Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 04. 09:50

Reméljük, hogy fejlődtek annyit, hogy ezt már meg tudják oldani. Sokat hallani az újításokról.
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 04. 13:11

Szerintem ebben azért egy kis szándékosság is van. Mégpedig az, hogy a játékos kiválaszt egy autót (persze nem mindig szándékosan választ egy típust, van mikor csak lusta gyalogolni és az elsőt ami jön elrabolja) és sok esetben azt az autót választja amit szeret vezetni vagy ami épp illik a szándékához (pl hatalmas teherautó/kukásautó a romboláshoz). Ezért azzal a járművel többször találkozik, hogy ha az amelyikben éppen ül lerobban, akkor nagy eséllyel tudjon ugyan olyan típust rabolni.
Nekem pl jól jött már többször is, hogy nem kellett órákig keresgélnem ugyan olyan járművet. Bár lehet, hogy ezt csak én gondolom így.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 04. 13:28

realostew: Ez a dolog nekem leginkább akkor tetszett, amikor valamelyik részben találok egy nagyon ritka autót (GTAIV-ben például az Infernust) és ha azt ellopom, akkor már szabadon választhatok abból az autótípusból is, amely egyébként soha nem jár az utakon, csak ha egy fő-vagy mellékküldetésből én is ellopok egy olyat és azzal közlekedek. Nekem sem volt ezzel a dologgal soha gondom, ha belerakják a GTAV-be is, akkor oké, de ha nem, akkor sem fog zavarni. Számomra ez csak akkor számítana, ha itt is lennének ritka sportautók, amelyek csak ezzel a módszerrel szerezhetőek meg, de szerintem Michael sportkocsijaival is elleszek egy darabig, aztán a tuningműhelyben is lehet majd egyedi sportkocsikat csinálni, szóval egy darabig nem lennék rászorulva, hogy ritka sportkocsikat keressek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 04. 13:41

Bezony, sőt elvileg most már lehet ugye autókat venni is nem csak lopni, úgyhogy végül is tényleg nem leszünk rászorulva erre, de az eddigi részekben szerintem kifejezetten jól jött, hogy gyakrabban találkoztál azzal az autóval amiben ültél.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 04. 19:09

Szerintetek bármelyik autót meg lehet majd venni? Gondolom a pontozás alapján sorban fogják feloldani a megvehető járműveket.
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 04. 19:26

Bundi: Szerintem ilyen "feloldogatós" megoldás nem nagyon lesz. Ez inkább egy multiplayerre vagy egy RPG-re jellemző, bár lehet, sőt, szinte biztos, hogy lesznek feloldható dolgok a játékban, de szerintem nem járművek lesznek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bundi
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. 08. 03. 15:46
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bundi » 2013. 08. 04. 19:35

Szerintem a járművek 90%a kapható lesz rögtön, de a ritka, erős és gyors kocsik csak egy idő után, esetleg egy feladat befejeztével lesznek megvehetők.
Fanatikus rajongó lassan 10 éve.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 08. 04. 21:43

szerintem pedig a 99% lesz elérhető, mert a többi vagy az előrendelés vagy a speciális kiadásokból lesz.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 04. 22:32

Szerintem minden jármű elérhető lesz az elején is, esetleg lesz olyan, aminek nagyon magas ára lesz és maximum csak Michael-el lehet majd megvenni (ő ugye alapból gazdag) a másik 2 karakterrel nem. Vagy lesz olyan drága jármű (magán repcsi, helikopter forma1 autó :D ), amit még Michael sem engedhet meg magának zsebből. :D

Érdekes elgondolás egyébként az is, hogy a kezdetek kezdetén Michaellel lesz-e egyáltalán sok elkölthető pénzünk?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 05. 10:54

realostew: Ez valóban egy elgondolkodtató kérdés. Mert az szerintem nyilvánvaló, hogy Franklin és Trevor a nagy rablásokig nem lesznek gazdagok, így velük egy ideig biztos nem engedhetünk meg magunknak házvásárlást vagy kocsivásárlást/tuningot. Viszont Michael más tészta. Ő ugye "gazdag és boldogtalan". Szerintem neki igazából már minden megengedhető lesz, hiszen ő (legalábbis ahogyan én értelmezem a trailerekből meg az infókból) elsősorban nem a megélhetéséért, sokkal inkább hobbiból rabol meg hogy addig is távol legyen a családjától, akikkel nincsen túl jóban. Persze nyilván örül, ha a több tízmilliójához még szerez pár százat (hisz ki ne örülne), de ő látszólag sokkal kevésbé van anyagilag rászorulva, mint mondjuk Trevor vagy Franklin. Neki ez inkább egy "szabadidős tevékenység", mintsem megélhetésért való küzdelem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 05. 11:49

Igen, pont ezért elgondolkodtató. Mert ha Michaellel már az elején birtokolhatunk szinte bármit akkor, azért nem annyira lesz fun a játék vége felé megismerni a pénzköltési lehetőségeink határait, ugyanis már az elején ismerjük. Szerintem valahogy a R* kitalál valamit, hogy azért ne legyen szinte korlátlan tejhatalma ilyen téren Michaelnek, mert gyors ráunna a játékos, hogy rögtön a kezébe pottyan minden. Kíváncsi vagyok. :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 08. 05. 12:12

realostew írta:Igen, pont ezért elgondolkodtató. Mert ha Michaellel már az elején birtokolhatunk szinte bármit akkor, azért nem annyira lesz fun a játék vége felé megismerni a pénzköltési lehetőségeink határait, ugyanis már az elején ismerjük. Szerintem valahogy a R* kitalál valamit, hogy azért ne legyen szinte korlátlan tejhatalma ilyen téren Michaelnek, mert gyors ráunna a játékos, hogy rögtön a kezébe pottyan minden. Kíváncsi vagyok. :D
Valószínűleg az elején Michael-nek nem lesz sok pénze max 20.000 mert a felesége elszórta
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 05. 12:32

Elég bugyuta indok lenne a R*-tól, hogy egy feleség elherdál milliókat és ezért csóró lesz a főhősünk.. Meg azért trailerekben már láttuk, hogy nem igazán csóró Michael... drága pszichológushoz jár drága autóval, hatalmas házban a medence mellett sütkérezik és viszkit nyalogat... :D Kétlem, hogy a felesége ennyire elherdálná a pénzét.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 08. 05. 18:03

Én azt tudnám elképzelni, hogy tudjuk, hogy sok pénzünk, van, de kevéssel kezdjük, mondjuk Amanda elzárta valahova és egy küldetésben kapjuk meg a kódot vagy akármit, és onnantól lenne sok pénzünk.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 05. 19:58

Szerintem meg Michael lesz az első GTA karakter, aki nem a totál nulláról fog indulni, hanem iszonyat gazdagon. Ez is egyfajta része lenne a vérfrissítésnek. Meg ha már itt három főhősünk, speciális képességeink vannak és még az egész térképet is bármikor bejárhatjuk körözés nélkül már a játék elejétől, akkor miért ne lehetne, hogy az egyik karakterünk ezúttal már a kezdetekben dúsgazdag? Arról meg nem is beszélve, hogy ezért cserébe valószínűleg Trevor és Franklin, a másik két karakterünk meg pont, hogy nagyon szegények lesznek és az első nagy tömeges rablásig szinte semmit sem engedhetnek meg maguknak.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése