Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 31. 11:31

Szerintem "eme csoda" az 2013 április 18-án lesz. * ÉRVÉNYTELEN!!!
* bodom26
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 10. 31. 17:09-kor.

Avatar
Estilo
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:16
Tartózkodási hely: Los Santos, SA

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Estilo » 2012. 10. 31. 11:37

Szerintem március 4-én jelenik meg. Csak úgy eszembe jutott :D
"Everybody lies..." House M.D.

Dell Inspiron 7520 SE, Intel Core i7-3612QM, 12GB RAM, AMD Radeon HD 7730M 2GB

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 10. 31. 11:57

Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nem biztos, hogy így még fair a tippjáték. Akik most tippelnek, azoknak már igencsak behatárolt időszakból kell választaniuk, így sokkal nagyobb eséllyel trafálnak bele. Mondom, ez csak a saját véleményem és én egyébként sem tavaszi dátumot tippeltem, szóval annyira nem érint. Lehet, hogy tényleg zárni kéne a játékot. Bár eredetileg úgy volt, hogy pontos megjelenési dátumig megy a dolog, tehát nem is tudom biztosan, hogy mi lenne a jó. Mert a másik oldalról nézve, attól, hogy most bemondták, hogy tavasszal jön, még nyugodtan csúszhat akár év végére is. Mindenesetre a korábban tippelőkkel szemben semmiképpen sem tisztességes így a verseny.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

ktomika
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. 05. 12. 16:07

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: ktomika » 2012. 10. 31. 12:14

Szerintem sem fair így még tippelni. Főleg azokkal akik már tippeltek csak nem tavaszra. Ennyi erővel akár ők is tippelhetnének még egyszer.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 31. 13:53

ktomika írta:Szerintem sem fair így még tippelni. Főleg azokkal akik már tippeltek csak nem tavaszra. Ennyi erővel akár ők is tippelhetnének még egyszer.
Így van. Mi még mind nyáron szavaztunk, vagy szeptemberben. (Legalábbis a többség.) Mindenki azt hitte, hogy rohadt sokat fog késni a játék. Bár én május végére szavaztam, mostmár, hogy ennyi mindent tudunk, így már én is inkább március elejét/ közepét mondanék.

Totyak, egyetértek ! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 10. 31. 15:11

A főoldalon kint egy hír ugye, ebből arra lehet következtetni, hogy 2013 április és május körül jön. (Lehet, hogy pont 05.24)
De így már tényleg nem sok értelme van a tippeknek, gyakorlatilag 3 hónap napjait nem olyan nehéz behatárolni most már.

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 03. 17:38

Mindenkitől bocsánatot szeretnék kérni, nem lakom NYC-ben ! remélem nem haragszotok nem tudok semmit a GTA5-ről bocs a TROLkodásért emberek ! azt tudom a játék-ról amit itt olvasok ! még egyszer BOCS !!

Háth és remélem , 2013.Ápr. fele jön a játék vagy még előbb :D

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 03. 17:42

Gondoltátok volna h. csak egy "Troll"?
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 03. 17:44

Kisdave írta:Gondoltátok volna h. csak egy "Troll"?
BOCS

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 03. 17:46

Mike1 írta:
Kisdave írta:Gondoltátok volna h. csak egy "Troll"?
BOCS
Nembaj.:)
Amúgy vicces volt ez az egész.:)
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 03. 18:41

Mike1 írta:Mindenkitől bocsánatot szeretnék kérni, nem lakom NYC-ben ! remélem nem haragszotok nem tudok semmit a GTA5-ről bocs a TROLkodásért emberek ! azt tudom a játék-ról amit itt olvasok ! még egyszer BOCS !!

Háth és remélem , 2013.Ápr. fele jön a játék vagy még előbb :D
Megvan bocsátva! :)
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 03. 20:14

Mike1 írta:Mindenkitől bocsánatot szeretnék kérni, nem lakom NYC-ben ! remélem nem haragszotok nem tudok semmit a GTA5-ről bocs a TROLkodásért emberek ! azt tudom a játék-ról amit itt olvasok ! még egyszer BOCS !!

Háth és remélem , 2013.Ápr. fele jön a játék vagy még előbb :D
Egy percig nem hittem el a meséd. Úgyhogy el van intézve. :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 10:44

Mike1 írta:Mindenkitől bocsánatot szeretnék kérni, nem lakom NYC-ben ! remélem nem haragszotok nem tudok semmit a GTA5-ről bocs a TROLkodásért emberek ! azt tudom a játék-ról amit itt olvasok ! még egyszer BOCS !!

Háth és remélem , 2013.Ápr. fele jön a játék vagy még előbb :D
Hát bocs, de szerintem ez a kamuzás elég gáz volt. Most eléggé elástad magad a szememben, főleg hogy utálom a hazug embereket. Valahogy nem tudom ezt felfogni trollkodásként, de valószínűleg csak nekem ultraszar a humorérzékem.. -.- Az hogy mindenkit hülyítettél.. nem tudom mi értelme volt. De legalább sokan nem dőltek be a mesédnek.

Na mindegy, hagyjuk, inkább ne offoljunk.
Hamarosan megtudjuk ki járt legközelebb a valósághoz. Egyébként én is jó ötletnek tartom a téma lezárását. Fentebb említett okok miatt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 04. 12:58

Luszie írta:Hát bocs, de szerintem ez a kamuzás elég gáz volt. Most eléggé elástad magad a szememben, főleg hogy utálom a hazug embereket. Valahogy nem tudom ezt felfogni trollkodásként, de valószínűleg csak nekem ultraszar a humorérzékem.. -.- Az hogy mindenkit hülyítettél.. nem tudom mi értelme volt. De legalább sokan nem dőltek be a mesédnek.

Na mindegy, hagyjuk, inkább ne offoljunk.
Hamarosan megtudjuk ki járt legközelebb a valósághoz. Egyébként én is jó ötletnek tartom a téma lezárását. Fentebb említett okok miatt.
Szerintem jobb lenne, ha adnál eki még egy esélyt, mert ha lekezelőek leszünk vele az csak azt eredményezi, hogy megint trollkodni fog! Meg amúgy is, sértegetni nem sértegett senkit, olyan megbocsálthatatlan dolgokat nem csinált.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 13:16

Rockstar69 írta:
Szerintem jobb lenne, ha adnál neki még egy esélyt, mert ha lekezelőek leszünk vele az csak azt eredményezi, hogy megint trollkodni fog! Meg amúgy is, sértegetni nem sértegett senkit, olyan megbocsálthatatlan dolgokat nem csinált.
Persze, igazad van, csak szimplán nem szeretem az ilyet. :)
Az meg nem megoldás hogy ha valaki lekezelő valakivel akkor már kapásból trollkodik is, ezt nem csak pont rá értem. Vannak ilyen emberek. Egyébként nem hinném, hogy ilyet csinálna még egyszer (Legalábbis merem remélni.)

De a március 1 az szép tipp. :) Tavaszba pont beleesik március 1, csak lehet hogy nem aznap jön majd ki, végülis írta a R* hogy kisebb csúszásokba vannak.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt