Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Válasz küldése
Avatar
Thank You God Always
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. 10. 31. 19:01

Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: Thank You God Always » 2012. 10. 21. 13:51

A ti véleményetekre vagyok kíváncsi a GameInformer magazinnal kapcsolatban:
-Mi -és milyen hosszú infóáradat- lesz a magazinban?
-Milyen képek lesznek benne? (főhős, szereplők, járókelők, járművek, táj, mellékküldetések képei, időjárás, tevékenységek...)
-Ki vagy Kik lesznek a borítón? (lehet hogy nem is egy szereplő lesz a címlapon?)
-Egyéb érdekességek (megjelenési dátum, a GTA V hány %-a van kész?)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 21. 14:02

Supernorcii írta:A ti véleményetekre vagyok kíváncsi a GameInformer magazinnal kapcsolatban:
-Mi -és milyen hosszú infóáradat- lesz a magazinban?
-Milyen képek lesznek benne? (főhős, szereplők, járókelők, járművek, táj, mellékküldetések képei, időjárás, tevékenységek...)
-Ki vagy Kik lesznek a borítón? (lehet hogy nem is egy szereplő lesz a címlapon?)
-Egyéb érdekességek (megjelenési dátum, a GTA V hány %-a van kész?)
Na, a hírhozzászólások után örülök, hogy végül még is fórumozóvá váltál. :D
Én remélem, hogy csak 2-3 oldal lesz, abban van elég infó, de mégsem árul el túl sokat. Szerintem járművekről, a gyönyörű tájról és járókelőkről lesznek képek meg 1db bejátszás kép. Vagy egy jármű, utcakép, vagy táj lesz a borítón, de ami a legvalószínűbb, a főhős hátulról, egyik kezében pisztoly, feje félig hátrafordulva(kb. mint a trailerben) :roll: A megjelenési dátumra nem számítok, de szerintem 60-70%-ra már kész van. Amire még számítok a grafika és a játéktér dicsérése, és egypár játékmenet információ.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 10. 21. 17:54

Én azt várom, hogy elárulja a főhős nevét, mint régebben a GTA 4-nél, meg egy picit a történetből is megtudunk, különböző minjátékokra, küldetésekre is kíváncsi vagyok. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 21. 19:07

Ennyi titkolózás és semmitmondó kép után már elvárnék néhány infót.A sztoriról nem kell olyan sokat elárulni,elég csak annyit,amennyit a GTAIVről is elárultak(pl. hogy miért jött a városba,és hogyan keveredett rosszba,és mi az előzménye a játéknak,de ezt igazából minden rész megjelenése előtti infókban tudjuk kb,és ennyi a sztoriról számomra bőven elég is lenne)Legjobban in game képeknek örülnék,egy nagy térképpel,amin a tevékenységek is rajta vannak(olyasmi térképre gondolok,mint amilyet a GTAIVhez is adtak,amikor megvettük)A fegyverekre is kíváncsi vagyok,remélem azokról is lesz infó,meg mondjuk az állatokról is egy kis morzsa.De a térképre nagyon kíváncsi vagyok,mert érdekel,hogy mekkora a "minden eddigi legnagyobb"terület.És egy megjelenési dátum is jó lenne platforminfóval,bár azt úgysem kapunk még,meg egy második trailer is jól jönne :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 10. 22. 06:48

Én is azt mondtam, hogy a történetből egy kicsit.

wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 10. 22. 09:45

Milyen hosszú lesz? Szerintem 6 oldal. Úgy hogy egyik oldalt kép másik oldalt infó megint egyik oldal kép másik infó és így.
Milyen képek? A külvárosról szerintem biztos hogy lesz kép meg Los Santosról és egy teljes oldalon a főhős képe és a következő oldalon meg a háttértörténetet írják le meg őt mutatják be.
Borító? A főhős háttal fog állni.
Érdekesség? Szerintem platformokat kapunk mellettük pedig megjelenést. (esetleg valami rejtett infót is elrejtenek a mondatok közt?)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 10. 22. 10:33

Supernorcii írta:A ti véleményetekre vagyok kíváncsi a GameInformer magazinnal kapcsolatban:
-Mi -és milyen hosszú infóáradat- lesz a magazinban?
-Milyen képek lesznek benne? (főhős, szereplők, járókelők, járművek, táj, mellékküldetések képei, időjárás, tevékenységek...)
-Ki vagy Kik lesznek a borítón? (lehet hogy nem is egy szereplő lesz a címlapon?)
-Egyéb érdekességek (megjelenési dátum, a GTA V hány %-a van kész?)
Szerintem is 6 oldal. A GTA-kra jellemző, hogy elég hosszú leírásokat adnak róluk. Asszem a IV és az SA is (de a IV mindenképpen) 6 oldal volt képekkel és minden egyébbel együtt.
Szerintem ahogy a többi résznél, úgy itt is kapunk némi betekintést a játék történetébe, és a főhőst is ismertetik velünk. Ill. néhány "ínyencséget" még tuti kapunk a cikk keretein belül.
Képek? Hát, a főhősről mindenképpen kapunk képet, különböző tájakról, városrészekről, és néhány főbb szereplőről.
Kik lesznek a borítón? Fogalmam sincs... :D Nincs ötletem. Valószínű a főhős néhány szereplővel.
Szerintem a megjelenést max besaccolva árulják majd el. Azt meg, hogy mennyire van kész azt meg nagyjából össze lehet azzal kapcsolni végülis, hogy mikor adják ki. Nem tudom, hogy erről végülis említést tesznek-e majd. Szerintem nem.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 26. 16:11

Ha tényleg nem egy fél oldal helyet kap majd a játék, akkor annak én már nagyon örülnék. Mondjuk annyit, mint amennyit annak idején a Gamestarban kapott a Gta4. Azzal már én beérném.
Legyen benne sok meglepetés, néhány konkrétummal. És képek is, sok kép. Megjelenési dátum esetleg, legalább annyi melyik év meg melyik évszak.
Ja, de remélem ennek a híráradat ígéretnek, nem lesz nagyobb a füstje mint a lángja.
Talán ez már nem tréfa, ennyi hallgatás után...

nudrat
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. 01. 05. 05:44

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: nudrat » 2015. 01. 05. 05:46

Bár alapvetően igazad lehet nem éppen jól szituált dolog kétségbe vonni - ilyen szóhasználattal meg pláne! - a más által tett kijelentéseket. Mivel mindenki elvárja, hogy a másik higgyen neki, te sem örülnél, ha egy szabadon bedobott mondatodra a HAZUG! szóval válaszolna valaki. Ezzel együtt persze nagy valószínűséggel igazad van, de akkor sem illendő.
Amúgy Mike1: Hónapokkal ezelőtt már csak azért sem láthattad, mert akkor már rég fönn lett volna az interneten. De szép próbálkozás!
nudrat

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 01. 05. 08:01

nudrat írta:Bár alapvetően igazad lehet nem éppen jól szituált dolog kétségbe vonni - ilyen szóhasználattal meg pláne! - a más által tett kijelentéseket. Mivel mindenki elvárja, hogy a másik higgyen neki, te sem örülnél, ha egy szabadon bedobott mondatodra a HAZUG! szóval válaszolna valaki. Ezzel együtt persze nagy valószínűséggel igazad van, de akkor sem illendő.
Amúgy Mike1: Hónapokkal ezelőtt már csak azért sem láthattad, mert akkor már rég fönn lett volna az interneten. De szép próbálkozás!
Köszönöm szépen, hogy idézed szavaimat. Valaki kitörölné ezt a két hozzászólást?
Guess who's back!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: Neil » 2015. 01. 05. 09:31

Miről is van szó? :D A GTA V PC-s előzetesről? Mert azt nehéz lenne bepromózni, sztem már minden rajongó ismeri kívülről a dolgokat.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 01. 05. 14:14

Nézd csak meg a dátumot ;)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 01. 05. 15:39

Egy felhasználó a regisztrálása után beírt egy random témába egy random másolt hozzászólást. Előtte egy hasonló a szabályzatból idézett,még korábban egy hasonló a felette levő régi hozzászólást fordította angolra. Botszagot érzek.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Minden amit a decemberi GameInformer magazintól vártok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 07. 19:53

Már sajna mindenhol megtalálni a botokat. Ezeket a legegyszerűbb kikerülni, ha ír valaki nekik egy pü-t és ha nem válaszol pár héten belül, vagy valami furát válaszol, akkor tuti, hogy bot és ki kell csapni az oldalról, mielőtt tele lesz velük az oldal és tönkreteszik. Csírájában kell elfojtani a dolgokat.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése