ben sem szerettem, szóval ha a hírek igazak, akkor annak nagyon is örülök! :)
Én sem nagyon csipáztam ,mindig csörgettek !!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 12. 17:32

NoxiusEnterprise írta:
Szerintem a IV nem volt rövid... nem tudom, hogy időben mennyi volt, de legalább 120-130 fő küldetés volt benne, míg az SA -ban csak 100...
Én úgy emlékszem, hogy a IV-ben 85-90 (89-re emlékszek egészen fontosan) küldetés van, míg az SA-ban 100-nál több volt.
Lehet hogy nem ezek a számok azok, de az SA-ban sokkal több küldetés volt. Legalább 20-30-al több.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 12. 17:32-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 12. 17:32

NoxiusEnterprise írta:
Luszie írta:Hát ha "szétdarabolva" lesz 25 óra, akkor tényleg nagyon kevés lesz, borzasztó kevés. Majdnem olyan rövid lesz mint a DLC-k, de nem hiszem hogy ennyire lerövidítették volna a sztorit, szóval szerint 3x 25 óra lesz az :)

És a IV-t egyébként én is rövidnek tartottam. Nem nagyon, de azért picit rövid volt. Mondjuk ekkora hosszúsággal én már megelégednék, de lehetne azért olyan hosszú, mint SA.
Szerintem a IV nem volt rövid... nem tudom, hogy időben mennyi volt, de legalább 120-130 fő küldetés volt benne, míg az SA -ban csak 100...
Így van de az SA-t meg a IV-t azért nem szabad nagyon hasonlítgatni ,egy kicsit külömböznek !

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 12. 17:34

bodom26 írta:Azt olvastam a hírekben, hogy nem lesz annyira hangsúlyos a haverkodás, ebből adódóan nem nagyon erőltetik majd a haverok, hogy elhívjanak valahova. Remélem azért néha ilyesfajta indíttatásból rámcsörögnek majd néha napján.
Én se nagyon szerettem, hogy folyton hívtak. Remélem, hogy azért felhívnak, csak kicsit ritkábban és nem lesz belőle baj, ha esetleg nemet mondunk!
Gyenge napok vannak...

Lezárt