[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 28. 17:08

Szinte bisztos voltam benne. Kösz!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 28. 19:52

bodom26 írta:
Rockstar69 írta:Kösz a választ mindenkinek!
wantoo-ék ígérték, hogy lesz valami meglepetés a héten, úgyhogy csak stíröljük az oldalt lelkesen amikor csak tudjuk.
Ja, értem! Köszönöm, hogy válaszoltál! :)
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 28. 20:16

Kérlek. :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 29. 13:25

http://www.change.org/petitions/rocksta ... ta-v-on-pc

egyre többen írják alá a petíciót,már 100.000-en is túl ment az aláírások száma :D
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 29. 13:36

De ennek semmi értelme.. A R* ígyis-úgyis kiadja majd PC-re, ezt a rajongók jó része is tudja! Be is lesz egyszer jelentve.. Valami nagyon okos indíthatta el ezt a peticíót, a hülyeség meg mint tudjuk mindig gyorsan terjed.. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 29. 13:40

azt tudom,hogy nincs sok értelme,mert valószínűleg már rég eldöntötték,hogy mikor fogják bejelenteni (valószínűleg a konzolos start után kb 1-2 hónappal) de valamiért mégis úgy gondolom,hogy jó, hogy van petícíó :D
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 29. 13:44

Hát, szerintem meg már alapból abból kiindulva hogy nincs értelme.. így már nincs is érelme azon gondolkodnom, hogy ennek van-e értelme, avagy nincs.. mert egyértelmű, hogy nincs. :)
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 29. 14:41

Úgy látszik a pc-s rajongók szkeptikusak. :D Másért miért akcióznának ilyenekkel. Úgy vannak vele, csak a halál a bisztos, semmi más. Csak azt nem tudom, miért nem inkább azért gyűjtenek aláírásokat, hogy minél hamarabb adják ki a konzolos verzió után a pc-st.
...vagy az már pofátlanság? :lol:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 29. 15:30

Ők szívnák meg vele, mert még több buggal jönne ki a játék, és ha siettetnék a R*-t akkor valószínűleg a PC-s verzió szarabb lenne, mint az elvárnánk. A PC-s verziók amúgy is sokkal bugosabbak, attól függetlenül, hogy jön ki rájuk 5000 féle patch.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 29. 15:42

Csak vicc volt. Csupán azért írtam ezt, mert ennek a petíciónak tényleg semmi értelme. Akárhonnan nézem. Ki fog jönni pc-re, és csak akkor, ha teljesen kész lesz.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 11. 29. 17:39

Értem hogy lesz,de mi a fenéért nem tudják akkor azt is bejelenteni -.- nem kell sietniük,tőlem késhet 8 hónapot is hogyha nem egy olyan borzalmas konzolport-szemetet adnak ki,mint a GTA IV-nél,de miért nem jelentik be? :roll:
It's all down south now.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 29. 18:23

Mr.Vercetti írta:http://www.change.org/petitions/rocksta ... ta-v-on-pc

egyre többen írják alá a petíciót,már 100.000-en is túl ment az aláírások száma :D
Csak az egész felesleges, mert a Rockstar már rég eldöntötte, hogy lesz-e PC-s verzió. Az RDR-ért is voltak petíciók, de semmit sem értek el vele
dani.szentgali írta:Mike1:És ezen meg vagy lepődve?! :lol: Hát,én igazából tudtam,vagyis inkább sejtettem,hogy ez lesz.Mivel az első trailer után is csomó ideig hírcsend volt,ezért én még azt is megmerem kockáztatni,hogy talán a megjelenés előtti egy hónapig megint nem fogunk infót kapni a játékról :/. De én lennék a legboldogabb,ha tévednék.
Akkor örülhetsz, mert tévedni fogsz. Már csak pár hónap van a megjelenésig és ilyenkor már nem szoktak leállni a hírekkel.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 29. 19:05

Mr.Vercetti írta:Értem hogy lesz,de mi a fenéért nem tudják akkor azt is bejelenteni -.- nem kell sietniük,tőlem késhet 8 hónapot is hogyha nem egy olyan borzalmas konzolport-szemetet adnak ki,mint a GTA IV-nél,de miért nem jelentik be? :roll:
Megértelek. De ha egyenesen arányosan nézzük a dolgokat, vagyis úgy, hogy a pc-s verzió jóval később jön majd mint a konzolos, így a pc-s megjelenési dátum bejelentés is később fog jönni a konzoloshoz képest. Pláne ha azt vesszük, hogy még konzolos verzióknál sincs napra pontos időpont.
Bár az is lehet, hogy ez nen ilyen egyszerű. R*-éknál soha nem lehet tudni.

Update: Ja bocs.. te nem a megjelenési dátum bejelentéséről beszéltel. Félre értelmeztem.. bocsesz! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 29. 19:15

Ha most bejelentenék, hogy lesz PC verzió, nem lenne meg az akkora pénzügyi előny, mint amit így kaszálnak vele, hiába jön ki fél évvel később. Vegyük például ezt a sok kételkedőt, akik aláírták a petíciót. Minimum tizede meg fogja venni konzolra és gépre is, lesznek/vannak, akik ezért inkább vesznek egy konzolt. A hallgatás be fog náluk válni, ahogy eddig is bevált, és ezért a legjobb, hogy semmit se kell csinálniuk. Hisz a hallgatás már van, egyetlen dolguk, hogy ne rontsák el azzal, hogy megszólalnak.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 29. 19:39

Gyenge napok vannak...

Lezárt