Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 21. 18:13

Szerintem nem vagyunk mi olyan kevesen csajok ebben a játékban. (igen, én is az vagyok.) Amúgy meg sok más game-ben van az a lehetőség, hogy beállítsuk a karakter nemét és külső jellegzetességeit. Persze nem akarnék semmi pénzért sem egy Saint Row-szerű játékot, nem erről van szó.... Btw: Mondjuk azt nem bánnám, ha a V-érához kapnánk egy stories-t is, aminek lehetne csaj a főhőse. :P Végül is a földön sokkal több nő él, mint pasi, szóval egy Nikita szerű mindenes nő csak elférne a szériában... :P

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 21. 18:31

Hessa írta:Szerintem nem vagyunk mi olyan kevesen csajok ebben a játékban. (igen, én is az vagyok.) Amúgy meg sok más game-ben van az a lehetőség, hogy beállítsuk a karakter nemét és külső jellegzetességeit. Persze nem akarnék semmi pénzért sem egy Saint Row-szerű játékot, nem erről van szó.... Btw: Mondjuk azt nem bánnám, ha a V-érához kapnánk egy stories-t is, aminek lehetne csaj a főhőse. :P Végül is a földön sokkal több nő él, mint pasi, szóval egy Nikita szerű mindenes nő csak elférne a szériában... :P
Egy kiegészítő női főszereplővel?
Mint már írtam, üdítő változatosság lenne, arról nem is beszélve, hogy egy női karakter múltja lehetne változatosabb is, mint egy férfié.
Nem lenne rossz, én azt mondom.
Persze sokan gondolhatják azt, hogy hülyeség, de mivel a GTA -k eddig mindig változtak valamiben, miért lehetne legalább tesztként egy ilyen változás?
Guess who's back!

Avatar
Kovics
Puding
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010. 03. 10. 18:24
Tartózkodási hely: Szeghalom
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kovics » 2012. 07. 21. 20:14

Női szereplőként sok "mindennel" le lehetne kenyerezni a sok férfi ellenséget...khmm. :D

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 21. 20:25

Ha a szereplő pedig nem lenne "ferde", akkor mehetnénk chippendale bulikba és testközelből élvezhetnénk a feszülő izmos deltákat. :D A hímringyók meg töltenék az életet. Nem is tudom... :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 21. 21:14

hát,nem tudom.
nem rosszból,de szerintem nagyon nem illene a női főhős egy GTA-ba.
ha megnézzük az előző részeket,a női szereplők mindig a háttérben voltak és nem akcióztak mint mi.
az a helyzet,hogy egy ilyen játékban egy női főszereplőnek túl sok korláta lenne.legalábbis szerintem.valahogy nem tudom elképzelni,hogy egy női karakterrel daráljuk az ellent,rabolunk el embereket,végzünk ki ellenségeket valamint fenyegetjük a nagyágyúkat:D

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 21. 21:26

egy Catalina stílusú főhős simán illene a gta-hoz :D
It's all down south now.

Avatar
Kovics
Puding
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010. 03. 10. 18:24
Tartózkodási hely: Szeghalom
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kovics » 2012. 07. 21. 21:41

Mr.Vercetti írta:egy Catalina stílusú főhős simán illene a gta-hoz :D
Pont ezt akartam írni, hogy Catalina simán alázna mindenkit...háhá :) Na de maradjanak inkább a készítők a züllött férfiaknál :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 21. 23:03

Korlátok? Nem hiszem, hogy lennének korlátok. Max, ha úgy kell belépőkártyát szereznie, mint CJ-nek vagy meleg randira mennie egy férfivel, mint Nico-nak. Mi más korlátra gondoltál?
Catarina szerintem már túlzás, ha női főhősre asszociálunk. Ő már túl durva és senki sem azonosulna vele... XD Nagypofájú és túlzottan rámenős. Emlékezzünk vissza azokra a dolgokra, amiket művelt például CJ vel, vaka korábbiakra. De egy ízlésesebb formája simán illene a GTA világába.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 07. 21. 23:07

Attól félek, hogy egy női főszereplővel velem együtt sokan több időt töltenének a karakter öltöztetésével (vetkőztetésével) mint magával a játékkal, és ha lehetne, sokan játszanának vele fehérneműben. Aztán meg jöhetnek a meztelen, meg mindenféle modok. Túl sok a perverz ember. Vagy csak én vagyok az? :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 22. 08:52

mátéka írta:Attól félek, hogy egy női főszereplővel velem együtt sokan több időt töltenének a karakter öltöztetésével (vetkőztetésével) mint magával a játékkal, és ha lehetne, sokan játszanának vele fehérneműben. Aztán meg jöhetnek a meztelen, meg mindenféle modok. Túl sok a perverz ember. Vagy csak én vagyok az? :D
Hát, lehet lennének páran, de nem hinném, hogy túl sokan, végülis a story módot akármilyen göncben jó vinni. Én mondjuk speciel GTA IV-ben nem fordítottam túlzottan nagy figyelmet arra, hogy éppen milyen göncben vagyok, valahogy nem érdekelt, csak a story vonal kiakasztása után foglalkoztam ezzel, mikor már "időm is volt rá." Persze SA meg más dolog. Kinek mi.
Mr.Vercetti írta:egy Catalina stílusú főhős simán illene a gta-hoz :D
Ehhez kétség sem fér. Egy notórius bankrablónőt, aki ennyire heves vérméskékletűűű... Hújjaj... Bár nem hinném, hogy sokakban keltene rokonszenvet, pont emiatt, mert nem normális a csaj.
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 22. 11:54

Hogy sok időt töltenének a női karakter öltöztetésével? Na és CJ San Andreas-ban? Valljátok csak be, mind a konditeremmel kezdtetek! Akár tetszik, akár nem, a GTA világ része lett a karakter testreszabása, öltöztetése.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 22. 12:05

Hessa írta:Hogy sok időt töltenének a női karakter öltöztetésével? Na és CJ San Andreas-ban? Valljátok csak be, mind a konditeremmel kezdtetek! Akár tetszik, akár nem, a GTA világ része lett a karakter testreszabása, öltöztetése.
Én nem! Kíváncsi voltam rá persze, hogy milyen lett a konditerem, de egyébként inkább a ruhákkal foglalkoztam, mert a testalkat idővel változik, de a ruha -ha nem változtatod- az nem, és jobban is meghatározza a külsődet, mint az.

Egyébként igen, fontos eleme lett.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
DAVEBNi'
Pogo, a majom
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 20:36
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: DAVEBNi' » 2012. 07. 22. 12:23

Srácok! Nem tudom valaki írta-e már.
http://patrickbrown.deviantart.com/art/ ... 0&offset=5
Ha le görgettek...ott lent látható gta v - albert de silva...:-/
Welcome to Liberty City! - Nikolai "Niko" Bellic
It's time for the Lance Vance Dance! - Tommy Vercetti

simon7109
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 07. 14. 15:23

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: simon7109 » 2012. 07. 22. 12:42

DAVEBNi' írta:Srácok! Nem tudom valaki írta-e már.
http://patrickbrown.deviantart.com/art/ ... 0&offset=5
Ha le görgettek...ott lent látható gta v - albert de silva...:-/
ez kb annyit jelent,hogy valszeg azzal az öltönyös pasival leszünk a trailerből.
már ha ez a kép hivatalos R* kép és nem csak egy rajongói art.
az,hogy mi a neve,szerintem tök mind1:D

szerk.: mivel látom,hogy ez nem hivatalos R* kép hanem csak egy rajongó csinálta így nincs értelme a találgatásoknak.
valószínűleg azért tette oda az öltönyös csávót mert szerinte ő lesz a főhős és azt a nevet írta oda ami szerinte lesz.
a karakter lehet,hogy tényleg az lesz,de a neve nem biztos,hogy igen.vagy lehet fordítva.Da Silva lesz a neve,de nem ez a karakter lesz.Vagy az is lehet,hogy a neve sem az lesz meg a karakter sem ez lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára simon7109 2012. 07. 22. 12:45-kor.

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 22. 12:43

DAVEBNi' írta:Srácok! Nem tudom valaki írta-e már.
http://patrickbrown.deviantart.com/art/ ... 0&offset=5
Ha le görgettek...ott lent látható gta v - albert de silva...:-/
http://www.igta5.com/images/bluecarguy.png

Lezárt