[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 15. 12:28

De elképzelhető az is hogy végig száguldozott úgy nyílván nem jelenik meg annyi járőkelő,lehet ha megálsz egy kicsit a járdán több lesz,mert a GTA 4 ben sokkal több ideje volt betölteni a járőkelőket mert nem tudtál száguldozni mert New York utcái sokkal kisebbek mint LA-é,és ez a játékban is meglátaszik.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 15. 12:34

VoorstedelijkeViking írta:Ez két olyan dolog, aminek semmi köze sincs ahhoz, hogy kijátszották-e. Pár perc alatt, ha össze és vissza megy,már látszik, hogy mennyi járókelő van, ha lop egy kocsit, akkor le is tesztelheti a törést.
Tudom, hogy nincs közük egymáshoz. Azért írtam, hogy olyan is panaszkodott erre aki már befejezte a játékot, mert megint jöttek volna olyanok akik okoskodnak, hogy egy kis játék után nem lehet ilyeneket megállapítani.Amúgy a kevés gyalogos nekem is feltűnt pár videóban

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 15. 12:46

Robbanto1 írta:De elképzelhető az is hogy végig száguldozott úgy nyílván nem jelenik meg annyi járőkelő,lehet ha megálsz egy kicsit a járdán több lesz,mert a GTA 4 ben sokkal több ideje volt betölteni a járőkelőket mert nem tudtál száguldozni mert New York utcái sokkal kisebbek mint LA-é,és ez a játékban is meglátaszik.
LC -ben is voltak hosszú és nagy utak, ott is volt rengeteg gyors autó, hogy a kettőt komponálva nagyon gyorsan száguldhass, de mégis volt egy csomó járókelő, és tényleg nem volt kevés sehol, ahol kellettek. Ezekben a videókban nem. Tényleg nincsenek sokan. Legalább hetet-nyolcat megnéztem a videók közül, és nincsenek olyan sokan. Négy-öt ember sétálgat az utcákon. Mondjuk a rossz minőség miatt mondhatjuk, hogy néhányat nem látunk, mert hasonló a színűk a faléval. Jó, de így sincs annyi, mint a IV -ben, a SA -ban, vagy a VC -ben. KEVÉS!
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 09. 15. 13:13

Az a helyzet, hogy olyan videót nem is lehet találni, amiben száguldoznak.Láttam egy olyan videót ahol a járókelők számát nézni a játékos és azon is kevés van belőlük. Olyan nem is látni, hogy egy helyen 4-5 embernél több lenne

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 09. 15. 15:24

Lehet azért van ilyen kevés gyalogos, mert a nagy játék tér miatt nem igazán bírná el a konzol, de lehet ezt patchel kijavítják majd. Vagy csak south los santosban vannak ilyen kevesen. Belvárosról még nem láttam videókat.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 15. 15:26

Mindenfelé mászkálnak a videókban, elég sokat lehet látni bennük a városból. Hát, tényleg nincs sok, és remélem, hogy mire jön PC -re, egy erre készült javítás is benne lesz.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 15. 15:34

Valóban lehetne picivel több gyalogos, de majd holnapután megmondom, hogy tényleg ilyen "kihalt"-e a játék, mint a kiszivárgott videókban, vagy ott azért több a gyalogos.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 15. 15:46

igazából az a gáz,hogy azt mondták hogy 5x több gyalogos lesz mint a 4-ben,én nem hogy 5x-ést nem látom de felét sem,a nagy játékteret pedig szerintem nem magyarázza mert sivatagban meg az autópályán nincs gyalogos,tehát lehetett volna városban több. Egyedül munkásokból látok 3-5 fős létszámű csoportokat,de az is ritka a videók alapján.Viszont láttam olyant az egyik videóban hogy igazoltattak egy autóst a zsaruk :D
Viszont a másik negatívum hogy nem tudod annyira össze törni a kocsit,mire oda érsz hogy normális törést látni felrobban,pl egy gyerek ment és lesett az autópályáról,esett másfél métert és a kocsi felrobbant,tehát komolyabb törést nem láttam.

Ettől függetlenül én még megveszem mert sztori elvileg eszméletlen jó lett,meg a küldetések.

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 15. 16:05

komolyan meg néztek pár videót és már ítéltek ne hogy bírónak mennyetek!! majd akkor mondjátok ha ti játszotok jha igen akkor már nem ezt mondjátok mert nem kaptok levegőt a gyönyörű grafika miatt :D és lesz Patch is meg beszéltek itt olyan ról hogy a konzolok nem elég jók már hát miről beszéltek a R* xboxon meg Ps 3-on tesztelték a játékot tudják hogy mit csinálnak és úgy is lesz patch ahogy előbb mondtam nem kell rinyálni ezek miatt vannak viták a főoldalon is

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 09. 15. 16:14

Emlékszem a san andreasban néhol túl sok gyalogos volt feleslegesen, néhol meg egy árva lélek sem ment, pedig a két helyszín nem volt messze egymástól.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 15. 16:15

A grafikával én sem értem, mi a probléma. Ilyen élethűen kidolgozott kocsikat (még a látszólag nem túl jó törésmodell ellenére) még életemben nem láttam sandbox akciójátékban! Sőt, ami az igazán kurvakemény, hogy ilyen jól kinéző verdákat eddig csak a Forzában, illetve a Gran Turismo 5-ben láttam!!! Szerintem ESZMÉLETLENÜL jól néznek ki! Aztán ott van, hogy az emberek is sokkal részletesebbek benne! Például a jetskys videóban, amikor Franklin vizes ruhával rámászott a dzsetszkire, összefutott a nyál a számban! NAGYON kemény volt! Bár nem néztem sok videót, mert nem akartam lelőni túl sok poént magam előtt, ez a maroknyi videó is elég volt arra, hogy minden grafikával kapcsolatos aggodalmam elszálljon! Egyszerűen lenyűgöző! Szóval srácok, most még sírtok itt a grafika miatt, de ha holnapután lecsekkoljátok a saját PS3-motokon/X360-otokon HDMI kábellel, akkor garantáltan dobtok egy hátast! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 15. 16:15

Kjissz: Nem, viták azért vannak a főoldalon, mert te valami hihetetlen indíttatás folytán nem tudod kihúzni a ******et a R* *******ből, és amint valaki valamit mondani mer a játékra (Uram bocsáss, tudom, hogy az szent!) te elkezded ezt a "Ne rinyálj" és "minden jó lesz." dumát. Gondolom feltűnt már neked is.
És kedves agytröszt barátom, szerinted mi alapján ítéljük meg a játékot, ha nem az eddig kijött videók alapján?! Very difficult question...

SZERK.: Ki beszélt a játék grafikájáról? Emberek... a videó minőségéről volt szó!
Guess who's back!

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 09. 15. 16:18

Amúgy nem lehet,hogy azért rossz a törés,meg kevés a gyalogos mert eleve warez verzióval játszanak? Minden warez verziónál vannak hibák szerintem. Mindenesetre én nem néztem meg egyetlen videót sem, várom már a keddet :D És nagyon remélem hogy a warezosok nem tudnak majd online játszani a gta-val az lenne még az irtó nagy pofátlanság. -.-

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 09. 15. 16:22

Az autók törése más jellegű, míg a IV-ben "műanyagosak" voltak az autók, itt inkább "fémesek" a hangból és a törésekből ítélve, kicsit mint az 50-es években.
ALACSONY SPOILER!Az egyik küldetésben Chop is irányítható!
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Kjissz
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 16:59
Tartózkodási hely: Pilisborosjenő

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kjissz » 2013. 09. 15. 16:24

dani.szentgali írta:A grafikával én sem értem, mi a probléma. Ilyen élethűen kidolgozott kocsikat (még a látszólag nem túl jó törésmodell ellenére) még életemben nem láttam sandbox akciójátékban! Sőt, ami az igazán kurvakemény, hogy ilyen jól kinéző verdákat eddig csak a Forzában, illetve a Gran Turismo 5-ben láttam!!! Szerintem ESZMÉLETLENÜL jól néznek ki! Aztán ott van, hogy az emberek is sokkal részletesebbek benne! Például a jetskys videóban, amikor Franklin vizes ruhával rámászott a dzsetszkire, összefutott a nyál a számban! NAGYON kemény volt! Bár nem néztem sok videót, mert nem akartam lelőni túl sok poént magam előtt, ez a maroknyi videó is elég volt arra, hogy minden grafikával kapcsolatos aggodalmam elszálljon! Egyszerűen lenyűgöző! Szóval srácok, most még sírtok itt a grafika miatt, de ha holnapután lecsekkoljátok a saját PS3-motokon/X360-otokon HDMI kábellel, akkor garantáltan dobtok egy hátast! ;)
igy kéne hozzá állni nem tudom mi a bajotok ha meg nézitek a videókat észre lehet venni hogy minden egyes járó kelő és sofőr mind olyan mint ha igaziak lennének balesetek rendőr igazoltat és még sok minden

Lezárt