Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 11. 19. 17:42

Az eddigiekhez nem fűzök hozzá semmit, (De mégis!) csak azt, hogy ló tényleg ne legyen benne. Ez nem egy elcseszett farmerszimulátor, hanem egy GTA...
Én azért remélem, hogy normális mennyiségű fegyvert kapunk (Főleg ütőfegyverek és pisztolyok terén remélek sokat; ne kössön bele senki, nekem ezek a kedvenceim), mert én élveztem a GTA III és IV fegyverkezési lehetőségeit (Sokkal jobban, mint pl.: a San Andreas -ét, ahol fölösleges fegyverek is voltak bőven). Szerintem inkább legyen csak szükséges mennyiség, mint fölösleges elemek. De mondjuk mindenből még egy-kettő nem árthat, mert attól még nem válik fölöslegessé. Valahol az általános társalgóba leírtam a számomra ideális fegyvermennyiséget, és az összetételt is, de majd kikeresem, ha valaki igényli. Vélemények? (Privát üzibe lehet velem megvitatni, hogy ne OFFoljunk majd véletlenül sem)
Guess who's back!

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 19. 17:46

Tudjátok mi a legjobb dolog a világon? ..hogy nem vagyunk egyformák.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 19. 17:50

NoxiusEnterprise írta: Én azért remélem, hogy normális mennyiségű fegyvert kapunk (Főleg ütőfegyverek és pisztolyok terén remélek sokat
Erről olvastam az előbb (ha jól emlékszem), mindjárt beleszerkesztem a hozzászólásba csak megkeresem. :)

Szerk: később szerkesztem bele, mert úgy néz ki, hogy nálam meghalt a R* weboldala, de mintha a kérdések-válaszok résznél kérdeztek volna egy fegyverekkel kapcsolatos dolgot. :)

Szerk2: Benéztem, csak a saját "tárhelyről" /inventory-ról volt szó, valahogy a fegyverekre is emlékeztem, de akkor benéztem.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 19. 20:22

Még szeretnék mondani valamit ebben a témában, csak az a baj, érzem sehogy sem fogok jól kijönni belőle. Mert hiába mondom azt, hogy legyenek lovak, tudom, a válasz az lesz, hogy nem kell ide egy elbaszott farmszimulátor. Ha meg azt, hogy csak amolyan időtőltésnek, díszelemnek legyenek, akkor meg azt a választ kapom, hogy minek, semmi értelme, ha úgy sincs küldetéshez kötve. Erről ennyit.

A másik. Soha nem mondtam azt, hogy a városban legyenek. Tisztában vagyok vele, hogy ott nincsenek lovak. De a várostól kilométerekre, egy farmon viszont nem ritka, hogy akad egy néhány. Szerintem jobban is mutatna egy pár állat a tanyán, elvégre egy tanyán nem csak traktor meg egyéb gépek vannak. Nem tudom miért zavar bárkit is, hogy ott van 2-3 patás.
Vagy olyan nagy a vállatok, hogy mindenképpen útban lennének? De mégis, lovak meg disznók, inkább illenek oda, mint egy halom ütőfegyver.

És végül. Alapvetően nem az volt a problémám, hogy nektek nem tetszik az ábrándképem, hanem az, hogy azt mondtátok, hülyeség. Mindenkinek más tetszik, ezért a vélemények különbözhetnek. Nem vagyok egy galamblelkű ember, de nem esik jól, ha lehülyézik a gondolatomat. Mert, a nekem rohadtúl nem tetszik vélemény az egy vélemény. De a, ez hülyeség, az a gondolatmenetem leminősítése. Én nem mondtam még senkinek ilyet az bisztos. Csak ennyit akartam.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 11. 19. 22:13-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 19. 20:23

bodom26 írta:
Rockstar69 írta:
bodom26 írta:Ha nem lesz, szerzek neki egyet. :D Nekem most már ő a favorit. A profilképem is erről árulkodik. :D

És a fostalicska autóknak tuning nélkül is élethű a talajjal való reakciója?
Mármint mire gondolsz? Amúgy pont ma nyomtam le egy 4 órás versenyt. Mazda MX5-el mentem. Első nekifutásra sokat kínlódtam, 20 perc után újra kellett kezdenem. Aztán 55 perc után basztam el, úgyhogy megint kezdhettem újra. Utána vettem rá verseny gumikat és 11 kört vertem rájuk :D Szóval elég jó a fizika, mert tényleg mindenre oda kell figyelni. Gumit is 3x kellett cserélni, mert nagyon elkoptak és teljesen megváltozott az autó viselkedése. Egyre rosszabb köridőket futottam.
A futómű viselkedésére. A legalapabb autóknak tuning nélkül is olyan volt a mozgása, mint a valóságban? (GT5-ről beszélek) Valaki azt hitte, hogy más játékról beszélek.
Annyira nem teszteltem őket. Meg némelyik olyan rohadt lassú, hogy nem is nagyon lehet. Egyszer a Nürburgringen megálltam és egy kicsit emelkedett az út azon a részen és nem bírtam elindulni. Vissza kellett tolatnom :D

Luszie: Budapesten 2006 őszén voltak lovak szép számmal. Amúgy lesz vidék a GTA V-be és én azon a részen gondoltam, hogy majd lehet lovagolni. Vagy lesz külön pálya. A gazdagok szeretnek lovagolni.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 19. 20:30

Hát igen. 1200 autónak nehéz is lenne a futóművét letesztelned egy nap alatt a kérésemre.
Vicc volt. :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 20. 18:17

remélem lesz a játékban hidroplán is ;)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 20. 18:50

Jajj ez tényleg egy nagyon jó ötlet! Minden esély megvan rá! :) VC-ben is rohadt király volt..
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 20. 19:02

A vonatkisiklatást azért egyszer én is kipróbálom majd. Mint ahogy az a szemétláda Matuska Szilveszter.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 20. 19:17

hát, ha lehet majd vezetni a vonatokat -remélem- akkor biztos lehet majd ilyet csinálni, remélem szépen megoldják, de ezt már valahol korábban ecsetelgettem. :)
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 20. 19:26

Igen emlékszem. :) A trailerben amikor összeütköznek, meggyűrődik a kasznijuk. Kíváncsi vagyok, hogy küldetésen kívül is így lesz-e, ha frontálisan ütközök. Bár lehet, szemből soha sem fog jönni vonat.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 20. 19:32

Hát, szerintem sem. Szerintem az egy küldetés közbeni kép lehetett, mikor mondjuk tegyük fel:

Az egyik vonat rengeteg terroristát szállít, és akkor el kell téríteni a vonat útját.. ezért ütközhet össze a két vonat. :)


Kokót akartam írni, de hát azt Trevor nem hagyná kárba veszni... :D
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 20. 19:34

Tuti küldetés volt. Trevor ott volt a tetején az egyik vonatnak, és az ütközés pillanata előtt leugrott róla.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 20. 19:36

kíváncsi lennék milyen okból kifolyólag jött ugyan azon a vonalon szemből egy másik vonat. Meg, hogy Trevor mi a fenét keresett rajta? Ő intézhette el? Vagy ŐT akarták elintézni. (mert a képekből nekem úgy tűnt, hogy Trevor ejtőernyővel landolt a vonatra,nem?) Lehet valami "cucc" volt a vonaton ami nem rajta keresztül ment át a városon (ugye trailer2...mikor magyaráz a folyóban álló embernek)
Amúgy nem tudom hányan vették észre, de mikor Michael megmenti a fiát ott az árbocról ott Franklin akarta megölni...vagyis ő lökte ki oldalra az árbocot a gyerekkel együtt. Miért csinált volna ilyet ha Michael-ben a vezetőt látja? :O
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 20. 19:40

insanity06 írta:kíváncsi lennék milyen okból kifolyólag jött ugyan azon a vonalon szemből egy másik vonat. Meg, hogy Trevor mi a fenét keresett rajta? Ő intézhette el? Vagy ŐT akarták elintézni. (mert a képekből nekem úgy tűnt, hogy Trevor ejtőernyővel landolt a vonatra,nem?) Lehet valami "cucc" volt a vonaton ami nem rajta keresztül ment át a városon (ugye trailer2...mikor magyaráz a folyóban álló embernek)
Amúgy nem tudom hányan vették észre, de mikor Michael megmenti a fiát ott az árbocról ott Franklin akarta megölni...vagyis ő lökte ki oldalra az árbocot a gyerekkel együtt. Miért csinált volna ilyet ha Michael-ben a vezetőt látja? :O
Szerintem Franklin megakarta menteni, mert nyúlt utána és már mászni akart és látta, hogy jön Michael és így nem mászott ki.
Trevor: Just ignore the bodies!

Válasz küldése