Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 22. 13:50

Patrick Brown egy nagyon tehetséges művész, de szerintem nem tartozik a R* berkeibe. Inkább egy nagyon kreatív fan-ról van szó. Ahogy olvasgatom a posztjait facebook-on, nekem úgy tűnik, ő sem tud többet nálunk. Valószínűleg a trainer alapján alkotta meg a képet, ami valljuk be, nagyon jól sikerült. :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 22. 16:04

A női főhőst én is vagy egy letölthető tartalomban tudnám elképzelni, vagy mint a GTA1-ben, hogy több karakter közül női szereplők is választhatóak lennének. Catalina karaktere főhősnek talán túlságosan szubjektív lenne, viszont tény, hogy egy akciójátékhoz mindenképp kellene egy kis keménységet vinni a személyiségébe, lásd az akciófilmeket, vagy ott van például Lara Croft. Az megint egy másik dolog, hogy szerintem gondokat vetne fel a randizás, (amiről úgy vélem, egy GTA-ban hülyeség a TBoGT-hez hasonló futó kapcslatok illenek bele inkább), mert ahhoz a nők szemszögéből kellene bemutatni a pasikat, amihez sokaknak lenne egy-két szavuk, és elpártolnának a főhőstől. Sőt, a nemek harca még egyes jeleneteknél is előjöhet. Az is tény, hogy a lányok sokkal hamarabb törődnek bele annyival, hogy "a pasik már csak ilyenek", a férfiak pedig inkább nekiállnak feljebb, hogy "bezzeg ti meg". Nagyon fontos, hogy mindenki számára szerethető legyen a karakter, akivel azonosulni tud a játékos.
arni20 írta:
DAVEBNi' írta:Srácok! Nem tudom valaki írta-e már.
http://patrickbrown.deviantart.com/art/ ... 0&offset=5
Ha le görgettek...ott lent látható gta v - albert de silva...:-/
http://www.igta5.com/images/bluecarguy.png
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/843/szereplok Azt javaslom, nálunk is nézz körül. A wikiket leszámítva nagyon kevés olyan rajongói oldal van a világon, ahol annyira részletes cikkeket írtak volna mindenről, mint nálunk.

PatrickBrown saját utakon jár, nem a Rockstar Games alkalmazottja.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 30. 23:02

arra azért nagyon kíváncsi lennék,honnan jött a főhős,hogy az időjárás miatt költözött a napsütötte Los Santosba. Azt gondolnám elsőre,hogy Liberty City-ből jött,hiszen a gta városok közül az az egyetlen hideg város,de azért ott már tényleg túl sok a történet mostanában,de attól még simán elképzelhető lenne,ti mit gondoltok?
It's all down south now.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 30. 23:37

Nekem szinte egyértelmű, hogy Liberty-re gondol. R*nak nem szokása idegen helyeket belerángatni a történeteikbe, hacsak az nem valami folytatás helyszíne lenne. Sőt, amit még poénnak is tartanák, az az, hogy ezzel a főhőssel valami úton módon már összefutottunk a 3 rész (IV, EFLC) valamelyikében. :P
Ennek kapcsán jön a kövi kérdésem: Szerintetek volt-e olyan szereplő a 3 részben, akivel el tudnátok képzelni egy esetleges folytatást? És miért?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 31. 07:52

Hessa írta:Nekem szinte egyértelmű, hogy Liberty-re gondol. R*nak nem szokása idegen helyeket belerángatni a történeteikbe, hacsak az nem valami folytatás helyszíne lenne. Sőt, amit még poénnak is tartanák, az az, hogy ezzel a főhőssel valami úton módon már összefutottunk a 3 rész (IV, EFLC) valamelyikében. :P
Ennek kapcsán jön a kövi kérdésem: Szerintetek volt-e olyan szereplő a 3 részben, akivel el tudnátok képzelni egy esetleges folytatást? És miért?

Pontosan melyik 3 rész? A IV 3 részére gondolsz? vagy pontosan mire? Mindenesetre ha abból kellene válogatni, akkor talán Luis Lopez-t mondanám, aki az V-be mondjuk másnak "nyalizik" nem pedig Tony-nak. Meg számomra a TBOGT olyan "semmilyense" volt. Volt egy story, de nem volt nagy szám.. Szóval én ezzel a karakterrel tudnám elképzelni a legjobban. A jelleme is fullra passzolna akármelyik következő GTA részhez. (Mondjuk amelyiké nem passzolt volna, azt bele se rakják főhősnek, nemde? ;) )
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 31. 08:22

Zárójelben odaírtam, hogy az IV és az EFLC. Tehát Nico, Johnny, Luis. (The Lost And Damned, The Ballad Of Gay Tony).
Ám, Luis szerintem sem volt valami nagy szám. Semmit nem mutattak belőle, ami egy kicsit is kibontakoztatta volna ezt a karaktert. Bár hozzá teszem, Johnny-t sem. Bár nála a kemény külső miatt nem volt olyan feltűnő.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 31. 11:47

Én Packie McReary-t mondanám. :)

Avatar
Kovics
Puding
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010. 03. 10. 18:24
Tartózkodási hely: Szeghalom
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kovics » 2012. 07. 31. 14:47

Ki tudja, bárkivel összefuthatunk szerintem. SA-ban is meglepő volt Claude Speed feltűnése. :)

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 31. 17:22

Visali írta:A női főhőst én is vagy egy letölthető tartalomban tudnám elképzelni, vagy mint a GTA1-ben, hogy több karakter közül női szereplők is választhatóak lennének. Catalina karaktere főhősnek talán túlságosan szubjektív lenne, viszont tény, hogy egy akciójátékhoz mindenképp kellene egy kis keménységet vinni a személyiségébe, lásd az akciófilmeket, vagy ott van például Lara Croft. Az megint egy másik dolog, hogy szerintem gondokat vetne fel a randizás, (amiről úgy vélem, egy GTA-ban hülyeség a TBoGT-hez hasonló futó kapcslatok illenek bele inkább), mert ahhoz a nők szemszögéből kellene bemutatni a pasikat, amihez sokaknak lenne egy-két szavuk, és elpártolnának a főhőstől. Sőt, a nemek harca még egyes jeleneteknél is előjöhet. Az is tény, hogy a lányok sokkal hamarabb törődnek bele annyival, hogy "a pasik már csak ilyenek", a férfiak pedig inkább nekiállnak feljebb, hogy "bezzeg ti meg". Nagyon fontos, hogy mindenki számára szerethető legyen a karakter, akivel azonosulni tud a játékos.
arni20 írta:
DAVEBNi' írta:Srácok! Nem tudom valaki írta-e már.


http://patrickbrown.deviantart.com/art/ ... 0&offset=5
Ha le görgettek...ott lent látható gta v - albert de silva...:-/
http://www.igta5.com/images/bluecarguy.png
http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/843/szereplok Azt javaslom, nálunk is nézz körül. A wikiket leszámítva nagyon kevés olyan rajongói oldal van a világon, ahol annyira részletes cikkeket írtak volna mindenről, mint nálunk.

PatrickBrown saját utakon jár, nem a Rockstar Games alkalmazottja.

női főhős? Isten őrizz... gtabuzi létemre sztem 99%, hogy ezzel abba is hagynám a játékot! és ezzel mindent elmondtam...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 31. 17:28

Visali írta:Én Packie McReary-t mondanám. :)
Igen, ő lenne egy másik tippem, annyi különbséggel, hogy vele még szeretnék is játszani. a McReary-kat bírtam a játék során.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 31. 18:11

http://gtaplace.hu/hir/861/gta-v-ujabb- ... ljes-lista

rögtön az első listán ez van:

EDDIE MCREARY (45-50 Male United States)
Ír származású, unokatestvérével él. Füvezik és imád kirúgni a hámból.

nem lehet,hogy a TBOGT végén Packie McReary amikor felült a repülőre,Los Santosba ment az unokatestvéréhez? :D (az időjárás miatt :D )
It's all down south now.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 31. 18:43

Mr.Vercetti írta:http://gtaplace.hu/hir/861/gta-v-ujabb- ... ljes-lista

rögtön az első listán ez van:

EDDIE MCREARY (45-50 Male United States)
Ír származású, unokatestvérével él. Füvezik és imád kirúgni a hámból.

nem lehet,hogy a TBOGT végén Packie McReary amikor felült a repülőre,Los Santosba ment az unokatestvéréhez? :D (az időjárás miatt :D )

Packie McReary tudtommal visszatér az V-ben. Szóval elég valószínű, hogy róla van szó. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 07. 31. 21:27

Packie valószínűleg visszatér az v-ben, de nem hinném, hogy ő a főhős.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 07. 31. 21:56

Megjelent egy csomó újságcikk meg netes hír azzal, hogy a főhős valami De Silva. A R* csak nem olyan "titoktartó", hogy ezt a tényt ne cáfolnák meg, ha valótlan volna. Vagy igen? Bár lehetne De Silva olyan reklámarca a V-nek, mint a nyalókás csaj volt Iv-nek! XD Ha ez az öreg fószer megjelenik nekem fecskében, asszem elgondolkozom a játék abbafejezésén. :P XD
Btw. Packie tényleg remek lenne főhősnek! Másra nem is nagyon tudnék gondolni. :insecure: Még ötletek?

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 07. 31. 22:29

Hessa írta:Megjelent egy csomó újságcikk meg netes hír azzal, hogy a főhős valami De Silva. A R* csak nem olyan "titoktartó", hogy ezt a tényt ne cáfolnák meg, ha valótlan volna. Vagy igen? Bár lehetne De Silva olyan reklámarca a V-nek, mint a nyalókás csaj volt Iv-nek! XD Ha ez az öreg fószer megjelenik nekem fecskében, asszem elgondolkozom a játék abbafejezésén. :P XD
Btw. Packie tényleg remek lenne főhősnek! Másra nem is nagyon tudnék gondolni. :insecure: Még ötletek?
a két legutóbbi kép mellett pont h megírták h nem fognak cáfolni semmit, akkor sem ha az valótlan. nem foglalkoznak naponta újabb és újabb kacsákkal

Lezárt