[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 08. 27. 22:00

Tudom, csak arra leszek kiváncsí hogy mit mutat meg. pl: vezetést, a tájat, járműveket stb
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 08. 28. 02:20

Csak most esett le. Gyanítom, hogy itt találkozik Michael Franklinnel először, esélyes, hogy éppen behajtani mentek Michael meg felfigyelt rá.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 28. 07:37

Érdekes videó, néhány dolgot meglehet majd tudni belőle, de pont annyit ami még nem túl sok. :P
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 08. 28. 14:36

Kép

Avatar
Carl_Johnson
CJ zoknija
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. 07. 13. 19:59
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Carl_Johnson » 2013. 08. 28. 14:48

PC-s bejelentést akaroook :D
Kowi írta:Kép
XDDDD
Trevor hogy néz már ki :D
'''Grove Street. Home... At least it was before I fucked everything up."

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 08. 28. 15:12

Kowi írta:Kép
Kép
It's all down south now.

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 28. 15:33

Michael a legdurvább xD az a beállás :D


CooLMaSTeR
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. 08. 28. 17:11

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: CooLMaSTeR » 2013. 08. 28. 17:39

Sziasztok!

Rendszeresen olvasom az oldalt, hogy képben legyek minden friss információval kapcsolatban, azonban felmerült bennem egy kérdés amire eddig nem találtam kielégitő információt, nevezetesen:

- A GTA Online lesz a jövőben a mindenkori multiplayer része az aktuális epizódoknak, igy kicsit MMO-szerűen folyamatosan adják majd hozza az új tartalmakat. Ez eddig tiszta sor. Nagy valószinűséggel PC-n és a next-gen konzolokon is tiszteletét teszi a GTA V és a GTA Online, nyilvánvalóan nem átjárhatóan a platformok között. Ebben az esetben viszont egy hosszútávú életciklusra kell számitani a multiplayer esetében, és igy merült fel bennem a valódi kérdés, hogy mennyire tekinthető zsákutcának a PS3/Xbox360-on elérhető GTA Online. Teszem azt 3 év múlva a next-gen konzolok és a PC még javában menni fog, de a jelenlegi konzolgeneráció addigra már végképp elavultnak fog számitani. A játékosok nagy része addigra már váltani fog az újabb generációra, igy a PS3/Xbox360 GTA Online addigra már jelentősen megcsappant játékosállománnyal kell, hogy kalkuláljon. Az elmentett profilt pedig nem hiszem, hogy integrálni lehetne az újgenerációs konzolok GTA Online-jában, igy felmerült bennem a kérdés, hogy mennyi értelme van a mostani platformon elkezdeni a multiplayert, amennyiben tényleg éveken át tartó GTA Online szórakozásra vágyik az ember. Persze aki nem akkora fan, hogy hosszú éveken át tolja az ezzel nem is törődik, de gondolom itt a gtaplacen az igazi rajongók gyűltek össze, szóval tehát ez releváns kérdésnek tekinthető szerintem.

Nyilván nem az a dilemma, hogy megéri-e most megvenni a játékot, mert ez tök egyértelmű :); hanem az, hogy mennyi időt érdemes beletenni a mostani generáció multiplayer részébe, mert valószinűsithető, hogy a PC és a next-gen konzolokra való megjelenést követően oda koncentrálódnak a multiplayer élmény iránt érdeklődő játékosok.

Csak azért megtartani a mostani konzolokat még 3-5 évig, hogy kizárólag GTA Onlinet toljak rajta pedig nem túl szimpatikus megoldás számomra. Amennyiben a profilt integrálni lehet később, akkor az minden kérdésemre választ ad, de eddig erről semmilyen információt nem lehetett találni, persze más platformokra való bejelentés hiányában ez logikus is. Azonban október 1. közeleg, igy úgy érzem helye van ennek a gondolatmenetnek.

Köszönöm annak, aki végigolvasta és kiváncsi vagyok a véleményetekre.

CooLMaSTeR

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 28. 18:19

Egyáltalán nem biztos, hogy megjelenik a GTA V a következő generációs konzolokra! Sőt, több mint valószínű, hogy nem fog.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 08. 28. 18:24

Letölthető formában biztos meg fog jelenni idővel.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 28. 18:52

Először is a GTAV még nincs bejelentve next-genre. Azt azért nem mondanám, hogy egyáltalán nem biztos, hogy megjelenik next-genre, sőt, az előző részekből és a R* "százévente adunk ki egy új részt" (nincs ezzel semmi bajom) marketingpolitikájából kiindulva én egy olyan 80% esélyt adok annak, hogy valamikor a jövőben kijön nextgenre. Viszont ugyanezekből kiindulva erre nagy valószínűséggel éveket kell várni, nem egyet, nem kettőt, hanem sokat, egész pontosan 10 évet, ha az eddigi 10th year anniversary-kból indulunk ki.
Egyébként nem tudom, honnan veszed azt ennyire biztosra, hogy amint megjelennek a next-genek, két éven belül a játékosok 90%-a azt fog venni és a régi konzolját meg elfelejti. Ez egyébként logikusnak tűnhet, csak sajnos van rá egy ellenpélda, aminek a neve PS2. Az is ha jól emlékszem kb. 6-7 évig bírta (ami azért jelentősen több, mint az általad felhozott 3 év) a két nextgen konzol szorításában úgy, hogy bár nem olyan nagy mértékben, de viszonylag sok játék jelent még meg rá és senki sem tartotta elavultnak egészen az utolsó, egy-két évéig. ÉS az még egy olyan konzol is volt, ami fejlettség szempontjából eléggé elbújhatott volna a két új konzol mellett, a grafikája meg sem közelítette az X360/PS3-ét ellentétben a mostani szituációban, ahol a PS4/XboxOne még nem akkora mértékben múlják felül a grafikai megjelenítés terén a mostani konzolokat, mint ahogy anno a 360 meg a PS3 múlták felül a PS2. De mindegy, erről már leírtam a véleményemet és nem is kívánkozok nextgen vs. current gen konzolcsatába bocsátkozni. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha a kis PS2 a 360-hoz/PS3-hoz képest lópikula grafikájával, megoldásaival és funkcióival ilyen sokáig képes volt piacképes maradni, hogy csak mostanság állították le a gyártását, akkor az X360 és a PS3 (amelyek grafikailag eddig egyáltalán nem tűnnek olyan elmaradottnak a nextgenekhez képest) szerintem minimum ugyanannyi, de inkább hosszabb ideig lesznek még szolgálatban mint mellettük anno a PS2, függetlenül a nextgenektől. Szóval szerintem ez a GTA Online is ennek tudatában lett így megvalósítva, és én egyáltalán nem feltételezem azt, hogy 3 év múlva már kihalt lesz a mostani konzolok online felülete, szóval a következő nagy GTA részig (hacsak ezúttal nem csinálnak spin-offokat, bár a jelek szerint a spin-offok ideje már lejárt és a DLC-k vették át a szerepüket) nagy valószínűséggel nem lesz majd nextgenes GTA Online, tehát a játékosok még elég hosszú ideig rá lesznek kényszerítve, hogy a mostani konzolokon GTA-zzanak, tehát ez az MMORPG-s fejlődés is még csak erre a konzolgenerációra fog vonatkozni és nagy valószínűséggel jóval több, mint 3 évig.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
szfinx
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. 08. 16. 07:50
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: szfinx » 2013. 08. 28. 19:03

Szerintetek mennyi idő lesz a térkép egyik végéből a másik végébe érni? :D

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 28. 19:15

Ez sok tényezőtől függ,pl repülő? Ha kocsi milyen gyorsan? Ha vonat hány megállóban áll meg?
Nyílván forgalmi tempóval kocsiban talán fél óra,gyorsan száguldozva baleset nélkük 10-15 perc?! Persze nem biztos de azt ne higgye el senki se hogy 2 óra lesz mire áttérsz mert volt egy ilyen noname hír is ami tuti baromság,mert az nem kicsi pálya azt meg nem bírnák el a jelenlegi konzolok,meg akkor nem is 18GB lenne a PS3-as verzió

Avatar
vunit12
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 19:59

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: vunit12 » 2013. 08. 28. 19:51

Ezt én is nehezen tudom elképzelni, hogy 18GB elég ahhoz, hogy annyira hatalmas területet hozzanak létre, mint amilyet ígérnek, mivel egy szerencsétlen WoW lassan már 50GB-ot foglal úgymond nevetséges grafikával,effeketekkel, fizikával stb., míg a GTA V-ben ezek elvileg eléggé fejlettek lesznek.

Lezárt