Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 06. 06:59

Szerintem simán le lesznek "zárva" a dolgok és majd ahogy haladunk a történetben, feloldjuk ezeket, mint ahogy a gameplay videóban is láttuk!
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 06. 08:57

Lehet de az olyan snassz lenne. Olyan semmilyen. :D Nem tudom pl. fegyverekből meg auto alkatrészekből ahogy láttuk a gameplayben, valóban csak egy lakattal le volt zárva, de oda még ki tudnak találni valami hülyeséget, hogy feljön egy text mikor ráviszed a kurzort, hogy a termékből még nincs raktáron vagy valami és próbálkozzál később.

De az, hogy már az elején Michaellel van sok pénzed, és akár még lenne is mire elköltened, ez így nekem még távoli. Érdekel mindenesetre, hogy mit hoznak ki belőle.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 08. 06. 14:44

Én szerintem nagyon jó lenne, ha néha biciklizés közben leesne a lánc és egy minijáték keretein belül kellene visszarakni. Legalább ne csak az életben toljon ki a bringa velünk. :D :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
sz.gergo
Pogo, a majom
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. 03. 02. 21:29
Tartózkodási hely: Románia, Bihar megye

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: sz.gergo » 2013. 08. 06. 17:28

Az mekkora volna, mondjuk nem sok esélyt látok rá :) .
"You know you're a real asshole" - Jimy

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 06. 19:32

Engem eléggé idegesítene. Hegyi biciklizés közben lerobban a bicaj pedig haladnék vissza a városba és persze a környéken néhány vadállaton kívül semmi. Azt meg csak nem lehet meglovagolni majd... :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
sz.gergo
Pogo, a majom
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. 03. 02. 21:29
Tartózkodási hely: Románia, Bihar megye

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: sz.gergo » 2013. 08. 06. 19:40

Vigül is ha az autó is le tud robbanni akkor a bicikli miért ne tudna, de szerintem ilyen úgy se lesz.
"You know you're a real asshole" - Jimy

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 06. 19:55

Én sem látok sok esélyt arra, hogy majd a bicikli lánca minden komolyabb ok nélkül egyszer csak megadná magát. Valljuk be, hülyeség is lenne és frusztráló is. Azért ez még mindig nem egy szimulátorjáték, hanem egy akciójáték, akárhogy is próbálják a legélethűbbre, legvalósághűbbre csinálni. Viszont azt eltudnám képzelni, hogy a bicikli váza egy komolyabb ütközéstől deformálódna. Tehát például ha egy gyors rendőrautó nagy sebességgel oldalról belehajtana a bringába, akkor az elhajlana és használhatatlan lenne. Szerintem ilyesmire van esély, elvégre az már hülyén nézne ki, ha a bicikli váza nem hajlana meg egy nagy karamboltól.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
xxpcbo
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. 06. 27. 17:02

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: xxpcbo » 2013. 08. 06. 20:47

Ja. Mint a San andreasban. Lőtted rpg-vel a biciklit és semmi baja nem lett. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 06. 20:54

xxpcbo írta:Ja. Mint a San andreasban. Lőtted rpg-vel a biciklit és semmi baja nem lett. :D
Igen, ez elég röhejes volt. De szerintem a GTAV-nél már sokkal komolyabb technológiával rendelkeznek és ha már raktak biciklit a játékba, akkor szerintem volt annyi eszük, hogy egy bizonyos szintig az is károsítható, törhető legyen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
vunit12
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 19:59

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: vunit12 » 2013. 08. 06. 20:57

Hát igen, az SA-ban elég vicces volt, hogy szó szerint egy karcolás nem esett a biciklin,akármit tehettél vele, Sőt még a kerekei se lyukadtak ki sehogy sem :D(Ennek ellenére én imádtam és imádom az SA-t :$)
Viszont az is elég vagány dolog lenne, ha már a Rockstar ennyire jónak titulálja a járműtuningolást(amit majd meglátunk 17-én:D), hogy lehessen már valami kis fejlesztést is végrehajtani a bringákon,vagy legalabb a színűket lehessen megváltoztatni. :D

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 11. 20:40

Én annak örülnék ha nem lenne kötelező a karakterek között váltatni! Tehát tudjam mind a hárommal vezetni mondjuk a helit,csak Trevolnak alapból maxon legyen a többieknek meg minimumon és ne tudjon annyira manőverezni.

OFF:A játék közepénél tuti felülök a vonatra és körbe vonatozom az egész területet! Ha tényleg 2 óra akkor megnyalom a TV képernyőjét mert szerintem kamu,de biztos jó lesz :D Csak ne hogy szemből jöjjön egy másik vonat és bumm.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 11. 21:49

Robbanto1: Pedig főküldetéseken belül kötelező lesz karaktert váltan, de az is igaz, hogy csak azokban, amelyekben 3-man rabolnak egyszerre, a többiben meg vagy az általad választott karakterrel, vagy egy-két küldetés előtt felajánlja a rendszer, hogy a te példádat alapul véve mondjuk Franklinről válts át Trevorra, mert az adott küldetés éppen repülős, tehát inkább Trevor szakterülete, szóval ha nagyobb eséllyel akarod megcsinálni a küldetést, akkor célszerű Trevorra váltani. De ha jól értelmeztem a hírekben olvasottakat/hallottakat, akkor ilyen esetekben te döntöd el, hogy elfogadod-e a karakterváltás ajánlását, vagy kockázatot vállalva inkább maradsz mondjuk Franklinnel és kicsit nehezebben fogod vezetni a repülőt. Free Roam-ban pedig akkor váltasz a karakterek között, amikor csak akarsz.

Amúgy már baromira unom, hogy egyesek még mindig azt hiszik, hogy a R* nyilván csak hazudja a játék legnagyobb marketingfogásaként szolgáló dolgot, a játékterület méretét. Én nem vennék mérget arra, hogy kamu a terület mérete, mert ha az lenne, akkor az nem lenne a R* számára túl előnyös azok után, hogy kijelentették, hogy ez lesz a legnagyobb, amit valaha alkottak, szóval hacsak a R* nem akar öngyilkosságot elkövetni, akkor tényleg több óra lesz végigvonatozni a területet.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 12. 07:12

Én konkrétan arra gondoltam hogy nem a küldetések alatt,hanem csak mászkálok a városba,meglátom a helit akkor ne keljen oda hívnom trevolt vagy átváltani rá és oda mennem hanem tudjam vezetni bármelyik karakterrel,csak max az elején nem olyan profin :D
Annak örülnék még ha lenne alapból magyar nyelv :) Mit nem adnék érte :S De Rockstar erre nem fog gondolni szerintem.

Am én nem tudom hogy igaz e,de 2 óra átvonatozni a másik végébe akkor is sok szerintem,alapból nem is bírkák ezek a konzolok már! Új konzolokra ki fog jöni egy játék ahol 2 óra kocsival az út max sebességel forgalom nélkül,tehát nincs ami lelasítana.Namár most ott kb ugyan olyan grafika van mit a GTA 5 nek és nem hiába! Mert ahhoz nagyon erős gép kellene ezért is kétlem hogy egy 7 éves konzolra ilyent raknak mert akkor csak mi fogjuk bánni hogy kevés a forgalom,kevés az ember,kevés a szemét a földön stb...
Egyébként lehet a Rockstar úgy értette hogy 2 óra forgalomi tempóvan haladva :D Szóval max 60mpg-val mész és úgy már érthető :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 12. 07:24

Robbanto1 írta:Én annak örülnék ha nem lenne kötelező a karakterek között váltatni! Tehát tudjam mind a hárommal vezetni mondjuk a helit,csak Trevolnak alapból maxon legyen a többieknek meg minimumon és ne tudjon annyira manőverezni.

OFF:A játék közepénél tuti felülök a vonatra és körbe vonatozom az egész területet! Ha tényleg 2 óra akkor megnyalom a TV képernyőjét mert szerintem kamu,de biztos jó lesz :D Csak ne hogy szemből jöjjön egy másik vonat és bumm.
Miért ne lehetne mindegyikkel helikoptert vezetni? Szerintem csak azt mondták, hogy Trevor pilóta, arról szó nem volt, hogy a többiekkel tényleg nem is lehet. Ez olyan, mintha csak Franklin tudna autót vezetni.
Guess who's back!

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 12. 12:48

Kocsi az más,azt mindenki tud csak csak Franklin jobban tud vezetni,de azért egy helihez komolyabb szaktudás kell és azért gondoltam hogy a másik kettővel nem is lehet :D Bár tök mind1 ha lehet úgy is Trevorral fogok menni mindig :D Ő karakterén látszik hogy örült :D

Válasz küldése