DLC / Letölthető tartalmak

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 18:53

dani.szentgali írta:Azért szerintem kicsit szomorú, hogy az előző generációban 3-4 külön játékterület is szerepelt a GTAIII-mas érában, a mostani generációban pedig be kell érnünk 2 helyszínnel.
Ezt a 2 helyszínt hogy érted? A városok számára célzol?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 18:56

Hüblookohelimedion írta:
dani.szentgali írta:Azért szerintem kicsit szomorú, hogy az előző generációban 3-4 külön játékterület is szerepelt a GTAIII-mas érában, a mostani generációban pedig be kell érnünk 2 helyszínnel.
Ezt a 2 helyszínt hogy érted? A városok számára célzol?
A játékterületek számára célzok. Csak hogy ne értsd félre: a játékterület alatt nem csak a városokat értem, mert a GTAV-ben lesznek kisvárosok. Játékterület alatt azt a helyszínt értem, amiben egy GTA-rész játszódik. A két "helyszín" pedig: GTAIV egész Liberty City-je és Los Santos valamint a körülötte lévő kisebb falvak, minitelepülések és persze az anyatermészet a tengerekkel együtt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 20. 19:01

dani.szentgali írta:
Hüblookohelimedion írta:
dani.szentgali írta:Azért szerintem kicsit szomorú, hogy az előző generációban 3-4 külön játékterület is szerepelt a GTAIII-mas érában, a mostani generációban pedig be kell érnünk 2 helyszínnel.
Ezt a 2 helyszínt hogy érted? A városok számára célzol?
A játékterületek számára célzok. Csak hogy ne értsd félre: a játékterület alatt nem csak a városokat értem, mert a GTAV-ben lesznek kisvárosok. Játékterület alatt azt a helyszínt értem, amiben egy GTA-rész játszódik. A két "helyszín" pedig: GTAIV egész Liberty City-je és Los Santos valamint a körülötte lévő kisebb falvak, minitelepülések és persze az anyatermészet a tengerekkel együtt.
Nyugi ebbe is beleköt! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 19:05

Davekoma: Tartok tőle én is, de gondoltam, egy próbát megér, hátha nem akar belekötni a mondanivalómba. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 20. 19:07

Dani: Olyan nincs! :D

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 19:12

dani.szentgali írta:A játékterületek számára célzok. Csak hogy ne értsd félre: a játékterület alatt nem csak a városokat értem, mert a GTAV-ben lesznek kisvárosok. Játékterület alatt azt a helyszínt értem, amiben egy GTA-rész játszódik. A két "helyszín" pedig: GTAIV egész Liberty City-je és Los Santos valamint a körülötte lévő kisebb falvak, minitelepülések és persze az anyatermészet a tengerekkel együtt.
Nem tudtam kivenni, hogy erre gondolsz-e vagy a városok számára. Szerintem is kevés amúgy. Eleve kevés nekem ez a 2 GTA a mostani konzolokon
Davekoma írta:Nyugi ebbe is beleköt! :)
Miért kötnék bele? Azért, mert nem dicsőítem az egyik képedet, meg szarnak tartom azt a firkálmányt még nem kötözködök mindig

Amúgy az is kötözködés amit most te csinálsz

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 19:25

[/quote"Cseszneki"]Szerintem is kevés amúgy. Eleve kevés nekem ez a 2 GTA a mostani konzolokon[/quote]

Hüblablabla Cseszneki: Kimondhatatlanul ritka alkalmak egyike! Teljes mértékben egyetértek veled!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 20. 19:32

Nálam nem ritka alkalom, de mostanában Dave kicsit kötekedővé vált. :D
Amúgy én inkább fogadok olyan játékterepet, ami kisebb, de jobban kidolgozottabb, mint egy nagy, de fölösleges területet (mint például az SA térképe). Tehát ha kapok egy nagy szabad területet az V-ben látható Los Santos mellé, akkor abban ne olyan szánalmas kisvárosok legyenek, mint az SA -ban. Ott még a városok is kicsik voltak...
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 19:34

VoorstedelijkeViking írta:Amúgy én inkább fogadok olyan játékterepet, ami kisebb, de jobban kidolgozottabb, mint egy nagy, de fölösleges területet (mint például az SA térképe). Tehát ha kapok egy nagy szabad területet az V-ben látható Los Santos mellé, akkor abban ne olyan szánalmas kisvárosok legyenek, mint az SA -ban. Ott még a városok is kicsik voltak...
Ja
Amúgy küldtem egy e-mail, nézd meg
dani.szentgali írta:Hüblablabla Cseszneki: Kimondhatatlanul ritka alkalmak egyike! Teljes mértékben egyetértek veled!
Maradj csak a Hüblablabla-nál

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 20. 19:35

Hüblookohelimedion írta:
dani.szentgali írta:A játékterületek számára célzok. Csak hogy ne értsd félre: a játékterület alatt nem csak a városokat értem, mert a GTAV-ben lesznek kisvárosok. Játékterület alatt azt a helyszínt értem, amiben egy GTA-rész játszódik. A két "helyszín" pedig: GTAIV egész Liberty City-je és Los Santos valamint a körülötte lévő kisebb falvak, minitelepülések és persze az anyatermészet a tengerekkel együtt.
Nem tudtam kivenni, hogy erre gondolsz-e vagy a városok számára. Szerintem is kevés amúgy. Eleve kevés nekem ez a 2 GTA a mostani konzolokon
Davekoma írta:Nyugi ebbe is beleköt! :)
Miért kötnék bele? Azért, mert nem dicsőítem az egyik képedet, meg szarnak tartom azt a firkálmányt még nem kötözködök mindig

Amúgy az is kötözködés amit most te csinálsz
Firkálmány?
Örülnél, ha ilyen firkálmányt tudnál csinálni és igen most írod, hogy: már megint ez, nem tudtok jobbat kitalálni ennél, hogy csinálj jobbat??
Mostantól bármi rossz szavad is lesz, számíts rá, hogy beléd fogok kötni és majd meglátod milyen érzés!!!
Most már lesz*rom, hogy kinek mi a véleménye, mivan ezzel az oldallal, ez már nem a régi, mindig csak feszültség van, kezdem megérteni azokat az embereket, akik elmennek!
Viking: Igen, mert mindig feszültség van és ez kihat az írásomra!!!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 20. 19:38

Oké, Hübloblabla, akkor most tegyünk pontot az ügy végére: Tényleg írj egy jobbat ;)

Amellett Dave... Én tényleg nem akarom őt védeni (asszem rájött mindenki, hogy meg tudja védeni magát), vagy téged támadni, de ha Stan beleegyezett egy kritika fejében, hogy kritizálja a történetét, akkor te ne védd. Mert ha jól értelmezem a történet alatti hozzászólást, éppen kritikát ír.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 19:39

Akkor készülhetsz a kötözködésre, mert egy hosszabb kritikát írtam arról a firkálmányról :lol: :P

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 20. 19:40

Na és hol van??

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 20. 19:43

Hamarosan érkezik

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 20. 19:43

Várom az ÉPÍTŐ KRITIKÁDAT!

Válasz küldése