Grand Theft Auto V Video Editor

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Válasz küldése
TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 06. 05:11

Sziasztok . Martin vagyok és azt szeretném kérdezni hogy
Grand Theft Auto V-ben ugyan az a video editor lesz mint a IV-ben ? Mert ha igen akkor nagyon csalódott leszek :S Az , az 1 nagy problémám az egésszel hogy nem voltak képesek a GTA IV-nél azt megcsinálni hogy ettől-eddig felveszek , úgy értem hogy például egy akció előtt megnyomom az F2 és megcsinálom a kisfilmhez való akciót és megint megnyomom az F2-t és leáll a felvevés. Mert ha most szeretnék csinálni egy akció jelenetet nem tudom hogy mikortól vette fel és mindig , jah és általában fele leszokott maradni , aki szokta nézni a Saját videó topicot tudja hogy mindig szoktam kiposztolni videókat , és ott ígértem kisfilmeket amihez megvolt az ötlet csak e , probléma miatt nem tudtam megcsinálni mert a felét nem vette fel a GTA ! Ha most ezt elküldeném a Rockstarnak egy levél formában , tuti le sem tolják és törlik a levelet :SS Remélem ilyen editor lesz a GTAV-ben
-Sziasztok

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 01. 06. 12:11

Még be sincs jelentve a PC verzió,ilyeneket még senki nem tud,hogy milyen lesz a video editor. Szerintem marad a GTA IV-es,de valahogy biztos tovább fejlesztik,és nem kizárt (sőt,valószínű),hogy belerakják azt a lehetőséget is,amit te írtál.

de egyébként ez direkt van így: "Rockstar Games már azt is figyelembe vette a Video Editor elkészítésénél, hogy a legtöbb remek eseményt nem tudjuk megörökíteni, mivel ha már megtörténtek nem tudjuk őket rögzíteni. Ezért azt eszelték ki, hogy a felvétel rögzítéséhez szükséges F2 billentyű lenyomásával nem a felvevést indítjuk el, hanem elmentjük vele az elmúlt 30-60 másodperc eseményeit is. Számítógépünk teljesítményétől függően akár több, mint másfél percre visszamenőleg elraktározhatjuk a jeleneteket, de általában egy 20 másodperces rögzítés mindenki számítógépén lehetséges."
It's all down south now.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 01. 06. 12:34

TheMARTINFCC írta:Sziasztok . Martin vagyok és azt szeretném kérdezni hogy
Grand Theft Auto V-ben ugyan az a video editor lesz mint a IV-ben ? Mert ha igen akkor nagyon csalódott leszek :S Az , az 1 nagy problémám az egésszel hogy nem voltak képesek a GTA IV-nél azt megcsinálni hogy ettől-eddig felveszek , úgy értem hogy például egy akció előtt megnyomom az F2 és megcsinálom a kisfilmhez való akciót és megint megnyomom az F2-t és leáll a felvevés. Mert ha most szeretnék csinálni egy akció jelenetet nem tudom hogy mikortól vette fel és mindig , jah és általában fele leszokott maradni , aki szokta nézni a Saját videó topicot tudja hogy mindig szoktam kiposztolni videókat , és ott ígértem kisfilmeket amihez megvolt az ötlet csak e , probléma miatt nem tudtam megcsinálni mert a felét nem vette fel a GTA ! Ha most ezt elküldeném a Rockstarnak egy levél formában , tuti le sem tolják és törlik a levelet :SS Remélem ilyen editor lesz a GTAV-ben
-Sziasztok
Ha megtanulod kezelni, és félpercenként megnyomod a F2-t, akkor mindent felvesz. Ez egy jelenetnek megteszi, hiszen ha fél percnél tovább tartana, már unalmas lenne. Így viszont a véletleneket is rögzítheted, és szépen összerendezheted a jeleneteket. Ha sima gameplay-t akarsz, arra ott van a FRAPS és a hasonló videórögzítő programok, és számos ingyenes vágóprogram létezik, amivel összevághatod és effekteketvihetsz rá.

http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/829/video-editor-(pc)

Ebben a cikkben azt hiszem, mindent leírrtam. ;)

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 06. 15:12

Üdv . Nem azzal van a probléma hogy nem tudom kezelni , már 3 éve csinálom a gta4-es videókat (legtöbb megtekinthető ezen az oldalon) az ok hogy a véletleneket fellehet így venni az rendben van de ha mondjuk egy előre megrendezett jelenetet szeretnél felvenni ami mondjuk 4 perces lenne akkor semmi értelme nem lenne a félpercenként nyomogatni , főleg hogy ha jelenet közben még a simple nativ trainer-t is használni kell , egyszerűen lehetetlen mind2-re odafigyelni , sajátos tapasztalat

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 01. 23. 06:56

Ha lesz is benne, remélem konzolra is kiadják, onnan is el lehet juttatni gépre/Socialclubra
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 23. 14:36

Egyáltalán nem valószínű, bár nagyon macerásan meg tudnák oldani, de biztos nem lesz. Én örülnék neki, de nem lesz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 01. 31. 08:58

Még egy bot... -.-
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 01. 31. 09:19

Tökre bírom, hogy ezek a botok egyfolytában régi topicocnál fejtik ki "véleményüket". :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 01. 31. 19:07

Nézzétek az aláírását. Volt egy másik Bot is, aminek ugyan ez volt az aláírása, ez most véletlen, vagy ugyan attól az illetőtől származik? -.-
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 04. 22:04

Bocs de mik ezek a botok? Én vagyok az egyetlen aki nem érti?:'D

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2015. 02. 05. 17:19

Stan98 írta:Bocs de mik ezek a botok? Én vagyok az egyetlen aki nem érti?:'D
ro(botok) :)
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 18. 18:29

Azt tudom,csak azt nem értem,hogy mit csinálnak az oldalon :lol:

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 18. 21:05

A rosszakaró emberek hozzák létre őket, hogy teleszemeteljék a jóakaró emberek fórumát.
Well look who's back

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Grand Theft Auto V Video Editor

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 02. 21. 21:07

Ja,akkor kapják be az apjuk f@szát

Válasz küldése