Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 06. 27. 07:53

Mit csináltatok éppen, amikor megtudtátok, hogy bejelentették a GTA V-öt tavaly október 25-én? :)

Én például suliban voltam programozáson, valami épp nem sikerült ezért facebookra felmentem hogy segítséget kérjek (asszem épp wantoo-tól hehe). Közben rámírt más is, ő mondta hogy nézzem meg a Rockstar oldalát. Akkor már sejtettem hogy valami ilyesmi lesz, beírtam hogy rockstargames.com és BUMM: GRAND THEFT AUTO V. :D

Aznapra kurvajó kedvem lett, alig vártam, hogy hazaérjek és végigolvassam az összes híroldalt és kommentet :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 27. 08:57

Jó neked.:D Én azt se tudom, mikor jelentették be, de valószínüleg suliba voltam, és még nagyban nem tudtam a GTA V-ről. Csak úgy random találtam rá, mikor GTA vidiket méztem youtube-n, egyszer csak ott termett a GTA V ... Olyan fél éve találhattam rá. Rám nem volt semmilyen kihatással, mert tudtam, hogy jönni fog egyszer az V, csak vártam már, hogy jöjjön. Attól eltekintve, hogy a trailer nem nagyon nyert el a tetszésemet.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 06. 27. 09:21

én meg pont november 1.-én,a trailer érkezése előtti napon tudtam meg,még délelőtt :D ,vártam ám aztán a trailert,nagyon reménykedtem egy 80-as években játszódó vice city-ben,és az első képsorokból még ezt láttam,szóval nagy csalódás volt,amikor jött a hegyvidékes kép,mert akkor tudatosult bennem,hogy bizony ez nem vice city lesz és bizony ez is jelen időben fog játszódni, (persze emellet a csalódás mellet a hegyvidékes képtől majdnem elájultam :D :lol:) az pedig egy külön csalódás volt,hogy mondtam,hogy oké,akkor san andreas lesz,legalább lesz 3 város meg vidék,sivatag,erre kiszúrják a szemünket azzal,hogy Los Santos és a környező vidék -.- :@ most meg 8 hónapja nem tudnak kidobni egy trailer 2-t se,pedig már közel egy hónapja lejárt a max payne 3 marketingidőszaka ,ere jönnek a hülye DLC-ikkel -.- :@
It's all down south now.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 06. 27. 10:13

Nos,én mindig látogattam a hivatalos oldalt,és hirtelen megláttam a trailer feliratot,és mellette a dátumot.Egyik haveromnak aztán jól lejárattam,mert megszólalt,hogy nem lesz GTA5,és ha lesz is,nem lesz olyan jó,mint a többi,aztán a trailer után csak nézett :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nekem semmi bajom nem volt a trailerrel,nagyon jó volt,azt leszámítva hogy elég rövid volt,és a végén nem volt megjelenési dátum,se platform,és általában minden trailer1 után azért lehet tudni,hogy milyen platformokra jön és mikor.Ja,még annyit csináltam,hogy haverommal együtt néztük meg(talán az elsők között voltunk,mert úgy néztük a visszaszámlálót :D :D :10...9...8...7....... :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 06. 27. 10:29

Én a bejelentésre nem emlékszem, de azt tudom, hogy amikor kijött a trailer akkor a haverokal söröztünk :cool: .
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2012. 06. 27. 16:45

Nagyon vártam azt a napot, de aztán totál megfeledkeztem a trailer-ről és csak asszem másnap néztem meg a videót :D am valszeg suliba lehettem
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 06. 27. 17:59

dani.szentgali írta:Nos,én mindig látogattam a hivatalos oldalt,és hirtelen megláttam a trailer feliratot,és mellette a dátumot.Egyik haveromnak aztán jól lejárattam,mert megszólalt,hogy nem lesz GTA5,és ha lesz is,nem lesz olyan jó,mint a többi,aztán a trailer után csak nézett :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Nekem semmi bajom nem volt a trailerrel,nagyon jó volt,azt leszámítva hogy elég rövid volt,és a végén nem volt megjelenési dátum,se platform,és általában minden trailer1 után azért lehet tudni,hogy milyen platformokra jön és mikor.Ja,még annyit csináltam,hogy haverommal együtt néztük meg(talán az elsők között voltunk,mert úgy néztük a visszaszámlálót :D :D :10...9...8...7....... :D :D :D

Eddig számomra nagyon ez akar kiderülni.. Mondjuk azért a Rockstar games-re nem jellemező, hogy a játékai közül a legelső lenne a legjobb.. De így, hogy Lost Santos és környkén fog játszódni, egy gyerekes családapával.. Hááát, lehet hogy csak számomra hangzik sz*rul :D Egy családapának, aki új életet akar kezdeni, írtó "logikus" egy gettószerű gengszter városba költöznie :D jó mondjuk ezt ő nem tudhatja, mint ahogy a IV-ben Niko is új élet reményében ment LC-be, de aztán kicsit "pofára esett" ugyebár :P de majd még kiderül, hogy milyen lesz, addig találgathatunk/találgathatok.
"Whatever." (Ryder)

wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 06. 27. 20:32

Épp suliba voltam aztán mikor hazajöttem szokásomhoz híven megnéztem az oldalt és látom hogy:
Grand Theft Auto V bejelentve! - TRAILER november 2-án!
Hát a szívem akkorát dobbant. Nem is tudtam mit csináljak aztán eljött a trailer napja tesóm pont akkor kezdett el tölteni így kb 10 percet kellett várni míg a videó betölt addig semmi olyan oldalra nem mentem fel ahova írnának a gta-val kapcsolatba.

Avatar
CloneCommanderCody
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010. 05. 10. 18:21
Tartózkodási hely: pont ott

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: CloneCommanderCody » 2012. 06. 27. 21:49

Én csak akkor tudtam meg, mikor már a trailer fönt volt a youtube-on. Azt se szándékosan, mert csak böngésztem.
"Welcome to America" - Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 06. 27. 21:59

Én épp Komáromba utaztam vonattal, akkor még rendszeresen indultak járatok. Útközben wantoo kollégától kaptam egy SMS-t, hogy nézzek fel a Rockstar oldalára. Nem gondoltam GTA V bejelentésre, de a kíváncsiság miatt aktiváltam egy mapijegyet, aztán felnéztem.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 07. 01. 13:20

Otthon voltam mert influenzám vagy mim volt. Régen volt, nem emlékszem.
És csak úgy nézelődtem. Gondoltam már csak azért is feljövök a GTAPlace-ra. És mikor megláttam a főoldalt, azt hittem sikítok.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 07. 03. 21:46

Én éppen a PGO-t böngészgettem itthon. Erre egyszer csak a híreknél megláttam a GTA V logót. Majdnem beszartam :D Elolvastam a hírt aztán feljöttem ide. Utána meg olvasgattam a hozzászólásokat mindkét oldalon :D (PGO-n hozzá is szóltam)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 05. 20:38

Asszem amikor megjelent , rá 1 hét-re tudtam meg !! beszartam ! ugy örültm mint állat ,prsze gondoltam hogy ez CSAK 1 trailer ! de reménykedtem benne h 2012-bne kiadják !! azt telt az idő , modt nov.5. van , remélem 2013 ápr.30. ig kijön :D mer már csak 5 hónap van vissza a játék (előrendelve), ezt az 5 hónapot meg már kibirom :D

Avatar
tomimak
Besúgó
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2011. 09. 04. 18:01
Tartózkodási hely: Tornalja

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: tomimak » 2012. 11. 06. 18:09

Erről az oldalról értesültem először hogy lesz GTA V. Általában csak estefelé látogatom az oldalt. Aztán a trairelnél tesómmal együtt számoltunk vissza. Elsők között néztük meg. Asszem talán még a projektorra is rá volt kötve a gép úgyhogy kb 5 méter átmérőjű falon élvezhettük a remekművet :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 06. 18:16

tomimak írta:Erről az oldalról értesültem először hogy lesz GTA V. Általában csak estefelé látogatom az oldalt. Aztán a trairelnél tesómmal együtt számoltunk vissza. Elsők között néztük meg. Asszem talán még a projektorra is rá volt kötve a gép úgyhogy kb 5 méter átmérőjű falon élvezhettük a remekművet :D
Az komoly.:D
Trevor: Just ignore the bodies!

Válasz küldése