Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 12. 29. 23:56

A trailerben látott jelenetek nem feltétlenül a játék elejéről származnak, lehetnek a történet végefelé is, vagyis ha az öltönyös fickó a főhős, a játék elején nem biztos, hogy öltönyt visel. Csak annyit mond, hogy vett egy házat. Azt nem, hogy milyet. A Bugstars-os jelenet pedig éppen beleillik a képbe. A főhősök szoktak vezetni. Logikus, hogy beáll a jelzésbe, ami után jön egy bejátszás: kiszál, és oldalt kopog, hogy szálljanak ki a többiek is.

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Danny » 2011. 12. 30. 00:21

Igen lehetnek akár milyen főszereplővel de az a lényeg hogy a GTA azért sose próbált hasonlókat létrehozni tehát pl a VC-ben is mi magunk nagyon nem olasz mafiához voltunk kötve hanem ott mint a drog fő mozgató rúd inkább egy mexikói mafia féleség volt míg a Mafiák ízig vérig (amerikai)olasz mafiát adnak ez ezért zárható ki szerintem,a Yakuza pedig azért mert azért az tényleg egy igen neves sorozat azért és sok értelme nem lenne szerintem,ott inkább eltudnék képzelni esetleg vmi Észak-kóreai menekültet vagy egy Triad tagot ,de én még mindig a legjobban az afro csávónak örülnék és mivel ha jól emlékszem ő vezette a kisbuszt amit úgy nagyon nagy %-ban a főhős vezet így minden esély megvan rá !

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 12. 30. 08:48

Lehet, hogy az a küldetés az intro vége, egyfajta tutorial hogy azonnal belejöjjünk... visszafelé meg már mi vezetünk.
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 02. 16:56

> tehát pl a VC-ben is mi magunk nagyon nem olasz mafiához voltunk kötve
Téves, a Forelli család egy maffiacsoport, alapjáraton azért kezdünk neki az egész történetnek, hogy visszaszerezzük a pénzt és a drogot, hogy Sonny-nak jó kedve legyen.

> hanem ott mint a drog fő mozgató rúd inkább egy mexikói mafia féleség volt míg
Oké, azt elfogadom, hogy a Vice City-ben inkább a drogon, mintsem a maffián volt a hangsúly, de mi van az LCS-el? Egyébként egy drogkartelles (a'la mexikói maffia :)) történettel sem lenne problémám, csak könyörgöm, valami komolyan vehető dolog legyen már, mert enélkül a GTA csak egy a sok közül.

> a Yakuza pedig azért mert azért az tényleg egy igen neves sorozat azért és sok értelme nem lenne szerintem
Elhiszem, hogy neves, de a jelentős bűnszervezetek közül a Yakuza-t, az ír „maffiát” és az orosz „maffiát” nem lőtték még el, de az meg egy szerb főszereplő után nem hiszem, hogy helyet kapna.

> ott inkább eltudnék képzelni esetleg vmi Észak-kóreai menekültet
Sablonos, ráadásul onnan nem is annyira akarnak menekülni, max. az egykori zsidó bevándorlók. Rosszabb a híre, mint amilyen a valóságban.

> vagy egy Triad tagot
Vótmán!

> de én még mindig a legjobban az afro csávónak örülnék
Már van egy Saints Row a komolytalanságokra, ott vesztené a GTA a hitelét, ezt a Rockstar is tudja és nem fogják meglépni, max. majd, ha a fekete „gengszterek” túlnőnek a helyi jelentéktelen bandákon, meg a piti bűncselekményeken és fel tudnak mutatni egy Vic Vance-t. Mellesleg egy fekete főszereplő mitől lenne akkora superior, hogy mindenképpen azt akarsz? Lehet jönni a rasszistakártyával, de teljesen felesleges, szimplán nem akarok komolytalan bandásat játszani.

> és mivel ha jól emlékszem ő vezette a kisbuszt
Rosszul emlékszel. Mellesleg szinte végig az egyesek által Tommy Vercettinek hazudott emberkét mutatják, tehát a főhős kiléte nem kérdés.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 02. 19:01

Én akkor is az öreg csávóval szeretnék menni nem egy afroamerikaival! Igaz Vic Vance nem volt rossz! Én azon gondolkoztam, hogy mi lenne akkor ha pl: majd az egyik GTA-ban női szereplővel mennénk! Tudom, hogy ez hülyeség, meg egy női szereplő nem illik a GTA-ba! De azért elgondolkodtató, hiszen lehet, hogy lesz ilyen, de 0%-lék az esélye, meg én nem is örülnék neki ha női szereplővel mennénk.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 02. 19:58

Tommy stílusú embet legyen.Ő vele tudtak a legtöbben azonosulni.CJ néger, Claude meg nem beszélt, Niko, meg olyan más.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 02. 20:15

Niko az nem más, Niko egy kemény ember aki a családjáért és a barátaiért harcolt. Ezért is nagyon szeretem Niko-t, mert ő a semmiből kezdte és én leginkább Tommyval és Nikoval tudok azonosulni, mert mind a kettőjüknek rossz sorsuk volt és ezt megakarták változtatni :) :D .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 02. 23:53

TheGTAKING írta:Én akkor is az öreg csávóval szeretnék menni nem egy afroamerikaival! Igaz Vic Vance nem volt rossz! Én azon gondolkoztam, hogy mi lenne akkor ha pl: majd az egyik GTA-ban női szereplővel mennénk! Tudom, hogy ez hülyeség, meg egy női szereplő nem illik a GTA-ba! De azért elgondolkodtató, hiszen lehet, hogy lesz ilyen, de 0%-lék az esélye, meg én nem is örülnék neki ha női szereplővel mennénk.
Ezt már írtad. ;) Egyébként már két női GTA főhős is volt, a GTA1-ben. Ha egy külsőnézetes epizódba tennék női főszereplőt, akkor mehetne a nép pasizni, és esedékes lenne egy Hot Coffee Mod 2 is.

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 03. 00:21

TheGTAKING írta:Niko az nem más, Niko egy kemény ember aki a családjáért és a barátaiért harcolt. Ezért is nagyon szeretem Niko-t, mert ő a semmiből kezdte és én leginkább Tommyval és Nikoval tudok azonosulni, mert mind a kettőjüknek rossz sorsuk volt és ezt megakarták változtatni :) :D .
Niko-t és Tommy-t egy mondaton belül említeni egy… egy eléggé nem szép dolog. Ráadásul nem is hasonlítanak, „sorsuk” is eltér. Míg Tommy már a játék kezdetén egy nem kis ember, akire nagypénzes tranzakciókat bíznak, addig Niko csak egy niko.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 03. 17:39

@Visali: Ja, de tényleg a GTA 1-ben meg a London-ban volt női szereplő! És a GTA 1-ben több női szereplő is volt!
@Toni Cipriani: Igen, Tommy amikor még a Forelliéknek dolgozott akkor tényleg gazdag volt, aztán amikor a börtönből szabadult és elment VC-be, akkor szegény lett utána amikor kinyírta Sonny-t akkor övé lett egész VC! Igen Niko szegényen kezdte az életét, még régen azt olvastam, hogy Niko-t mindig verte az apja és az apja alkoholista volt! Niko édesanyját is mindig verte a férje, és Niko beállt katonának én nagyon sajnálom Niko-t rossz élete volt még Bulgarinnal is háborúzót Olaszországban!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012. 01. 03. 19:01

Kár hasonlítgatni a GTA főszereplőket mert nincs két egyforma. Mind más háttérel kezd és más cél mozgatja őket. Remélem ezt a hagyományt folytatják az V-ben is. Ha azt keresitek, hogy kinek a kezdete a legnehezebb akkor én azt mondom, hogy Huang Lee-nek.Megölik az apját ellopják a családi ereklyét amikor meg megérkezik a városba fejbe lövik és beledobják a tengerbe. Ennyire Sz@r helyzete nem volt másnak:D
Nobody fucks with my family!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 03. 20:31

Talán még Mike-nek volt rossz helyzete! 1. A barátja átvert 2. Később a barátja meghal 3. majd kiderül, hogy a barátja megjátszotta a halálát 4. megöli a barátját Vinnie-t 5. egész Liberty city ellene fordul, ezért elmenekül LC-ből! De ez nem annyira súlyos mint Huang Lee-jé, Claudéjé is elég súlyos: 1. elhagyta a barátnője(aki majd később nyakon lövi) 2. megbénul a hangját elveszti! Inkább Claudénak a legrosszabb, mert ő elveszti a hangját!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012. 01. 03. 20:51

Claude-nak már 9 évvel korábban sem volt hangja SA-ban. Meg engem inkább hagyjon el a szihopata barátnőm mint hogy fejbe lőjenek és bedobjanak a tengerbe :D És melyik GTA-ban nincs olyan hogy átver egy legjobbb barát vagy ismerős?
Nobody fucks with my family!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 03. 21:20

TheGTAKING néha nem értem a gondolkodásodat.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2012. 01. 03. 22:13

Cube Head írta:TheGTAKING néha nem értem a gondolkodásodat.
Még kialakulóban van az a gondolkodás.
Nobody fucks with my family!

Lezárt