Ki a főhős?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 01. 07:42

baucsek írta:Packie valószínűleg visszatér az v-ben, de nem hinném, hogy ő a főhős.
Persze, én se arra gondoltam, meg más sem, csak egy ötlet,. hogy kit tudnánk elképzelni főhősként. Mellékszereplőként viszont fel fog tűnni szerintem.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 08. 01. 08:21

Luszie írta:
baucsek írta:Packie valószínűleg visszatér az v-ben, de nem hinném, hogy ő a főhős.
Persze, én se arra gondoltam, meg más sem, csak egy ötlet,. hogy kit tudnánk elképzelni főhősként. Mellékszereplőként viszont fel fog tűnni szerintem.
Mellék szereplőként tuti. De lehet, hogy csak utalnak rá. De mindenképp benne lesz.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 08. 01. 10:02

Remélem nem csak ő tér vissza, hanem mondjuk Niko valamilyen szinten
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 08. 01. 11:03

amúgy szerintem Packie benne van a trailerben,amikor a bankrablásnál kiszáll a furgonból! a haja ugyan olyan,és még az "oldalszakálla" is. Szerintetek?

http://kepfeltoltes.hu/view/120801/McRe ... es.hu_.png
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 08. 01. 11:09

A R* megmondta,a GTA-univerzumok között nincs összefüggés,szóval nem hiszem,hogy Packie benne lesz.Már bocsánat,de ez legalább akkora hülyeség,minthogy néhányan a sikátorban futó négert CJ-nek gondolták,bár mondjuk kicsit hasonlít,de a GTA-univerzumok között nincsen összefüggés.
És a GTAIV és GTAV éra is két különböző éra.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 08. 01. 12:41

Igen, ez így igaz, mégis bár teljesen külön éra volt a GTAIII - Vice City - San Andreas vonal az IV-től, mégis láttunk nem egy utalást rájuk. Emlékezzetek csak a falfirkákra, graffitikre vagy épp Claude ruhájára Playboy X szekrényében. Szóval valamilyen szinten itt is lehet ilyen. Akár a hajléktalant is mutathatják, aki megtalálta a gyémántokat. És eképpen akárki megjelenhet benne. Múltkoriban olvastam is valamit, hogy Nico visszatérhet. Kacsa vagy sem, mégis jó lenne, ha igaz lenne, viszont ezzel borul az éra dolog is. :P
Mr.Vercetti írta:amúgy szerintem Packie benne van a trailerben,amikor a bankrablásnál kiszáll a furgonból! a haja ugyan olyan,és még az "oldalszakálla" is. Szerintetek?

http://kepfeltoltes.hu/view/120801/McRe ... es.hu_.png
Tényleg hasonlít! :o

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 01. 13:14

Hessa írta:Igen, ez így igaz, mégis bár teljesen külön éra volt a GTAIII - Vice City - San Andreas vonal az IV-től, mégis láttunk nem egy utalást rájuk. Emlékezzetek csak a falfirkákra, graffitikre vagy épp Claude ruhájára Playboy X szekrényében. Szóval valamilyen szinten itt is lehet ilyen. Akár a hajléktalant is mutathatják, aki megtalálta a gyémántokat. És eképpen akárki megjelenhet benne. Múltkoriban olvastam is valamit, hogy Nico visszatérhet. Kacsa vagy sem, mégis jó lenne, ha igaz lenne, viszont ezzel borul az éra dolog is. :P
Mr.Vercetti írta:amúgy szerintem Packie benne van a trailerben,amikor a bankrablásnál kiszáll a furgonból! a haja ugyan olyan,és még az "oldalszakálla" is. Szerintetek?

http://kepfeltoltes.hu/view/120801/McRe ... es.hu_.png
Tényleg hasonlít! :o
Én is úgy tudtam eddig, hogy a IV érája különáll az V-étől. de voltak olyanok, akik ezt megcáfolták, pl. a csöves és McReary visszatérte miatt. Szóval már nem tudom, hogy mit higgyek. :D majd kiderül. Egyébként amiket te mondasz ezek inkább Easter Egg-ek, nem úgy, mint pl. az hogy McReary feltűnne az V-ben. Szóval érted hogy mire gondolok. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 01. 13:38

Ajjaj, igencsak fordítva gondolkodtok. Nem az határol be egy érát, hogy vannak-e visszatárő karakterek, vagy sem. Ez csak egy szokás, hogy eddig így történt, és ez változhat, bár nem sok esély van rá. Az jelenti az V éra kezdetét, hogy megjelenik a GTA V, mint az ötödik fő epizód, amihez jobb esetben érkeznek kiegészítések, mellékepizódok, stb. De ha belegondoltok, mekkora marhaság lenne már az, hogy a GTA VI-tal indulna az V éra? Ez egyszerűen ellentmondásos, lehetetlen, nonszensz.

Én nem értem, hogy lehet ebbe így belegabalyodni, talán elértitek. Ne úgy jegyezzétek meg, hogy "ötödik éra", hanem "az öt éra", ami azért "öt éra", mert a "gétéá öt" indítja el, róla kapja a nevét.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 14. 13:23

Az a néger, aki ott fut a trailer közepén pont úgy néz ki, mint Clay fia. Mármint az arca (Clayton Simons, GTA IV - TLAD).
Elvileg Phil B. felesége is szerepel majd.
Guess who's back!

Avatar
Nikofan
CJ zoknija
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012. 10. 23. 08:32

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Nikofan » 2012. 11. 01. 18:02

Trailerből az öltönyös figura lesz az.

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 02. 23:14

A jól öltözött fickóra tippelek én is. Ha csak abból indulunk ki, hogy aki beszél a trailer alatt, annak a hangja, inkább hasonlít egy angolszász tipusú egyénre, mintsem egy afroamerikaira. De nekem mindegy is, csak EGY DARAB játszható karakter legyen. Ha lesz 2. trailer és esetleg ott is lesz "narrátor", lehet ugyanazt a hangot fogjuk hallani. Folytatja majd, a városba jövetelének okát. De, ha afro hang lesz és ő is mond egy rövid történetet magáról, akkor fennáll a veszélye annak, hogy több főszereplő lesz.
Bele se merek gondolni... nagyon utálnám.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 02. 23:30

bodom26 írta:A jól öltözött fickóra tippelek én is. Ha csak abból indulunk ki, hogy aki beszél a trailer alatt, annak a hangja, inkább hasonlít egy angolszász tipusú egyénre, mintsem egy afroamerikaira. De nekem mindegy is, csak EGY DARAB játszható karakter legyen. Ha lesz 2. trailer és esetleg ott is lesz "narrátor", lehet ugyanazt a hangot fogjuk hallani. Folytatja majd, a városba jövetelének okát. De, ha afro hang lesz és ő is mond egy rövid történetet magáról, akkor fennáll a veszélye annak, hogy több főszereplő lesz.
Bele se merek gondolni... nagyon utálnám.
Egyet értek veled, én az öltönyös férfinek örülnék.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 11. 03. 01:06

Kisdave írta:
bodom26 írta:A jól öltözött fickóra tippelek én is. Ha csak abból indulunk ki, hogy aki beszél a trailer alatt, annak a hangja, inkább hasonlít egy angolszász tipusú egyénre, mintsem egy afroamerikaira. De nekem mindegy is, csak EGY DARAB játszható karakter legyen. Ha lesz 2. trailer és esetleg ott is lesz "narrátor", lehet ugyanazt a hangot fogjuk hallani. Folytatja majd, a városba jövetelének okát. De, ha afro hang lesz és ő is mond egy rövid történetet magáról, akkor fennáll a veszélye annak, hogy több főszereplő lesz.
Bele se merek gondolni... nagyon utálnám.
Egyet értek veled, én az öltönyös férfinek örülnék.
Csatlakozom hozzátok.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2012. 11. 03. 11:47

Mindenesetre furcsa, hogy két borítóképen is ugyanaz a hölgy mosolyog ránk vissza. IV idején a 6ujjú csajt nem láttuk kétszer. Érdekes.

bodom26

Re: Ki a főhős?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 03. 11:57

Hessa írta:Mindenesetre furcsa, hogy két borítóképen is ugyanaz a hölgy mosolyog ránk vissza. IV idején a 6ujjú csajt nem láttuk kétszer. Érdekes.
Szóval ez alatt azt érted, hogy netán... cica lesz a... :D

Lezárt