Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 08. 06. 17:33

MaximusFTW írta:
insanity06 írta:Bocsi de nekem a 4el is teli volt a tököm a hülye barátnőkkel meg hogy vigyem el egy küldetés kellős közepén a testvéremet dart-ozni...de még ezeket is elviselem mert volt funkciója...a játék mellék szálait ezekkel az ötletekkel oldották meg...(mellék küldetés)(és gondoltam ha már beleraktak haverokat legyen benne barátnő is) de ez a feleség dolog teljesen nonszensz...de ha a Rockstar erre is kitud találni valami ötleteset állok elébe
DLCről meg akkor vagyok hajlandó beszélni ha van már játék :D az egész sztoriról nem tudni semmit :D majd ha kijön a játék és tudni lehet mihez mit lehet hozzákapcsolni...akkor majd talán azt mondom hogy "lehetne egy korrupt zsaru DLC" (én meg itt jegyezném el hogy ezt a R* nem egyszer lőtte el"(SA..ha jól emlékszem talán Tempenny, 4be Mcreary stb stb stb)
Ha van jobb ötleted DLC-re akkor én szívesen meghallgatom És igen, tudom hogy volt már korrupt zsaru a GTA-k történetében, no de azért az teljesen más lenne, hogyha egy egész DLC épülne rá és nem csupán pár misszió.
Nem igazán értem ITT miért ne beszélhetnénk már a DLC-ről. Finoman felhívnám a figyelmed, hogy ez az álmodozás topic.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 08. 06. 18:38

MaximusFTW írta:Visali&insanity06

Azért fogjátok a fejeteket, mert azt mondtam/mondtuk, hogy érdekes lenne ha a főszereplő elvált vagy nős lenne (itt jegyzem meg, hogy a játékban nem venne el a szabadságérzetből semmivel sem többet, mint egy barátnő a korábbi részekben, nyilván a valóság más), vagy éppen egy korrupt zsarus DLC? Honnan tudjátok, hogy nem válna be egy ilyen felállás? Szó sincs itt semmiféle "kamatyolásról", egészséges ember majd pont egy videojátékra csapja ki gondolom... :roll:

Ez egy játék, ami arra való hogy szórakoztasson és kikapcsolódhassunk vele.
...
Nem, nekem ott állt gnek a hajam, amikor arról volt szó, hogy be kellene rendezni a saját lakásodat, meghogy barlangot használni mentőházként. A GTA IV és a Red Dead Redemption történetét már több ízben is leírtátok.

Mellesleg, szeintem igenis el venne valamit, ha felesége lenne a főhősnek. A GTA a szabadságáról híres, ez pedig kötöttség. Én nem tudnék vele azonosulni. A randizás pedig tőlem lehet, csak ne legyen kötelező, ahogy a GTA IV-ben sem volt, leszámítva azt az egy küldetést, de az belefér, mert csak megmutatja, hogyan kell.

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2012. 08. 06. 19:28

Remélem lesz valamilyen szerencse játék mint a SA-ban lóverseny :)
A ház vásárlás is vissza jöhetne vagy üzleteket kéne beindítani pl:autószalon,éjszakai klub, stb. A pénzedet meg belehetne tenni a bankba

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 08. 06. 19:32

Én a mentőházak és az esetleeges üzletek felszereltségét szintekben tudnám elképzelni. Pl a mentőházakban lenne 3 level, ami lvl1-nél egy lepukkant fészek, lvl3-nál pedig egy fullig felszerelt, igényes ház (lakás), amiket a történet előrehaladtával nem kevés pénzért meg tudnánk venni. Kicsit úgy képzelném el, mint a VCS-ban az üzletek fejlődését, továbbgondolva.
Szerk: én a Mafia II-s elemekből az interakciókat tudnám elképzelni, pl a lámpa kapcsolása vagy csap megnyitása. Akciójeleneteknél külön poén lenne, ha a lámpa kikapcsolásánál, kilövésénél "megvakulna" az ellenség, illetve lámpa, tv, vagy csap bekapcsolásával el lehetne őket csalni.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 06. 19:46

Visali írta:
MaximusFTW írta:Visali&insanity06

Azért fogjátok a fejeteket, mert azt mondtam/mondtuk, hogy érdekes lenne ha a főszereplő elvált vagy nős lenne (itt jegyzem meg, hogy a játékban nem venne el a szabadságérzetből semmivel sem többet, mint egy barátnő a korábbi részekben, nyilván a valóság más), vagy éppen egy korrupt zsarus DLC? Honnan tudjátok, hogy nem válna be egy ilyen felállás? Szó sincs itt semmiféle "kamatyolásról", egészséges ember majd pont egy videojátékra csapja ki gondolom... :roll:

Ez egy játék, ami arra való hogy szórakoztasson és kikapcsolódhassunk vele.
...
Nem, nekem ott állt gnek a hajam, amikor arról volt szó, hogy be kellene rendezni a saját lakásodat, meghogy barlangot használni mentőházként. A GTA IV és a Red Dead Redemption történetét már több ízben is leírtátok.

Mellesleg, szeintem igenis el venne valamit, ha felesége lenne a főhősnek. A GTA a szabadságáról híres, ez pedig kötöttség. Én nem tudnék vele azonosulni. A randizás pedig tőlem lehet, csak ne legyen kötelező, ahogy a GTA IV-ben sem volt, leszámítva azt az egy küldetést, de az belefér, mert csak megmutatja, hogyan kell.
Szerintem, a saját véleményem szerint a feleség, meg a ház berendezése ötletnek borzalmas, sőt pocsék, de ettől függetlenül, hogy szerintem is sokat venne a játékélményből, illetve illúzióromboló lenne, én élvezném.
Szóval fennáll az a helyzet, hogy tudom, hogy rossz, de élvezem :P
Guess who's back!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 06. 19:51

Bocsesz, hogy kétszer írok egymás után.
Kedves mindenki.
Igaz, hogy elvileg fölösleges beszélni a kiegészítőkről, mivel nem jött ki a játék. De az is igaz, hogy ez az álmodozás, és amiket itt leírtunk nem azok, amik eddig is voltak, hanem csak hasonlóak.
Ilyen szempontok alapján (erős túlzással) az össze GTA -s bankrablás teljesen fölösleges, mert már szerepelt más játékokban is.
De ne essünk túlzásokba.
Nincs meg az alap játék, és információ sincs, tehát minden ember, akinek van fantáziája, és szereti hallani mások észrevételeit a saját gondolataikról, az ideírja azt, amit jónak érezne, mivel ideges az alapjáték miatt, és úgy érzi, hogy van ötlet, amivel még érdekesebben lehetne játszani.
Tehát igaz, hogy az információ hiánya miatt van a sok ötlet a kiegészítőkről.
De ha ez jól esik az embereknek, akkor fölösleges letörni a kedvet azzal, hogy a külön emiatt létrehozott topicban leszólják az ilyetén vágású hozzászólásokat.
Ennyivel szerettem volna lezárni :D
De én szívesen folytatok hasonlóakról eszmecserét (mármint a kiegészítőkről) bárkivel személyes üziben :)
Guess who's back!

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 06. 20:05

Visali írta:
MaximusFTW írta:Visali&insanity06

Azért fogjátok a fejeteket, mert azt mondtam/mondtuk, hogy érdekes lenne ha a főszereplő elvált vagy nős lenne (itt jegyzem meg, hogy a játékban nem venne el a szabadságérzetből semmivel sem többet, mint egy barátnő a korábbi részekben, nyilván a valóság más), vagy éppen egy korrupt zsarus DLC? Honnan tudjátok, hogy nem válna be egy ilyen felállás? Szó sincs itt semmiféle "kamatyolásról", egészséges ember majd pont egy videojátékra csapja ki gondolom... :roll:

Ez egy játék, ami arra való hogy szórakoztasson és kikapcsolódhassunk vele.
...
Nem, nekem ott állt gnek a hajam, amikor arról volt szó, hogy be kellene rendezni a saját lakásodat, meghogy barlangot használni mentőházként. A GTA IV és a Red Dead Redemption történetét már több ízben is leírtátok.

Mellesleg, szeintem igenis el venne valamit, ha felesége lenne a főhősnek. A GTA a szabadságáról híres, ez pedig kötöttség. Én nem tudnék vele azonosulni. A randizás pedig tőlem lehet, csak ne legyen kötelező, ahogy a GTA IV-ben sem volt, leszámítva azt az egy küldetést, de az belefér, mert csak megmutatja, hogyan kell.
?

Hol irtam én olyat hogy hadd rendezzem be a saját lakásom? :D Barlang is elkerülte a figyelmem, no de mindegy.

Egyébként meg amig nem próbáltuk ki ezt a feleséges felállást, addig szvsz nem is nagyon tudunk róla objektivan nyilatkozni.
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 06. 20:12

MaximusFTW írta:
Visali írta:
MaximusFTW írta:Visali&insanity06

Azért fogjátok a fejeteket, mert azt mondtam/mondtuk, hogy érdekes lenne ha a főszereplő elvált vagy nős lenne (itt jegyzem meg, hogy a játékban nem venne el a szabadságérzetből semmivel sem többet, mint egy barátnő a korábbi részekben, nyilván a valóság más), vagy éppen egy korrupt zsarus DLC? Honnan tudjátok, hogy nem válna be egy ilyen felállás? Szó sincs itt semmiféle "kamatyolásról", egészséges ember majd pont egy videojátékra csapja ki gondolom... :roll:

Ez egy játék, ami arra való hogy szórakoztasson és kikapcsolódhassunk vele.
...
Nem, nekem ott állt gnek a hajam, amikor arról volt szó, hogy be kellene rendezni a saját lakásodat, meghogy barlangot használni mentőházként. A GTA IV és a Red Dead Redemption történetét már több ízben is leírtátok.

Mellesleg, szeintem igenis el venne valamit, ha felesége lenne a főhősnek. A GTA a szabadságáról híres, ez pedig kötöttség. Én nem tudnék vele azonosulni. A randizás pedig tőlem lehet, csak ne legyen kötelező, ahogy a GTA IV-ben sem volt, leszámítva azt az egy küldetést, de az belefér, mert csak megmutatja, hogyan kell.
?

Hol irtam én olyat hogy hadd rendezzem be a saját lakásom? :D Barlang is elkerülte a figyelmem, no de mindegy.

Egyébként meg amig nem próbáltuk ki ezt a feleséges felállást, addig szvsz nem is nagyon tudunk róla objektivan nyilatkozni.
A lakásosat én írtam viccből, a barlangosat meg mert tök jól nézhetne ki. :)
Abban igaza van, hogy a feleség tényleg korlátozna.
Guess who's back!

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 06. 20:14

Nem, nekem ott állt gnek a hajam, amikor arról volt szó, hogy be kellene rendezni a saját lakásodat, meghogy barlangot használni mentőházként. A GTA IV és a Red Dead Redemption történetét már több ízben is leírtátok.

Mellesleg, szeintem igenis el venne valamit, ha felesége lenne a főhősnek. A GTA a szabadságáról híres, ez pedig kötöttség. Én nem tudnék vele azonosulni. A randizás pedig tőlem lehet, csak ne legyen kötelező, ahogy a GTA IV-ben sem volt, leszámítva azt az egy küldetést, de az belefér, mert csak megmutatja, hogyan kell.
?

Hol irtam én olyat hogy hadd rendezzem be a saját lakásom? :D Barlang is elkerülte a figyelmem, no de mindegy.

Egyébként meg amig nem próbáltuk ki ezt a feleséges felállást, addig szvsz nem is nagyon tudunk róla objektivan nyilatkozni.[/quote]

A lakásosat én írtam viccből, a barlangosat meg mert tök jól nézhetne ki. :)
Abban igaza van, hogy a feleség tényleg korlátozna.[/quote]
Now i understand everything. :D
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 08. 06. 20:23

MaximusFTW írta:
Nem, nekem ott állt gnek a hajam, amikor arról volt szó, hogy be kellene rendezni a saját lakásodat, meghogy barlangot használni mentőházként. A GTA IV és a Red Dead Redemption történetét már több ízben is leírtátok.

Mellesleg, szeintem igenis el venne valamit, ha felesége lenne a főhősnek. A GTA a szabadságáról híres, ez pedig kötöttség. Én nem tudnék vele azonosulni. A randizás pedig tőlem lehet, csak ne legyen kötelező, ahogy a GTA IV-ben sem volt, leszámítva azt az egy küldetést, de az belefér, mert csak megmutatja, hogyan kell.
?

Hol irtam én olyat hogy hadd rendezzem be a saját lakásom? :D Barlang is elkerülte a figyelmem, no de mindegy.

Egyébként meg amig nem próbáltuk ki ezt a feleséges felállást, addig szvsz nem is nagyon tudunk róla objektivan nyilatkozni.
A lakásosat én írtam viccből, a barlangosat meg mert tök jól nézhetne ki. :)
Abban igaza van, hogy a feleség tényleg korlátozna.[/quote]
Now i understand everything. :D[/quote]

Lakásberendezés ötlete tény, hogy feljött, de am nem téged "gyanúsítottak" vele, csak hogy olvastak ilyesmit. Vagy te írtad? Mert én már nem tudom ám. :D
Barlang is volt.. Annak az ötletnek nem nagyon örültem. Meg hát a berendezés is egy nagy hülyeség. Jó, hogyha sokoldalú a játék, de ne így legyen sokoldalú, hanem ahogy az SA volt az.

A feleség korlátozna nagyon, meg nem illene a GTA-ba egy szerető családapa, aki vidáman élne a feleségével. Pedig sok variációt el tudnék képzelni, hogy kissé "GTA-sabb" legyen ez a dolog. :P De neeem. Ez nagyon hibrid ötlet. Mikor már meghallottam, hogy a GTA V főhőse valószínűleg egy családapa/legalábbis aki a trailer-ben beszél, az kétségen kívül az. Annál is lehidaltam, mert szerintem már az sem "GTA"-s. Na mindegy. Ne "civakodjunk". :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 08. 07. 09:37

Luszie írta: Lakásberendezés ötlete tény, hogy feljött, de am nem téged "gyanúsítottak" vele, csak hogy olvastak ilyesmit. Vagy te írtad? Mert én már nem tudom ám. :D
Barlang is volt.. Annak az ötletnek nem nagyon örültem. Meg hát a berendezés is egy nagy hülyeség. Jó, hogyha sokoldalú a játék, de ne így legyen sokoldalú, hanem ahogy az SA volt az.

A feleség korlátozna nagyon, meg nem illene a GTA-ba egy szerető családapa, aki vidáman élne a feleségével. Pedig sok variációt el tudnék képzelni, hogy kissé "GTA-sabb" legyen ez a dolog. :P De neeem. Ez nagyon hibrid ötlet. Mikor már meghallottam, hogy a GTA V főhőse valószínűleg egy családapa/legalábbis aki a trailer-ben beszél, az kétségen kívül az. Annál is lehidaltam, mert szerintem már az sem "GTA"-s. Na mindegy. Ne "civakodjunk". :)
Amúgy baromira igazad van, nem éri meg ilyeneken vitatkozni. Mindenki leírja, hogy minek örülne, de azért nem kell a másik véleményére ugrani :D
"Nem éri meg!" :P
A családapa nem jó, persze ilyen szempontból a férj sem. Eddig is túl sok mindennel lehetett zsarolni a főhősöket, ezzel aztán meg pláne.
Ha meg ilyen zsarolós sztori lenne, akkor a végén meg végigjátszhatnánk a Kommandót, csak GTA style-ban.
Guess who's back!

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 08. 07. 10:04

nekem az nem fér a fejembe hogyan jött ez hogy neki vannak gyerekei????
ez hangzik el a trailer-ben kemény fordításban:"idejöttem,hátradőltem és azt hittem ugyan olyan apa lehetek mint a többi.A gyerekeim...ugyan olyanok LESZNEK(will) mint a gyerekek a TV-ben.."
nekem ez azt jelenti nincs gyereke csak családot akar alapítani...és nem a családjával költözött ide(még egy ok arra hogy nem azt mondja hogy "költöztünk" hanem "költöztem")
szerintem nincs gyereke,csak akar de nem fog összejönni neki
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
arni20
CJ zoknija
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012. 07. 13. 15:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: arni20 » 2012. 08. 07. 11:44

senki ne írjon semmiről, mert tiltva van! ha vki fantáziálgatni vagy beszélgetni akar a GTA-ról az menjen egy Fifa vagy egy NFS oldalra!!!

röhej h 1-2 nímand lassan megtiltja hogy csak arról lehessen beszélni amiről ő hallani akar.. minden más az övével nem egyező gondolatot le kell hurrogni... :lol: :lol: :lol:

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 08. 07. 11:57

insanity06 írta:nekem az nem fér a fejembe hogyan jött ez hogy neki vannak gyerekei????
ez hangzik el a trailer-ben kemény fordításban:"idejöttem,hátradőltem és azt hittem ugyan olyan apa lehetek mint a többi.A gyerekeim...ugyan olyanok LESZNEK(will) mint a gyerekek a TV-ben.."
nekem ez azt jelenti nincs gyereke csak családot akar alapítani...és nem a családjával költözött ide(még egy ok arra hogy nem azt mondja hogy "költöztünk" hanem "költöztem")
szerintem nincs gyereke,csak akar de nem fog összejönni neki
Ez a gyerek dolog valószínűleg a RUSH projekt miatt van. Az ott említet Albert De Silvának (lehet, hogy ő a főhős) van gyereke.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
daniel9501
CJ zoknija
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2012. 05. 13. 10:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: daniel9501 » 2012. 08. 07. 12:11

Szerintem jó lenne ha lenne testvéred vagy tesvéreid,mint a San Andreasban,akikel lehet küldetés csinálni,meg eltudsz menni velük szórakozni stb. :D

Válasz küldése