Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 11. 06. 18:19

Éppen három sörösüveggel zsonglőrködtem, mikor fölhívtak, hogy nézzem meg :) PErsze én reflexszerűen a telefonért nyúltam, de az üvegekben nem volt sör. :D Szóval nem veszítettem semmit. ;)
Guess who's back!

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 06. 19:07

Én október 27-én épp a GK-n levő híreket olvastam amikor megláttam, hogy gta V bejelentve és 5 nap múlva trailer, és emlékszem pont rossz kedvem volt, de ez a hír nagyon feldobta a hangulatomat, és egész nap a kommenteket bújtam (akkor még nem ismertem ezt az oldalt) és azon tippelgetett mindenki, hogy hol fog játszódni én meg a legtöbben a vice cityre tippeltek, de sokan pedig a logó miatt san andreas-ra, és voltak olyanok is akik washingtonra tippeltek, mert a gta 5 logóját egy régi öt dollárosról mintázták. Aztán mikor 10 másodpercnyire voltam a trailertől megvártam, hogy leteljen és annyira túl volt terhelve akkoribban a R* oldala. hogy be se tudta tölteni, de aztán youtubeon megtudtam nézni és az első két képkockára azt hittem, hogy 80-as évek vice city-je, és iciri picirit csalódtam, hogy nem az, de azért örültem, hogy mégse washingtonban lesz. Azután egymás után legalább 10-szer megnéztem.

Avatar
GTA 5:)
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 18:36
Tartózkodási hely: békéecsaba

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: GTA 5:) » 2012. 11. 08. 18:57

hát
haverom mondta nagyon zsír ez oldal és érdemes ide regizni

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 01. 05. 12:01

Én 2011.október 25-én éppen az egyik matekversenyemen voltam de nem akkor tudakoztam a GTA V hírről.
Én már 2012.májusban regisztráltam ide és ekkor tudtam meg hogy jön a gta V. Láttam hogy Grand Theft Auto V menüpont megvolt nyitva és azon belül pedig 2011.október 26-kán 1-nappal a bejelentés után Cube Head megnyitja az Általános társalgó nevű témát. Persze én nem írtam bele azonnal mivel nagyon sok időre külföldön voltam. És mikor megláttam az első artwork-okat azonnal keresgéltem trainer után,meg is találtam és meg is néztem és ekkor csodálkoztam a GTA V nagyszerű grafikájáról, és a város nagyságáról és ebben a pillanatban eldöntöttem hogy én minden egyes információjáról tudni akarok! :)
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 07. 13. 22:02

Èpp kosárlabda meccsem volt szerencsére nyertünk így jó napom volt de mikor felnéztem a R* oldalára maje repültem örömömben megnéztem a trailert és azóta csak V n agyalo
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 07. 19. 13:26

én ép játszottam a PC-n aztán meg felmentem facebookra és jött 25 értesítés hogy nézzem meg a GTA V-öt meg stb.
Megnéztem és k**va jó kedvem lett de sejtettem hogy Los Santosban lesz a következő mert a The Ballad of Gay Tony epilougesában látni lehetett hogy Luis ejtőernyőzik és volt egy olyan felirat hogy "Visit Los Santos
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 19. 17:53

Éppen az Assassin's Creed II-vel játszottam a PS3-mon (Vieri de' Pazzival harcoltam), mikor a bátyám megzavart, hogy bejelentették a GTA V-öt. Ezt követően, azonnal abbahagytam az AC-t; és gyorsan megnéztem az új információkat a GTA V-ről :P.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mit csináltál éppen a bejelentéskor?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 08. 21:09

Szép lenne, ha emlékeznék.
Arra viszont emlékszem, hogy amikor kijött az első trailer, kissé csalódás volt a grafika.. (elég gázul nézett ki pl a whisky, meg úgy általánosságban az emberek is, valahogy a folyékony dolgok és az emberek valósághű meganimálásra nem a R* védjegye :D )
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése