[Troll] Megjelenés 2013. március 1-jén

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 29. 19:14

Visali írta:
Mike1 írta:2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)
Kisfiam, inkább a tanítónénit szédítsd holnap nyelvtan órán. Hátha megtanít helyesen írni. ;)

Rockstar69: Az első szerintem, nem vicces, de a másodikon szakadok. :lol:
Az elsőt nem viccnek szántam. Tényleg ez van!!! Te nem hallottad?

http://www.origo.hu/idojaras/20121029-h ... er-29.html

De mivel Magyarországon más időszámítás van (két hónappal el vagyunk maradva) gondolom már túl van rajta!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 10. 29. 19:28

Persze, tudok róla. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 29. 19:45

NoxiusEnterprise írta:
Rockstar69 írta:
Mike1 írta:2013.Március 1. , egy amerikai ,Rockstar boltban azt mondta az egyik árusító , hogy 2013.Marc.1.-én megjelenik a GTA5 ,, ezt a plakátot amit ide fel raktak a kezdőlapra , én már hónapokkal ez előtt láttam ! :/ na de nem gáz !! majd adok még infót csak kérdezzetek ! :D ;)
Az az érzésem, hogy te hazudsz!
Bár alapvetően igazad lehet nem éppen jól szituált dolog kétségbe vonni - ilyen szóhasználattal meg pláne! - a más által tett kijelentéseket. Mivel mindenki elvárja, hogy a másik higgyen neki, te sem örülnél, ha egy szabadon bedobott mondatodra a HAZUG! szóval válaszolna valaki. Ezzel együtt persze nagy valószínűséggel igazad van, de akkor sem illendő.
Amúgy Mike1: Hónapokkal ezelőtt már csak azért sem láthattad, mert akkor már rég fönn lett volna az interneten. De szép próbálkozás!
Igazad van, csak mikor megláttam a hsz-ét, felsírtam!

Elnézést Mike1!
Mike1' írta:Nem tudom efényképezni miwel nem lehet bevinni ide semmit ! a telefont is lekel adni amikor bemész , sajnálom ,de megprobálok majd reggel csinálok egyet ugyis arra megyek !
Remélem azért az a gumikesztyűs fickó gyengéd volt...
Gyenge napok vannak...

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 10. 29. 20:09

Rockstar69 írta: Remélem azért az a gumikesztyűs fickó gyengéd volt...
Na jó ezen szakadtam. Amúgy Mike1 tök érdekesek a sztorijaid mesélj még! Milyenek ezek a R* boltok? :D
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 10. 29. 20:21

hááát, nem tudom... délután volt magyarországon amikor elkezdtetek beszélgetni a Rockstar boltokról. Akkor szerintem elég későn volt New Yorkban.
(Vagy csak én számoltam el...) Kétlem, hogy akkor te fent voltál Mike1.
És VISALI nak át kéne helyeznie a beszélgetést, mert nem hinném, hogy ez a tippjátékhoz tartozik...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 10. 29. 22:07

Nekem csak egy kérdésem van és nem tudom (akarom) szebben megfogalmazni. Mi a szarért itt kell ezt megbeszélni,mikor van erre megfelelő fórum. Senkinek nem tűnt fel az első hsz-ban a "Mellőzzétek a felesleges beszélgetést, maximum ha kapcsolódik a témához, akkor írhattok tipptől eltérő dolgokat." mondat? Még adjátok is a gyerek alá a lovat. Kapjátok már össze magatokat!!!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 10. 30. 05:17

Igen lehet h hurrikán van de panelba lakom , nem lehet kimeni az utcára ennyi !
A Broadway-en meg nincs akkora gáz mint a belvárosban ! én leszarom hogy nem hisztek nekem, !! én amit tudok elmondtam !!
kokain2000 írta:De még mindig csak olyat mondtál el amit tudunk vagy a trailer-ből, screenshot-ból lehet következtetni. Valami kulisszatitkot akarunk mi hallani. Már hónapok óta tudtál az artwork-ről akkor biztos van még egy két belső infód. Jut eszembe mit tudsz a következő artwork-ről? Már biztos láttál 2-3 vagy több darabot is, ha az elsőt 3 hónappal ez előtt.
Már mondtam az új artworkon azlessz h beszáál a k**va az autóba ! :/ ennyi !

scoobydooesben10fan írta:hááát, nem tudom... délután volt magyarországon amikor elkezdtetek beszélgetni a Rockstar boltokról. Akkor szerintem elég későn volt New Yorkban.
(Vagy csak én számoltam el...) Kétlem, hogy akkor te fent voltál Mike1.
És VISALI nak át kéne helyeznie a beszélgetést, mert nem hinném, hogy ez a tippjátékhoz tartozik...
Nektek nem mindegy mikor alszom ? hát ittlakom ,, mondam már 1000x elmondtam amit tudtam ,de most 1 hónapig takarítják NY-ot ! nem tudok mit csinálni :/ nem lehet kimenni az utcára , pedig nov-ben , jelenik meg 1 csomó cucc :D

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 10. 30. 09:09

Mike1 írta:Igen lehet h hurrikán van de panelba lakom , nem lehet kimeni az utcára ennyi !
A Broadway-en meg nincs akkora gáz mint a belvárosban ! én leszarom hogy nem hisztek nekem, !! én amit tudok elmondtam !!
Nem ott tényleg nincs akkora gáz, csak az evakuációs zónában :)
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

bodom26

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 10. 30. 09:59

Mike1: Arra a régi magyar mondásra azért még remélem emlékszel, hogy " a jó kifogás sose rossz"
Egyépként, ez az erőltetett már elfelejtettem helyesen magyarul írni írásod nagyon gyenge és átlátszó terkó.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 10. 30. 10:08

1, ha megnézitek a térképet láthatjátok, hogy a Broadway egy része is bele esik az evakuációs zónába
2, ki lehet menni az utcára
3, SHUT THE FUCK UP!!!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Tippjáték: Mikor jelenik meg a GTA V?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 10. 30. 10:14

Mike1 írta:Igen lehet h hurrikán van de panelba lakom , nem lehet kimeni az utcára ennyi !
A Broadway-en meg nincs akkora gáz mint a belvárosban ! én leszarom hogy nem hisztek nekem, !! én amit tudok elmondtam !!
Légyszi, máshol trollkodj. Tudod létezik egy olyan, hogy IP cím. Bámulatos, hogy miket képes elárulni, például hogy hol és milyen netet használsz. Tudom, hogy nem vagy New York-ban, ahol többnyire áram sincs normálisan. Mellesleg, emberek halnak meg. Kicsit sem furdal a lelkiismeret, hogy viccet csinálsz belőle?

Lezárt