Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 10. 19:19

Rockstar69: Megnéztem. Nem is vettem észre. És igen, igazad van! Az tuti, hogy egy kocka fülkés. A trailer 1-ben is van egy nyergesvontató, de már csak a végét láthatjuk, az elejéről lemaradtunk. XD
Sajnos csuklós buszt még mindig nem lehet látni a trailerben, de megnézem még egyszer, hátha addig odakeveredik egy. :) :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 10. 19:22

Sajnos nincs. :( Szóló busz viszont meglepően sok jelentben látható. Ebből talán arra lehet következtetni, hogy tényleg közlekedni fognak a városban. Amúgy én is örülök, hogy lesz kockafülkés kamion!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2012. 12. 10. 19:25-kor.
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 10. 19:24

Tényleg, amúgy Los Angeles-ben van csuklós buszjárat?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 10. 19:34

Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 10. 19:42

Azta.. rohadt! De zsír kis busz! Tipikus amerikai. Még csomagtartó is van az elején. :D
Amúgy le vagyok maradva. Nem is láttam még ilyen új buszokat a filmekben. Úgy látszik aktuálisabb filmeket is nézhetnék. :S

Hát igen... reménykedjünk még... talán...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 10. 21:10

Bodom, én sem láttam még, csak a tipikus sárga iskolabuszt... Ami meglepő, de olyanokat sem nagyon láttunk még GTA-ban, szóval ha már buszok, és Amerika, akkor a sárga iskolabusz kötelező lenne! :)
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 10. 21:27

Igen, habár gyerekek nem lesznek a játékban, egy kettő járkálhatna. A Batman Sötét lovag című filmben sem éppen azt a célt szolgálta amire eredetileg ki van találva. :D

Ja tényleg! Ha már amerikai sárga iskolabusz, Debrecenben is van egy vagy kettő ugyanolyan, mint az amerikai társaik, és itt is iskolabuszként rója az utakat.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 10. 21:32

Luszie:Azért a GTA4ben valamilyen formában voltak sárga sulibuszok,a Fierfly Islandon lévő bowlingpálya környékén vannak iskolabuszroncsok,bár az igaz,hogy azoknak már kerekük sem volt és a rozsda is ellepte őket,és ülések meg szinte semmi nincs bennük,csak a sárga váz.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 10. 21:41

A Gta Iv-ben az első sziget bowlingpályája mellett volt sok sárga iskolabusz, csak vezethetetlenek, mert kissé ha jól emlékszem kiégtek. Én is örülnék, ha járkálnának a csuklós buszok, és iskolabuszok is. Iskolabuszból lehetne egy-két elszabadult a sivatagban, Rémálom az Elm utcában style-ban. :D Még szerintem jó lenne, ha többfajta sportkocsi is lenne, nem csak egy darabból rengeteg, szerintem illene a belvárosba pár porse meg lámbordzsíni. Itt a többféleségre teszem a hangsúlyt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 10. 22:07

Szerintem Luszie olyanra gondolt, ami gurul is, és brummog a motorja. :D Tehát nem ilyen félig busz félig metró státuszban lévő őskövületre. :D

Igen sportkocsik.. Carerra, ShelbyGT500 Cobra, Chevy Camaro ss, audiRS5, BMWM6 meg még ilyesmi tragacsok. :D Csak vicc volt, legjobb gépek! :P
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 11. 22:46-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 11. 00:39

Remélem lesz benne Coquette, és ugyan olyan lesz, mint a Iv-es. Favorit kocsi mint az életben, mint a Gta Iv-ben.

Ha már álmodozás, e heti álmom az, hogy ezen a héten kapunk egy artworköt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 11. 06:58

Kiscserko írta:Remélem lesz benne Coquette, és ugyan olyan lesz, mint a Iv-es. Favorit kocsi mint az életben, mint a Gta Iv-ben.

Ha már álmodozás, e heti álmom az, hogy ezen a héten kapunk egy artworköt.
Szerintem kapunk, méghozzá Pénteken 19:57-kor(előző is ilyenkor jött).:D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 11. 10:16

dani.szentgali írta:Luszie:Azért a GTA4ben valamilyen formában voltak sárga sulibuszok,a Fierfly Islandon lévő bowlingpálya környékén vannak iskolabuszroncsok,bár az igaz,hogy azoknak már kerekük sem volt és a rozsda is ellepte őket,és ülések meg szinte semmi nincs bennük,csak a sárga váz.
Én olyanokra gondoltam, amik még forgalom vannak :) Tudom, hogy ott a vidámparknál van néhány.
Attól, hogy felnőttek körül játszódik a játék, attól abban a nagyvárosban igenis élnek kisgyerekek... és hát, az iskolabusz szerintem jó ötlet lenne :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 11. 11:21

Luszie:Hát,ha gyerekek nincsenek a játékban,akkor túl sok értelme nem lenne,de pont azt bírtam a régebbi részekben,hogy kicsit elrugaszkodtak a valóságtól,a GTAIVben meg pont azt nem szerettem,hogy számomra túl komoly volt,nem lehetett benne annyit trollkodni.Szóval lehet,hogy lesz sulibusz a játékban,de én a fentebb említett csuklós buszt jobban várom,azzal aztán lehet tarolni,megyek max sebességgel,aztán a kormányt elrántva fékezek,és a busz hátsó fele meg nekimegy a járókelőknek meg a kocsiknak. :D :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 11. 12:25

bodom26 írta:Igen, habár gyerekek nem lesznek a játékban, egy kettő járkálhatna. A Batman Sötét lovag című filmben sem éppen azt a célt szolgálta amire eredetileg ki van találva. :D

Ja tényleg! Ha már amerikai sárga iskolabusz, Debrecenben is van egy vagy kettő ugyanolyan, mint az amerikai társaik, és itt is iskolabuszként rója az utakat.
Én is szoktam látni! :)

Amúgy én az amerikai filmekben legtöbbször az MCI MC-8-at, az MCI 102-DL3-at (Ezek vannak a San Andreas-ba is) vagy a GMC-RTS-t szoktam látni. A GTA V-be a NABI 40-LFW került be.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése