Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 26. 07:48

dabidas írta:Szerintem sokat dobna a játékon ha a járművek hangja Realisztikus lenne :)
Remélem ezt is megoldják :)
Szerintem nem olyan vészes. Van pár hang, ami nem annyira cool, de azért nem ez a fő "probléma", amivel foglalkozniuk kellene. Viszont ez is kívánság.

PS: Különleges kérés ez a betűszín. :D De nem lesz rendszer.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 26. 10:03

A SA-ban voltak borzalmasak a járművek hangjai
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 07. 27. 10:11

Sztem az is jó lenne hogyha a tankal átlehetne menni a kocsin (már ha lesz benne tank) mert emlékszem a SA-ban ha nekimentél már fel is robbant meg jó lene ha több féle motor is lehetne benne meg kamion :D

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 07. 27. 11:34

Ha lesz benne tank akkor valahogy úgy lesz megcsinálva mint a saint row-ban.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 27. 17:53

bencedome18 írta:Sztem az is jó lenne hogyha a tankal átlehetne menni a kocsin (már ha lesz benne tank) mert emlékszem a SA-ban ha nekimentél már fel is robbant meg jó lene ha több féle motor is lehetne benne meg kamion :D
Kamion tudtommal eddig is volt benne. Annyi volt, hogy a IV-ben nem lehetett a futót hozzákapcsolni, ill. nem ment futós változat. Kissé sajnáltam is, mert SA-ban szerettem kamionnal közlekedni, aminek ugyebár van hátulsó része is. Ez egy jó ötlet lenne, szóval remélem erre is lehetőséget kapunk majd.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 07. 27. 20:33

A Saint throw 3-mal nem játszottam és igy nem tudom h abban h van meg csinálva ( de meg köszöném h ha leirnád :D ).A SA.ban az volt a jó h felaksztottad a pótkocsit és meg póbálni felmenni vele a hegyre nem tudom h más is szórakozott-e vele de én rengetegszer csináltam.

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 07. 28. 00:04

bencedome18 írta:A Saint throw 3-mal nem játszottam és igy nem tudom h abban h van meg csinálva ( de meg köszöném h ha leirnád :D ).A SA.ban az volt a jó h felaksztottad a pótkocsit és meg póbálni felmenni vele a hegyre nem tudom h más is szórakozott-e vele de én rengetegszer csináltam.
A saint ROW(nem throw)-ban rendesen megvolt csinálva, hogyha áthajtasz tankkal egy kocsin az kilapul.
http://www.youtube.com/watch?v=WUNIYiNA8uM
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baucsek 2012. 07. 28. 12:06-kor.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 07. 28. 09:35

A kamionos dologgal kapcsolatban érdemes beleolvasgatni a GTA V - Járművek cikkünkbe (gtaplace.hu/cikkek/gta-v/841/jarmuvek), és figyelmesen végignézni a trailert.

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 07. 28. 12:50

baucsek írta:
bencedome18 írta:A Saint throw 3-mal nem játszottam és igy nem tudom h abban h van meg csinálva ( de meg köszöném h ha leirnád :D ).A SA.ban az volt a jó h felaksztottad a pótkocsit és meg póbálni felmenni vele a hegyre nem tudom h más is szórakozott-e vele de én rengetegszer csináltam.
A saint ROW(nem throw)-ban rendesen megvolt csinálva, hogyha áthajtasz tankkal egy kocsin az kilapul.
http://www.youtube.com/watch?v=WUNIYiNA8uM
Köszi a videot :D én is erre gondoltam h igy megcsinálhatnák.
Visali írta:


A kamionos dologgal kapcsolatban érdemes beleolvasgatni a GTA V - Járművek cikkünkbe (gtaplace.hu/cikkek/gta-v/841/jarmuvek), és figyelmesen végignézni a trailert.
A trailert már egy párszor végig néztem és láttam h leszbenne de remélem több kamionos küldi lesz benne mint a SA-ban.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 30. 21:35

Legalábbis ne csak szállítgatásból álljon
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 07. 31. 13:51

Azt gondoltam h ne csak széllitésból álljon mert az unalmas lennne.De Szerintettek újra lesz benne Quad ??

Avatar
Kovics
Puding
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010. 03. 10. 18:24
Tartózkodási hely: Szeghalom
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kovics » 2012. 07. 31. 14:44

bencedome18 írta:Azt gondoltam h ne csak széllitésból álljon mert az unalmas lennne.De Szerintettek újra lesz benne Quad ??
Szerintem lesz, főleg ha vidékre gondolunk.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 07. 31. 17:30

bencedome18 írta:Azt gondoltam h ne csak széllitésból álljon mert az unalmas lennne.De Szerintettek újra lesz benne Quad ??
Szerintem is lesz, sőt szerintem megint visszatér a bicikli, sőt akár a BMX is. Am szerintem nem túlzottan egyhangúak a küldetések, vannak sokkal monotonabb részek is, hidd el.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 07. 31. 19:15

Luszie írta:
bencedome18 írta:Azt gondoltam h ne csak széllitésból álljon mert az unalmas lennne.De Szerintettek újra lesz benne Quad ??
Szerintem is lesz, sőt szerintem megint visszatér a bicikli, sőt akár a BMX is. Am szerintem nem túlzottan egyhangúak a küldetések, vannak sokkal monotonabb részek is, hidd el.
Szerintem megint legalább húsz "új" jármű lesz, természetesen olyan dolgok is, amik eddig ne voltak. Régebbi repülők, amik a IV -ből kimaradtak...
Sőt, lehet, hogy megint lesz rakétaháti (Bár remélem nem) :D
Guess who's back!

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 07. 31. 19:27

miért van mindenki a rakétaháti (jetpack) ellen? :D na jó,tényleg "kissé" irreális :lol:
amúgy szerintem a San Andreas járműtípusai visszatérnek,(talán küldetéses járműként akár a monster truck is visszatérhetne :D ) sőt még teljesen újak is lesznek (pl. jet-sky,ami a trailerben is van),mivel vidéki területek lesznek,ezért gondolom vidékies járművek és haszonjárművek is lesznek (pl. régi fordok,chevrolettek,kombájn,dömper,traktor stb...) repülőkből gondolom nagy választék lesz,mint a SA-ban

és ha már vidék,tényleg nagyon remélem,hogy a Red Dead Redemptionból visszatér pár háziállat,haszonállat,meg a vidéki erdőkben lehetne néhány vadállat,elvégre az RDR-ben is milyen jól sikerültek az állatok,ha már kutya lesz benne,szerintem másmilyen állatok is lesznek (De NEM akarok több galambot látni!!!!!!)

http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/876/allatok
It's all down south now.

Válasz küldése