Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 15:16

bodom26 írta:Az r8-ast az asszony vitte el, a Carerra-t a kiscsaj, az M3-ast meg a kölök! Csak a bicikli maradt, de nem baj Michael akkor is elkerekezik a velük szemben lévő bolthoz egy sörért! Jutalom az első küldetésért: -1.25$
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ha engedi akkor én biztos az F9-el fogom bejárni egész LS-t.:)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 08. 20:01

bodom26 írta:Az r8-ast az asszony vitte el, a Carerra-t a kiscsaj, az M3-ast meg a kölök! Csak a bicikli maradt, de nem baj Michael akkor is elkerekezik a velük szemben lévő bolthoz egy sörért! Jutalom az első küldetésért: -1.25$
Remélem valaki ellopja a biciklijét és busszal kell tovább mennie! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:03

Már vártam egy buszos hozzászólást! :D
Viszont ha már busz, akkor remélem lehet majd utasként is használni. Elvégre ez is tömegközlekedési jármű.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 08. 20:04

Rockstar69: XDDDDD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 20:09

bodom26:XXXDDDDDD.
Luszie:Az tényleg jó lenne,ha utasként is lehetne buszozni,így legalább úgyis bejárhatjuk majd a város egy részét,nemcsak taxival meg vonatokkal.Hamár buszok,remélem lesz vidéki volánbusz szerűség is,ami a vidéki területek,kisebb falvak,városok között szállítja az utasokat.Elvégre az RDR-ben is csodálatos volt látni,ahogy vonattal elsuhantunk a gyönyörűen kidolgozott erdő mellett.A GTAV-ben meg a felújított látványvilággal még csodálatosabb lenne! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:17

Szerintem lesz. Az SA-ban is volt már itt-ott. Csak ugye nem lehetett utasként igénybe venni. Én szeretném ha nem biciklivel kellene megejteni az első küldetést -feltéve, ha tényleg Michael-le kezdünk. Mondjuk SA-ban is meg volt szabva, hogy menj BMX-el, de ha nem azzal mentél, asszem akkor sem történt semmi. (Vagy igen? Erre nem merek mérget venni. De asszem ha nem ültél fel, akkor is mutatta a "CJ" ikont ami az első küldetést foglalta magában, BMX-t meg azon is kaptál természetesen.) Szóval ezt a biciklizős témát valahogy így tudom elképzelni most is. Felajánlja a játék, de ha nem akarsz azzal menni, akkor elkötsz valami mást, aztán mész azzal. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 20:22

Luszie:Nekem hiányoznak nagyon a biciklik,hiányoltam őket a GTAIVből is.Bár abban egyetértek,hogy nem pont Michael vén segge alá képzelném el a bicajt.De majd meglátjuk,még az sem biztos,hogy vele kezdünk,bár az eddigiekből nagyon úgy fest.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:25

Én nem azért nem tudom elképzelni neki a biciklit mert "öreg" (amúgy még mindig nem az!!! Pár hónappal ezelőtt kiosztottam a fél fórumot erről, hogy egy 40-es éveiben járó ember még nem öreg.) hanem mert Őt olyannak ismertük meg, akihez azért egy bicikli igencsak nem méltó :D Ez most olyan mintha az amerikai elnök triciklivel császkálna az utcán.
Na persze nem is azt mondom, hogy Michael hasonlítana egy elnökre, csak valamennyire anyagi szempontból. Tuti lopok majd vele valami verdát, ha ez lesz. :D biciklizni meg majd akkor, mikor nincs küldi.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 08. 20:27

dani.szentgali írta:bodom26:XXXDDDDDD.
Luszie:Az tényleg jó lenne,ha utasként is lehetne buszozni,így legalább úgyis bejárhatjuk majd a város egy részét,nemcsak taxival meg vonatokkal.Hamár buszok,remélem lesz vidéki volánbusz szerűség is,ami a vidéki területek,kisebb falvak,városok között szállítja az utasokat.Elvégre az RDR-ben is csodálatos volt látni,ahogy vonattal elsuhantunk a gyönyörűen kidolgozott erdő mellett.A GTAV-ben meg a felújított látványvilággal még csodálatosabb lenne! :D
Igen az jó volt, csak kötött pályás járműveknél ezt könnyebb megoldani. De pl a GTA IV-ben megtudták oldani a taxinál meg ott is lett volna buszozás, csak kivették. Úgyhogy ha ott kivitelezhető volt akkor itt se lenne probléma. Amúgy azért bízok benne, mert Gamenformer-be azt írták, hogy láttak buszra várakozó embereket, akik később a gazdagok kertjét ápolták.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:38

Fú az nagyon gáz volt a Iv-ben, hogy buszok nem is jártak, csak a Star Junction téren volt egy rakat parkoló busz.
Legalább a TLAD-ba volt egy buszos küldi, annak nagyon örültem. Láttam mozgó buszt! :D

Hát, meghiszem hogy lesz ilyen. Mondjuk annyit utáltam a tömegközlekedési eszközökben, hogy tegyük fel, hogyelmész a küldi helyszínére, aztán meg az a küldi, hogy ölj meg valakit, aki közben menekül valami járgánnyal, és azért rontod el a feladatot, mert mikor a buszról/vonatról/kiskocsiról leszáltál, a játék egy deka járművet nem generált eléd, így nem is tudtál mivel menni.. :D Ez amúgy nagyon idegesítő a GTA játékokban. Nem szeretném ezt látni az V-ben is. Szóval remélem ott nem lesz ez a hátulütő dolog.

Mondjuk szerintem egy buszt nehéz is lesz majd elcsípni, biztos majd csak megállóknál lehet majd felszállni rájuk, úgy lenne szabályos.

Áh, bezsongtam ettől az első külditől. De tuti valami alap dolog lesz, ebben biztos vagyok.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 08. 20:47

Az alap GTA-be is lehet látni mozgó buszt üldözéses küldetések alatt akadályként. Meg rönkszállító teherautókat is. De az ilyen szerintem azért is jó, mert még színesebbé, élethűbbé teszi a várost, mert azért a buszok szerves részét képezik a városi forgalomnak.
Luszie írta:Én nem azért nem tudom elképzelni neki a biciklit mert "öreg" (amúgy még mindig nem az!!! Pár hónappal ezelőtt kiosztottam a fél fórumot erről, hogy egy 40-es éveiben járó ember még nem öreg.) hanem mert Őt olyannak ismertük meg, akihez azért egy bicikli igencsak nem méltó :D Ez most olyan mintha az amerikai elnök triciklivel császkálna az utcán.
Na persze nem is azt mondom, hogy Michael hasonlítana egy elnökre, csak valamennyire anyagi szempontból. Tuti lopok majd vele valami verdát, ha ez lesz. :D biciklizni meg majd akkor, mikor nincs küldi.
Nem kell elképzelni van kép róla! Kép1 Kép2
Amúgy gyurcsótány is járt futva a Parlamentbe, hiába lopkodta magát gennyesen gazdagra a magyar adófizetők pénzéből!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 01. 08. 20:49-kor.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:49

Igen de csak küldik közben , és ez elég baj. :(

Amúgy igen, igazad van, de valahogy akkor is olyan "rendellenesnek" tartom picit. Ezzel nyitni..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 20:55

Luszie:És nem csak küldetésben lehet látni mozgó buszokat a GTAIVben,hanem ha elmész a reptérre,néha ott is közlekednek a terminál előtt,de ha bemész óvatosan a terminál mögé(lehetőleg 4* körözés megnyerése nélkül),akkor ott viszonylag gyakran láthatsz mozgó buszokat a reptéri kocsik és taxik kíséretében.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 08. 21:06

dani.szentgali: Ja, igaz, de csak köröznek a reptérnél. Multiplayerben is lehet látni mozgó buszokat. Csak azok valahogy mindig felém mozognak! :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 21:10

Rockstar69:Mivel én szoktam cheatelni,így a "rendőrök ki" kóddal egy darabig csodálhatom a mozgó buszokat! :D Multiplayerezni meg nem szoktam sokat,tudod ki fogja kivárni míg a többi multis dick megnyomja a "ready" gombot! -.- Juteszembe,remélem a GTAVnél a quick match az már tényleg quick match lesz,és nem kell várni a random összeszavazott multis társak szöszölésére,hanem úgy lesz megoldva,mint pl egy COD-ban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt