[Troll] Megjelenés 2013. március 1-jén

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 10. 29. 16:42

Mike1 írta:
kokain2000 írta:Ez a beszélgetés, amit láttam a R* boltról meg hogy már hónapokkal valaki tud mindent egyszerűen sokkolt. Ilyet még egyik oldalon sem olvastam :D. Nem tudom sírjak vagy nevessek, mindenesetre nagyon szórakoztató. Én is várom a képet, amit ilyen sok hónap után még senki nem töltött fel sehova. Aztán csak ügyesen le ne bukjál a fényképezővel (telefonnal). :D Azt már biztosan tudod, hogy mit fognak írni a GI-ben, ha nem túl nagy kérés elmondasz egy két infót?
Persze ! karácsonyra tervezik a trailer 2-őt !! vagy előbb ,, de nekem azt mondta az ürge hogy karácsonykor derül ki h ki a főhős vagy akkor amikor ki adják a játékot ! de nem tudom ! én csak azt mondom nektek amit nekem mondott az a Luke gyerek ! a R* bolt gta V plakátmegnyitóján 1 hónapja ! de az új plakáton már az van hogy beszál a kúrva az autóba ! én mondam neki hogy én azt hallottam novemberbe jön a trailer 2 , azt mondta hüyleség ! mondom jolvan ! de lehet csak engem hitegetett ! na mind 1 , a gta 5 -ről még azt tudom ! hogy olyanok lesznek benne h a villanypóznákra fel mászhatunk , a háztetőkön ugrálva kapunk el 1-2 embert ! a ház oldalán fe tudunk mászni , nagyon sok helyre betudunk menni ! , az első pálya meg ugy kezdődik hogy Jetsky-vel kergessük az ebert a csatornában , és amikor vége a küldetésnek megnyílik előtünk a Város ! vagyis beláthatuk az egészet ! jövőhónapban sokkal több infót tudok le adni ! hát kb enynit tudok :/ de kérdezzetek nyugodtan !
Ez érdekes :D, szerencsére mi is sok mindent megtudunk a jövőhónapban.


Azt nem tudod mikor akarják bejelenteni hivatalosan a játék megjelenését?

wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 10. 29. 16:53

Azért érdekes hogy tudod mi lesz az első pálya meg egy két játékelem de azt nem hogy ki lesz a főszereplő? Ha már az első pályát tudod akkor a főszereplőt is kéne. De jó sztori :D amúgy ha már 1 hónapja láttad ezeket az artworköket akkor miért nem jelezted? :D

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 16:54

kokain2000 írta:
Mike1 írta:
kokain2000 írta:Ez a beszélgetés, amit láttam a R* boltról meg hogy már hónapokkal valaki tud mindent egyszerűen sokkolt. Ilyet még egyik oldalon sem olvastam :D. Nem tudom sírjak vagy nevessek, mindenesetre nagyon szórakoztató. Én is várom a képet, amit ilyen sok hónap után még senki nem töltött fel sehova. Aztán csak ügyesen le ne bukjál a fényképezővel (telefonnal). :D Azt már biztosan tudod, hogy mit fognak írni a GI-ben, ha nem túl nagy kérés elmondasz egy két infót?
Persze ! karácsonyra tervezik a trailer 2-őt !! vagy előbb ,, de nekem azt mondta az ürge hogy karácsonykor derül ki h ki a főhős vagy akkor amikor ki adják a játékot ! de nem tudom ! én csak azt mondom nektek amit nekem mondott az a Luke gyerek ! a R* bolt gta V plakátmegnyitóján 1 hónapja ! de az új plakáton már az van hogy beszál a kúrva az autóba ! én mondam neki hogy én azt hallottam novemberbe jön a trailer 2 , azt mondta hüyleség ! mondom jolvan ! de lehet csak engem hitegetett ! na mind 1 , a gta 5 -ről még azt tudom ! hogy olyanok lesznek benne h a villanypóznákra fel mászhatunk , a háztetőkön ugrálva kapunk el 1-2 embert ! a ház oldalán fe tudunk mászni , nagyon sok helyre betudunk menni ! , az első pálya meg ugy kezdődik hogy Jetsky-vel kergessük az ebert a csatornában , és amikor vége a küldetésnek megnyílik előtünk a Város ! vagyis beláthatuk az egészet ! jövőhónapban sokkal több infót tudok le adni ! hát kb enynit tudok :/ de kérdezzetek nyugodtan !
Ez érdekes :D, szerencsére mi is sok mindent megtudunk a jövőhónapban.


Azt nem tudod mikor akarják bejelenteni hivatalosan a játék megjelenését?
Nem akarok hazudni , am az egyik haverom azt mondta 2013 ba mondják meg mikor adják ki :/
wweraw írta:Azért érdekes hogy tudod mi lesz az első pálya meg egy két játékelem de azt nem hogy ki lesz a főszereplő? Ha már az első pályát tudod akkor a főszereplőt is kéne. De jó sztori :D amúgy ha már 1 hónapja láttad ezeket az artworköket akkor miért nem jelezted? :D
Miwel most találtam ezt az oldalt !! igen az első pályát tudom mert elmondták a megnynitón de főhőst azzt ne makarják elmondani ,, szerintem , a főhős az aki a trailer-ben a piros lehajtható tetejű kocsival ott ál ! és ő s az aki a plakáton van a kutyával ! szerintem ő a főhős !! SZERINTEM !

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 10. 29. 17:01

Mike1 írta:
wweraw írta:Azért érdekes hogy tudod mi lesz az első pálya meg egy két játékelem de azt nem hogy ki lesz a főszereplő? Ha már az első pályát tudod akkor a főszereplőt is kéne. De jó sztori :D amúgy ha már 1 hónapja láttad ezeket az artworköket akkor miért nem jelezted? :D
Miwel most találtam ezt az oldalt !! igen az első pályát tudom mert elmondták a megnynitón de főhőst azzt ne makarják elmondani ,, szerintem , a főhős az aki a trailer-ben a piros lehajtható tetejű kocsival ott ál ! és ő s az aki a plakáton van a kutyával ! szerintem ő a főhős !! SZERINTEM !
Akkor mi közé van a "Luke gyereknek" a GTA V-höz, mert hülyén nézne ki a néger Luke hangjával.
Trevor: Just ignore the bodies!

bodom26

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 29. 17:06

Mike1 írta:
wweraw írta:Azért érdekes hogy tudod mi lesz az első pálya meg egy két játékelem de azt nem hogy ki lesz a főszereplő? Ha már az első pályát tudod akkor a főszereplőt is kéne. De jó sztori :D amúgy ha már 1 hónapja láttad ezeket az artworköket akkor miért nem jelezted? :D
Miwel most találtam ezt az oldalt !! igen az első pályát tudom mert elmondták a megnynitón de főhőst azzt ne makarják elmondani ,, szerintem , a főhős az aki a trailer-ben a piros lehajtható tetejű kocsival ott ál ! és ő s az aki a plakáton van a kutyával ! szerintem ő a főhős !! SZERINTEM !
Nagyon tetszettek a történeteid Frank Abagnale. De tényleg! Ez kár lett volna, ha benned marad! :P -.-

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 17:08

Kisdave írta:
Mike1 írta:
wweraw írta:Azért érdekes hogy tudod mi lesz az első pálya meg egy két játékelem de azt nem hogy ki lesz a főszereplő? Ha már az első pályát tudod akkor a főszereplőt is kéne. De jó sztori :D amúgy ha már 1 hónapja láttad ezeket az artworköket akkor miért nem jelezted? :D
Miwel most találtam ezt az oldalt !! igen az első pályát tudom mert elmondták a megnynitón de főhőst azzt ne makarják elmondani ,, szerintem , a főhős az aki a trailer-ben a piros lehajtható tetejű kocsival ott ál ! és ő s az aki a plakáton van a kutyával ! szerintem ő a főhős !! SZERINTEM !
Akkor mi közé van a "Luke gyereknek" a GTA V-höz, mert hülyén nézne ki a néger Luke hangjával.[/quo

A trailer alatt Ned Luke beszél ! vagyis az az öreg ! , de én szerintem az a fiatal a főhős vagyis jó lenne ha ő lenne , mivel a gta 5 ben lehet edzeni stb. nem jól nézne ki hogy egy öregel vagyunk és edzünk , de az is lehet hogy több emberrel leszünk ! mongyuk egy küldetés során meghal az öreg és mással leszünk ,vagyis a négerrel ! nem tudom :/ de remélem a Feka gyerekkel leszünk :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 29. 17:17

Mike1 írta:A trailer alatt Ned Luke beszél ! vagyis az az öreg ! , de én szerintem az a fiatal a főhős vagyis jó lenne ha ő lenne , mivel a gta 5 ben lehet edzeni stb. nem jól nézne ki hogy egy öregel vagyunk és edzünk , de az is lehet hogy több emberrel leszünk ! mongyuk egy küldetés során meghal az öreg és mással leszünk ,vagyis a négerrel ! nem tudom :/ de remélem a Feka gyerekkel leszünk :D
Az, hogy "öreg" csak igazolja, hogy miért edzene.
Elmondanád angolul a párbeszédedet az eladóval? Csak érdekelne.
Guess who's back!

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 10. 29. 17:21

NoxiusEnterprise írta:
Mike1 írta:A trailer alatt Ned Luke beszél ! vagyis az az öreg ! , de én szerintem az a fiatal a főhős vagyis jó lenne ha ő lenne , mivel a gta 5 ben lehet edzeni stb. nem jól nézne ki hogy egy öregel vagyunk és edzünk , de az is lehet hogy több emberrel leszünk ! mongyuk egy küldetés során meghal az öreg és mással leszünk ,vagyis a négerrel ! nem tudom :/ de remélem a Feka gyerekkel leszünk :D
Az, hogy "öreg" csak igazolja, hogy miért edzene.
Elmondanád angolul a párbeszédedet az eladóval? Csak érdekelne.
Engem is!
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 17:23

NoxiusEnterprise írta:
Mike1 írta:A trailer alatt Ned Luke beszél ! vagyis az az öreg ! , de én szerintem az a fiatal a főhős vagyis jó lenne ha ő lenne , mivel a gta 5 ben lehet edzeni stb. nem jól nézne ki hogy egy öregel vagyunk és edzünk , de az is lehet hogy több emberrel leszünk ! mongyuk egy küldetés során meghal az öreg és mással leszünk ,vagyis a négerrel ! nem tudom :/ de remélem a Feka gyerekkel leszünk :D
Az, hogy "öreg" csak igazolja, hogy miért edzene.
Elmondanád angolul a párbeszédedet az eladóval? Csak érdekelne.

Hello, my name is Mike I'm interested in a couple of things in relation to the GTA 5! You can not tell me one of two more advice? because I'm quite curious!
ezt mondtam neki ! fordits le ! valahogy , persze az egész párbeszédet nem irom le mivel fél óráig beszálgettünk :/ amit mondott azt le irtam :/ meg amit tudtam !

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 17:31

Mike1 írta:
NoxiusEnterprise írta:
Mike1 írta:A trailer alatt Ned Luke beszél ! vagyis az az öreg ! , de én szerintem az a fiatal a főhős vagyis jó lenne ha ő lenne , mivel a gta 5 ben lehet edzeni stb. nem jól nézne ki hogy egy öregel vagyunk és edzünk , de az is lehet hogy több emberrel leszünk ! mongyuk egy küldetés során meghal az öreg és mással leszünk ,vagyis a négerrel ! nem tudom :/ de remélem a Feka gyerekkel leszünk :D
Az, hogy "öreg" csak igazolja, hogy miért edzene.
Elmondanád angolul a párbeszédedet az eladóval? Csak érdekelne.

Hello, my name is Mike I'm interested in a couple of things in relation to the GTA 5! You can not tell me one of two more advice? because I'm quite curious!
ezt mondtam neki ! fordits le ! valahogy , persze az egész párbeszédet nem irom le mivel fél óráig beszálgettünk :/ amit mondott azt le irtam :/ meg amit tudtam !
Most jött meg a haverom ! at mondja azt mondta az eggyik barátja ő úgy tudja hogy 100% hogy az Öreg a főhős !

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 10. 29. 17:31

Miért kértél tanácsot?
És fél óra alatt nem tudott elmondani semmi fontosat?
Guess who's back!

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 29. 17:54

[quote="NoxiusEnterprise"]Miért kértél tanácsot?
És fél óra alatt nem tudott elmondani semmi fontosat?[/quot

Azt mondta el amit leirtam , ősem tudhat minden nagy dolgot ! hisz csak 1 eladó
de a mondás úgyvan türelem rózsát terem :D

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 10. 29. 18:33

De még mindig csak olyat mondtál el amit tudunk vagy a trailer-ből, screenshot-ból lehet következtetni. Valami kulisszatitkot akarunk mi hallani. Már hónapok óta tudtál az artwork-ről akkor biztos van még egy két belső infód. Jut eszembe mit tudsz a következő artwork-ről? Már biztos láttál 2-3 vagy több darabot is, ha az elsőt 3 hónappal ez előtt.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 29. 19:05

Ááááááá...kiégtem... :lol: Nem az, hogy egy kibaszott hurrikán közelit New York felé....

És ahogy látom Te pont beleesel az evakuációs zónába:



Még alig kezdődött el az őszi szünet, de már unatkozik! De csináld csak, hadd nevessünk egy jót...

A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2012. 10. 29. 19:19-kor.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 10. 29. 19:09

Mike1 írta:2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)
Kisfiam, inkább a tanítónénit szédítsd holnap nyelvtan órán. Hátha megtanít helyesen írni. ;)

Rockstar69: Az első szerintem nem vicces, de a második képen szakadok. :lol:

Lezárt