Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 17. 19:14

DereX írta:igen, de azt ne felejtsd el, hogy a konzol valamilyen szinten mindig alul fog maradni a PC-vel szemben, ugyanis már most léteznek überbrutál procik pl. AMD Opteron. Mindig fejlődik a PC is.
Persze, tisztába vagyok vele. Természetesen, ha kijön a két új modell, azoknak a hardvere 6-8 évig adott, ugyanaz lesz. Ennyi idő alatt sokat fejlődnek technikailag a PC-s hardverek.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 17. 19:17

Mindegy a lényeg, hogy játszható legyen mindhárom platformon normálisan.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

AHA

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 11. 17. 19:20

Ugyvan! :ninja:
Meséltem már neked Trevorról?

bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 17. 19:31

DereX írta:Mindegy a lényeg, hogy játszható legyen mindhárom platformon normálisan.
Persze! Én soha sem veszekedtem ezen a konzol vs PC dolgon. Teljesen felesleges, mert úgy sem mi, "kisegerek"döntjük el például azt, hogy egy játék jöjjön ki erre vagy arra. stb. stb.
Nekünk úgyis csak a reménykedés marad mindig, mást úgy sem tehetünk.

Avatar
HDReady
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2011. 08. 14. 11:47

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: HDReady » 2012. 11. 17. 20:38

Sajnos a rockstarnak mindig be valik ez a marketingfogas hogy a konzol verziok hamarabb jonnek mint a pc verziok, igy tehat azoknak akiknek csak konzol van az csak jol jar abbbol a szempontbol hogy hamarabb ki tudja probalni, de viszont a PC-n az az elony hogy joval olcsobban tudod a GTAV megvenni es persze a rockstar ki boviti egy par plussz extraval is a gamet de varni kell, es a rendszer kovetelmeny szerintem valahol a maxpayne 3 kovetelmnyeivel lessz hasonlo egy kis modositasal pl: tobb memory ram igenylese es tobb hej igenylese.

bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 15:32

Na akkor a PC-sek a várakozásért cserébe, valamivel olcsóbban kapják meg a játékot, ráadásul jár még nekik egy kis extra tartalom is.
A kérdés az, hogy ezekért megéri várni, vagy sem? Nem mint hogyha lenne választási lehetőség.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 18. 16:12

Tekintettel arra, hogy nincs választási lehetőségük, így édes mindegy. :D Mivel gépre jobban kidolgozzák a játékot, így nekik úgyis késni fog 5-6 hónapot a játék.. Érjék be ennyivel! Az az extra tartalom meg nem tudom mit takar majd, de néhánynak örültem volna, amit régebben itt olvasgattam.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 11. 18. 16:38

bodom26 írta:Na akkor a PC-sek a várakozásért cserébe, valamivel olcsóbban kapják meg a játékot, ráadásul jár még nekik egy kis extra tartalom is.
A kérdés az, hogy ezekért megéri várni, vagy sem? Nem mint hogyha lenne választási lehetőség.
Nem éri meg. 1 vagy 2 hónap még oké, de 6-8 hónap már kicsit sok. Egyébként milyen extra tartalmakról beszélsz?
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 16:47

Fogalmam sincs. Nyolc éve már csak konzolos vagyok, így nem tudom mi történik a PC-s GTA-k háza táján. Csak azt mondom, amit másoktól hallottam. Itt is említették már páran. Nem konkrét dolgokat, csak annyit, hogyha már várni kell, legalább lesz némi plusz. Miért ugyanazt kapják a PC-sek, mint a konkurencia?

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 11. 18. 16:53

bodom26 írta:Fogalmam sincs. Nyolc éve már csak konzolos vagyok, így nem tudom mi történik a PC-s GTA-k háza táján. Csak azt mondom, amit másoktól hallottam. Itt is említették már páran. Nem konkrét dolgokat, csak annyit, hogyha már várni kell, legalább lesz némi plusz. Miért ugyanazt kapják a PC-sek, mint a konkurencia?
A grafika kicsit jobb de semmi pluszt nem kapunk.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 16:56

Akkor nem tudom mit beszélnek össze vissza.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 18. 16:57

Azért ez nem teljesen így van,ti kaptok még módolhatóságot + nem elég,hogy minimum 3-4ezerrel olcsóbbak a játékok,ti igazából ingyen is megszerezhetitek,mert lewarezolhatjátok vagy letorrentezhetitek,vagy tudom is én.
De az igaz,hogy ezekért nem éri meg 6-8 hónapot várni,én sem bírnék ennyi időt várni egy lehelettel jobb grafikai felbontásért meg a módolhatóságért.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 18. 17:02

De vegyük most az alapjátékot. Ott kapnak valami plusz tartalmat, vagy sem?

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 11. 18. 17:02

dani.szentgali írta:Azért ez nem teljesen így van,ti kaptok még módolhatóságot + nem elég,hogy minimum 3-4ezerrel olcsóbbak a játékok,ti igazából ingyen is megszerezhetitek,mert lewarezolhatjátok vagy letorrentezhetitek,vagy tudom is én.
De az igaz,hogy ezekért nem éri meg 6-8 hónapot várni,én sem bírnék ennyi időt várni egy lehelettel jobb grafikai felbontásért meg a módolhatóságért.
Tegyük hozzá, hogy a modok 90% csak rontja a játékélményt. Ha meg 6-8 hónappal többet várok mint ti akkor igenis kapjam meg 3-4000-el olcsóbban.
A grafika az mellékes.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek milyen gépigénye lesz a Gta V-nek?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 11. 18. 17:03

bodom26:Fogalmam sincs,nem vagyok PC-s,de szerintem nem.
baucsek:Ha hat nyolc hónappal többet vársz,akkor igen,de nem mindegyik játéknál kell a PC-seknek hat nyolc hónapot várni,mégis megkapjátok 3-4000rel olcsóbban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése