Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 08. 13. 16:20

Hát egy veszekedés szerintem biztos nem lesz küldetés...most gondolj bele,hogy az a feladat,hogy menj oda Amanda-hoz,aztán ordítsd le. Elég nagy hülyeségnek tűnik. Max a küldetés előtt lévő videóban lesz kiabálás meg hasonlók,de szerintem feladatként nem fog szerepelni a játékban.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 13. 16:36

Robbanto1 írta:Elképzelhető,de inkább Michaelre gondolok mint Trevorra mert ő nem is Los Santosban él,persze az is lehet hogy először valami sivatagi kisvárosba kezdünk mert akkor el tudom képzelni hogy Trevor az első,és max be kell menni Los Santosba vele.
Bár örülnék ha nem az lenne mint a San Andreasba,hogy az első 15-20 küldetés unalmas és rossz volt :/ Azt hittem széttunom magam mert ott is kocsikázni kellet csak.Remélem itt nem ez lesz hanem mondjuk az 5 küldetésnél már lesz valami és nem taxit játszok :D
De am így áttgondolva lehet igazad van mert szerintem se Franklin lesz az első karakter akivel játszunk hanem Trevol vagy Michalel,de ha Michaellel leszünk tuti valami veszekedés lesz már az első küldiben :D
Nem kötekedésképp, de feltűnt már, hogy mindig "Trevol"-t írsz pedig nem az, hanem Trevor. Azaz a végén nem L, hanem R betű van. Tényleg csak jó szándékból, nem pedig kötekedésből. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 13. 19:13

Oh,köszi hogy írtad :D És való igaz :S Köszi.

Stan98 Ezt nem így értettem,hanem hogy eleve úgy kezdődik hogy ordibáltok egymással meg veszekedtek de nem oda kell menni hanem alapból,aztán kocsiba ülsz onnantól el kell menni valahová.Eképzelhető hogy a sivatagba mész mert nem egy filmben volt mér hogy ha össze veszik valakivel akkor keresi a helyét a világban,és ekkor szokott szóba jönni a sivatag :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 13. 19:16

Szerintem meg ez hülyeség. És miben különbözne a szokásos "taxizástól", ahogy írtad? Kimegy a sivatagba, mert mérges, azt összetalálkozik Trevorral?
Guess who's back!

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 14. 06:54

Őő ez is elképzelhető.De am mi az hogy hülyeség ez találgatások ennyi erővel lehet te is ennyire hülyeséget mondtál csak most mérges vagy rám mert kioktattalak azt nem tetszik.De abban igazad van hogy "taxizás" lesz az első küldi mert eddig is az volt :) Bár én a küldik számát szeretném már tudni,ha annyi lenne mint a SA-ban 105 (?)
az jó lenne.Bár itt legalább lehet majd valamit csinálni mert a SA-ban nem tudtál sajnos semmit sem ha végigvédted :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 14. 07:01

Te nem oktattál ki. Az hülyeség, hogy szerinted annyiból áll, hogy kimegy a sivatagba, mert mérges? Általában ezek a küldetések elvezetik a szereplőt valahová. Nem pedig a semmi közepére. Ez volt hülyeség. Amit én mondtam persze hogy az volt, de hát arra is volt mondva, hogy érzékeltessem.
SA: 104 asszem.
Guess who's back!

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 14. 07:14

Mindegy első küldi amúgy is unalmas lesz és igen,104 küldiből áll,ha ez most is meg lenne annak nagyon örülnék mert trailereket elnézve elég sok ötletük lett,mint valami akció film.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 14. 08:47

Szerintem akár több küldetés is lehet mint eddig bármikor. Alapból a tény, hogy 3 karakterünk van és mind a 3nak lesznek saját és közös küldetéseik is, ez már ad okot feltételezni, hogy hosszabb lesz a "sztori mód". De a nagy pálya és a rengeteg lehetőség is azt sugallja nekem, hogy most nem egy 10-14 órás küldetéssorozatot kapunk. :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 14. 10:05

realostew: Teljes mértékben egyetértek! Elég sok a lehetőség, szóval akármit is mondanak, szerintem is nyilvánvaló, hogy ez lesz az eddigi leghosszabb GTA. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 14. 11:03

Hírek szerint csak 25 óra lesz a játék. Ez a leghosszabb GTA jelzőtől elég messze van

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 14. 11:25

Hüblookohelimedion írta:Hírek szerint csak 25 óra lesz a játék. Ez a leghosszabb GTA jelzőtől elég messze van
És mi van, ha ezzel kapcsolatban mondjuk direkt nem mondtak igazat? Mert én el nem tudnám képzelni, hogy a legnagyobb ember alkotta virtuális területen három külön személyiségű, külön háttérrel, élettel, ismerősökkel, képességekkel rendelkező karakterrel csak egy 25 órás sztorit hozott össze több, mint 5 év alatt a videojáték-ipar egyik legkiemelkedőbb fejlesztőcsapata. Ez szinte biztos, hogy elterelés volt és csak azért válaszoltak ezzel az időtartammal, mert azt akarják, hogy az igazit majd a játék közben lássuk meg.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 08. 14. 11:35

dani.szentgali írta:És mi van, ha ezzel kapcsolatban mondjuk direkt nem mondtak igazat?
Csak lenne így. Látva, hogy a mai játékok egyre rövidebbek nem adok esélyt rá, hogy hosszabb lesz
dani.szentgali írta:Mert én el nem tudnám képzelni, hogy a legnagyobb ember alkotta virtuális területen három külön személyiségű, külön háttérrel, élettel, ismerősökkel, képességekkel rendelkező karakterrel csak egy 25 órás sztorit hozott össze több, mint 5 év alatt a videojáték-ipar egyik legkiemelkedőbb fejlesztőcsapata.
Ez miatt még én is bizakodok, hogy hosszabb lesz. A hatalmas terület és a több főszereplő adja magát a hosszú sztorihoz

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 08. 14. 11:41

Hol lehetett olvasni erről a 25 órás dologról? Vagy csak pletyka?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 14. 11:46

Ha jól emlékszem ezt a 25 órát, akkor mondták amikor még úgy volt, hogy nem lesz benne fodrász, tetoválószalon, autótuningolás, stb.
Vagyis azóta mennyi mindent beletettek ami még plusz!!!

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 08. 14. 11:52

Jó csak nehogy aztán az legyen hogy olyan hosszú lesz,hogy a küldik fele taxizásból áll! GTA SA-ban is ez volt a hiba,kb a 20 küldetésből volt valami igzalmas értelmes dolog,addig meg csak fuvarozgattál ezt azt szóval unalmas volt.Remélem a 150 kültetés meglesz elvégre 5 év alatt csak sikerült.Egyébként ez a 25 órás játékidő szerintem baromság :S Meg ki az aki elsőre egyetlen halál nélkül képes végigvinni? Mind1 remélem 150 akció dús küldi meglesz és nem lesz az mint a SA-ban hogy 105 helyett inkább 80 ami jó.

Lezárt