Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 25. 18:05

Szerintem egyáltalán nem hasonlít. Ráadásul CJ nem is mai gyerek, ehhez képest a képen lévő emberke…

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 25. 18:14

Igaz CJ ma már 44 éves lenne! Az a srác aki a jetskin van az kb. 20.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 26. 00:44

Pont ezt írtam. Lényeg, hogy felesleges még az utcatáblában is CJ-t keresni, mivel a trailerben biztos nem találod meg.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 26. 12:27

Srácok emlékeztek még arra a RUSH Codename-re? Szerintem ez nem fake, van rá bizonyítékom!
Tekintsük csak meg a kiszivárogtatott szereplőket:

Mitch Hayes:
38 - Idegesítő, nagyszájú, de sikeres FBI ügynök. Jó formában van. Triatlonozik, diétás sört iszik, de azért van humorérzéke.

Miguel Gonzalez:
25 - Fiatal mexikói-amerikai FBI ügynök, aki mafiafőnökök befolyása alatt áll. Rendes, tiszta.

Clyde:
23 - Igazi őrült, félelemkeltő fehérbőrű hillbilly. Igen naív, néha ijesztően viselkedik.

Brother Adam:
Wales-i pap / kultikus vezető / jógatanár - 50 éves, hajlékony, érdekli az emberi feszültség vizsgálata masszázson keresztül. Velszi akcentus szükséges.

Mrs Avery:
Idegbeteg, konzervatív anyuka, háztartásbeli, 48 éves, aggódó típus és fájdalomcsillapítókon él. Utálja szomszédját, MRS Bell-t.

Mrs Bell:
Elvált kaliforniai érett nő, swinger. 45 éves. Ronda, de meg van elégedve magával.

Eddie:
47 - Marihuána függő, 30 évesen kezdte szívni és most az egyik vezető támogatója a szernek. Fehérbőrű, esetlen.

Ira Bernstein:
56 - Amerika legújabb állatvédő, árvákat pártoló, drog- és szexfüggő celebjének újságírója. Próbálja elrejteni a híresség botlásait.

Kevin De Silva:
18 - Albert kövér, FPS játékos gyereke. Sokat füvezik, szorongással küzd és kibújik a kötelesség alól. Érzékeny, mindenről megvan a véleménye. Online játék alatt rasszista kommenteket írkál.

Harut Vartanyan:
42-52 éves - Örmény autókereskedő, pénzhitelező, wannabe rosszfiú. Szoros kapcsolatban áll az alvilággal, de annyira irritál másokat, hogy senki sem szereti.

Nervous Jerry:
48 - paranoiás, másoktól elzárkózó személy. Simon mellett él, aki szintén paranoiás, és fél tőle.

Calvin North:
55 - Hajdani FBI ügynök, aki most TV műsorokban ad tanácsokat - hamar kiderül, hogy nem a hírnév hajtja. Egyébként tisztességes ember. Rosszul öltözködik, elvált, egyre inkább elhízott.

Jerry Cole:
53 - munkaképtelen IT zseni és informátor.

Rich Roberts:
Céltudatos angol színész, 35 éves, keményen játszik és komolyan veszi munkáját - egyedüli problémája, hogy nem teljesen tud olvasni.

Alex:
Fehérbőrű, 52 éves, kiélt hippi, aki elvesztette a pénzét, és most egyre elszántabb, bár nem akar az lenni.

Scarlet:
45-52 years old - unshaven female spiritualist and hippy with a love of exploring the wilderness. Very into journeys.

Chad:
29 - Hímsoviniszta Beverly Hills-i partyarc. Sok pénzt keres, de nem olyan nagymenő, mint hiszi magáról.

Tae Wong:
39 - Némileg inkompetens kínai gengszter, ecstasy-t szed és folyton bulizik.

Tae's Translator:
45 - Nagyon prűd kínai tolmács, retteg a főnöke apjától. Furcsa, esetlen férfi. Kínaiul kell beszélnie.

MATTHEW (18-25 Férfi Egyesült Államok)
Egy liberalista fiatalember, aki egy olyan összeesküvésben hisz, melyet a republikánusok állítottak fel Amerika ellen.

JOSE (30-40 Férfi Egyesült Államok)
Egy hátborzongató fehér férfi, aki szerint a technológia méreg, a természet ellen.

JAMES PEDEASTON (40-45 Férfi Egyesült Államok)
Egy férfi-fiú szerelmet pártoló aktivista, aki frissen szabadult egy indonéziai börtönből.

SAMANTHA (20-25 Nő Egyesült Államok)
Egy fiatal nő, aki egyszerűen függ az orgiáktól, egyben legfőbb vágyálma, hogy hollywoodi sztár legyen.

ANTHONY (10-15 Férfi Egyesült Államok)
Egy fiatal, gyorsbeszédű srác, aki azért küzd, hogy a fiatal srácok is ihassanak alkoholt és szexelhessenek.

JANE BELL (45-50 Female United States)
Közel-keleti. 5'4" - 5'6". Ronda, egyedül él. Gondtalan, hízelgő típus.

JEFFREY (38-45 Male United States)
Ír származású. Magas, atléta alkat. Eljátszotta a pénzét és most féltestvérének dolgozik. Kissé elmebajos.

WILLIAM (35-40 Male United States)
Jeffrey féltestvére, rokonszenves, beszédes típus. Van egy étterme Beverly Hills-ben.

EDDIE MCREARY (45-50 Male United States)
Ír származású, unokatestvérével él. Füvezik és imád kirúgni a hámból.

MARCO (25-28 Male United States)
Fiatal mexikói FBI ügynök. Nagyon jó humorérzéke van és szeret a barátaival lógni.

Bizonyíték: A RUSH azt mondja, hogy Los Santos lesz a helyszín és ez igaz is. Főszereplő: Harut Vartanyan (ez lehet a trailerből az öregember)
A Legérdekesebb: egy SAMANTHA nevű nő, akinek az a legfőbb vágya, hogy hollywoodi sztár legyen. Ez azt igazolja, hogy ő egy vidéki helyen élhet és nagyon szeretne sztár lenni Hollywoodban, de nagyon szegény, és kevés pénze van, és ezért nem lehet sztár, de biztos, hogy meg van hozzá a tehetsége. (szerintem)
A másik szereplő aki nagyon érdekes és a GTA 4-ben meg a GTA SA-ból hallhatunk róla a neve: JAMES PEDEASTON
Egy pedofil ember, aki egy indonéz börtönből szabadult és elvileg elutazik Los Santosba (érdekes, vagy egy Easter Egg lehet, de nem biztos)

Lehet, hogy fake, de szerintem nem fake, hiszen vannak benne olyan dolgok amik igazak lehetnek Pl: helyszín: Los Santos!
Ezt csak én feltételezem, hogy nem fake, de ezt ti döntsétek el majd úgy is megtudjuk, hogy fake vagy nem.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 01. 27. 10:29

Szerintem a néger sráccal leszünk, a másik ürge meg akit még lehet többször látni a trailer-ben az vagy haverunk lesz vagy egy munka adó. De ezek majd a következő infókból kiderülnek ami remélem most februárban már jön...

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 01. 27. 13:53

szerintem 5-e előtt lesz infó, mert pont 3 hónap telne el
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 27. 19:09

james írta:Szerintem a néger sráccal leszünk, a másik ürge meg akit még lehet többször látni a trailer-ben az vagy haverunk lesz vagy egy munka adó. De ezek majd a következő infókból kiderülnek ami remélem most februárban már jön...
Szerintem mégegyszer nem fognak elkövetni egy ekkora baklövést.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 27. 20:55

Baklövés? :O Ezt mire érted?

Avatar
Toni Cipriani
Rajongó
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010. 07. 02. 22:42
Tartózkodási hely: Budapest, Gyöngyös

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Toni Cipriani » 2012. 01. 27. 23:34

Szubjektív dolog, ezért spoilerbe rakom, hogy ne sértsem az afroamerikaiak fanatikusait.
Bandázgatós, piti dolgokra ott a Saints Row, pénzügyi szempontból persze nem volt baklövés, meg ahogy látom van rá kereslet, csak nekem a GTA megerőszakolásának tűnt.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 01. 28. 11:48

Szerintem meg ma már mindegy hogy kivel vagy mert tuti durva story lesz.... A San Andreas kicsit gettósra sikerült de mert 90'-es években játszódott. Én személy szerint annak örülnék ha a végén én uralnám egész Los Santos-t az meg mindegy h kivel az jobban számít h karakteres figura legyen vicces de komoly olyasmi mint a gta 4ben csk jobb :))

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 01. 29. 01:32

Toni Cipriani írta:Szubjektív dolog, ezért spoilerbe rakom, hogy ne sértsem az afroamerikaiak fanatikusait.
Bandázgatós, piti dolgokra ott a Saints Row, pénzügyi szempontból persze nem volt baklövés, meg ahogy látom van rá kereslet, csak nekem a GTA megerőszakolásának tűnt.
GTA minek is a rövidítése ?Grand Theft Auto -Nagy Autó Lopás nah most aztán az autólopás se igazából a mafiás dolog ha játszottál valaha SR-el akkor tudod hogy az a funra megy rendes bandázgatós játék nincs ott volt az SA meg ugye a TLAD de azt nem vesszük teljes értékű résznek illetve ha azt nézzük mi volt globálisan az emberek véleménye akkor az SA volt a legsikeresebb GTA innnentől teljesen logikus lenne hogy nem csak Los Santos tér vissza hanem maga az egész bandázgatós style aminek én nem kicsit örülnék , de kinek a pap kinek a papné ;)

TheGTAKING:Los Santosra ezen kívül kismillió utalás volt tehát semmi se biztos és egy ekkora kiszivárgás egy GTA-nál nem hiszem hogy előkerül....

SpeedlPN
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. 01. 13. 21:43

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: SpeedlPN » 2012. 01. 31. 13:22

Toni Cipriani írta:Ott a pont, SpeedlPN-nek van több hozzászólása is? :O

111. komment, fuckyeah

Értelmező kéziszótár Toni módra, Visali megsegítésére:
„Szerintem Roman Bellic lesz mert hisz hogy Niko is jól át tudta élni akkor ő miért nem?”
Vegyük el belőle, a Niko előtt álló „hogy” szót.
A „mert” és a „hisz” közül csak egyet használjunk fel és kaptunk is egy értelmes mondatot. Már csak az ok-okozat tényezőt kéne feloldani, de ez a feladat már nem rám vár.
Ezzel küldetésem bevégeztetett és a világ újra megmenekült, hála a Pindúr Pandúroknak nekem!
Oké van több is csak nem a forumon 1.
2 Sztem én icipicit fiatalabb vagyok nálatok

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 31. 15:50

Miért hány éves vagy? Nyugodtan megmondhatod én úgy sem gúnyolnálak ki! ;) És bocs az OFF-ért, de ez most érdekel.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2012. 01. 31. 17:53

Áááá én is offolok :( a profiljában meg tudod nézni ;)
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Deystan
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010. 08. 06. 19:17

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Deystan » 2012. 01. 31. 17:58

Szerintem, legalábbis nagyon remélem hogy nem néger lesz a főhős!
Nem tudnám úgy beleélni magamat a játékba. Maradjunk csak meg a fehér embernél. Ez a bandázgatós gettós stílus se a szívem csücske.

Lezárt