Multiplayer

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Khiker
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. 10. 01. 11:57
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Multiplayer

Hozzászólás Szerző: Khiker » 2013. 10. 02. 10:00

ugyanez van nekem is , bár tegnap egyszer csak bedobott a vinewood felirat-hoz videó meg minden nélkül , akkor tudtam kicsit játszani , kipróbáltam deathmatch-et is , aztán amikor ujra joinolni akartam megállt a töltésnél ismét ... karakter az törlődött, csináltam újat , most épp fél órája "launching session" van ..

Avatar
slima66
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. 10. 01. 11:50

Re: Multiplayer

Hozzászólás Szerző: slima66 » 2013. 10. 02. 10:09

A karakterem szerencsére még megvan...nehezen indul ez a dolog :shock:

Halboy78
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. 09. 22. 08:58

Re: Multiplayer

Hozzászólás Szerző: Halboy78 » 2013. 10. 02. 10:41

Na nekem tegnap sikerült elég sokat játszanom, vettem egy házat és a legközelebbi belogolásnál már nincs meg, persze a pénz se. Remélem csak a kezdeti fennakadások miatt. Ki be logoltam többször is, de a helyzet változatlan. szerencsére a karakterem az fejlődik. :)
Jó lett nagyon az online.

SPiN88
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 12:16

Re: Multiplayer

Hozzászólás Szerző: SPiN88 » 2013. 10. 02. 11:26

Tegnap sikerült vagy 2 órát játszanom nagyon tetszett. :) Megcsináltam a karaktert aztán jött az intro, verseny kezdete előtt pedig kidobott. Azután csináltam egy másik karaktert a meglévő mellé. Annak valahogy sikerült bemászni egy szerverre, de olyan messzire kirakott a várostól, hogy 10 percig sétáltam mire szereztem egy autót :)
Utána elkezdtem kirabolgatni a boltokat több kevesebb sikerrel. Itt nehezebb lerázni a zsarukat mert hiába stoppolod le a játékot attól ugyanúgy megy tovább. Pedig a térképen be van jelölve az összes búvóhely a rendőrök ellen. Egész gyorsan lehet fejlődni benne 2 óra alatt 5. szintet értem el. Van benne készpénzed és mutatja azt is, hogy mennyi van a bankba. Jobb ha bent van a bankba az összes pénzed, mert mindenhol lehet kártyával fizetni. A kocsiba lehet nyomkövetőt rakni és bizonyos autókat el is lehet adni bár az nem sokat hoz a konyhára de az is egy kereseti lehetőség. Mutatja a térképen hogy éppen merre jár a páncélozott pénzszállító autó. Sokkal több haj és tetkó található benne. A csajoknak még külön smink részleg is van. Találkoztam vagy 5 új autóval amivel a single player-ben nem találkoztam. Amerre jársz ott mutatja a térképen a megvehető házakat. Nagyjából ennyi jutott eszembe.
Szóval srácok nem kell aggódni jó lesz ez csak türelem..

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Multiplayer

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 10. 02. 12:25

én se tegnap se ma nem tudtam belépni. Karaktert tudtam csinálni de beengedni egyszer sem engedett be. De még próbálkozni se próbálkozik mert 8-10 másodperc után kiírja hogy "faild to host a GTA Online session."
nagy kalap szar. Tudom nem kellene leírni úgy hogy nem próbáltam ki, DE HÁT PONT EZ A SZAR BENNE HOGY NEM ENGEDI A //URVA JÁTÉK -.-
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: Multiplayer

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2013. 10. 06. 18:39

Csak nekem tűnt el az online karakterem??????

Lezárt