DLC / Letölthető tartalmak

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 07. 17. 09:45

realostew írta:Nincs olyan, hogy kell... Esetleg szeretnénk. :D Nekem is jöhetne már egy feltupírozott ViceCity, de igazából ha igényesen csinálják meg akkor Liberty-n kívül bármi jöhet.
hát igen. Remélem a GTA 4 egy ideig kivégezte LC-t. Vice City esetleg még jöhet San Fierro vagy Las Venturas is de remélem hogy jön valamikor már egy vadi új város pl: Washington vagy Boston. Esetleg Chicago.
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Nexus
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. 07. 16. 20:15
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Nexus » 2013. 07. 17. 10:55

Szerintem pedig jó ötlet lenne két nagy város+ban Los Santos mellé hisz egy DLC azért olcsóbb mint egy teljes játék és a Rockstartól a minőségi DLC-ket is megszokhattuk! :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 10:56

Egy DLC erejéig fölösleges lenne megteremteniük egy várost. Sokkal több munka lenne, mint egy új játék és ahhoz a DLC kiadása, potenciálisan kevesebb gázsiért.
Guess who's back!

Avatar
Nexus
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. 07. 16. 20:15
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Nexus » 2013. 07. 17. 10:58

Ha a Bethesda megcsinálta hogy egy új világot hozott létre (Skyrim Dragonborn ,Oblivon Shivering Isles) akkor a Rockstarnak miért ne lehetne!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 10:59

Mert üzletileg veszteséges lenne. hacsak nem építenek később rá egy új játékot, ami viszont abból állna, hogy mindenki fújolna, hogy nem újítottak a pályán.
A DLC meg játszódjon csak ott, ahol az alapjáték.
Guess who's back!

Avatar
Nexus
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. 07. 16. 20:15
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Nexus » 2013. 07. 17. 11:02

Hát nem tudom én azért csalódott vagyok ,hogy nem az egész San Andreas államban lehet garázdálkodni ha az előző generáción megtudták csinálni akkor itt miért nem!
Ezzel nem leszólom a GTA V-t ,mert fantasztikus játék lesz ,de azért 3 város mégis csak jobb mint 1. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 11:05

Szerintem nem. A SA városai kicsik voltak. Hihetetlen összkép, három város, meg minden, de egyenként iszonyú kicsi volt mindegyik.
Liberty City már lélegzetelállítóan nagy város volt, de vidék nélkül. Egy város, ami nagyobb, mint LC de van vidéke szerintem simán kenterbe veri azt a három lepkefing kisvárost, amit az SA nyújtott.
Guess who's back!

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 17. 11:13

Nexus írta:Hát nem tudom én azért csalódott vagyok ,hogy nem az egész San Andreas államban lehet garázdálkodni ha az előző generáción megtudták csinálni akkor itt miért nem!
Ezzel nem leszólom a GTA V-t ,mert fantasztikus játék lesz ,de azért 3 város mégis csak jobb mint 1. :)
Teljesen mindegy hány város van a játékban. Ha 3 lenne itt is akkor mindegyik olyan kicsi lenne, mint SAban és a együtt lennének akkorák, mint az új LS

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 17. 11:14

Gondolj már bele, hogy a bejárható terület így is a legnagyobb lesz a R* játékai közül. Hova rakjanak még plusz területet, csak egy DLC miatt? Még ha lenne is új város, mondjuk egy kisebb új sztorival mint az EFLC-nél, akkor sem érné meg egy teljesen új várost felhúzni egy 2 órás sztori miatt.. Teljesen felesleges lenne nem is élvezné ki az ember.

A bethesda meg a Skyrim DLC-hez normális sztorit is nyomott oda, ami játékidőt nem kicsit növelte. De hisz az egy RPG játék, annak az is a feladata. Ez egy TPS játék csak hát Houserék vannak olyan igényesek, hogy jó sztorit íratnak hozzá.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 17. 13:36

Nexus írta:Azért terület DLC nem lenne rossz mint mondjuk a Skyrim vagy Oblivion esetében is (Dragonborn,Shivering Isles).
A GTA esetében mondjuk (Las Ventura ,San Fierro).

Nagy húzás lenne a Rockstartól! :P :) ;)
Tuti nem lesz ilyen jellegű DLC, mert ezzel dolgozni kell. Inkább a játékból kivette elemeket fogják eladni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 07. 17. 21:27

realostew írta:pontosan dave! mar tudjuk, h csak mini dlc-k lesznek. azaz autok tetkok ruhak ilyenek. (bocs, mobilrol irok)
Honnan is? Azt hiszem, lemaradtam valamiről. :insecure:

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 07. 20. 08:43

Biztos, hogy lesznek mini DLC-k, de nekem nem rémlik, hogy kizárták volna a nagyobbakat.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 18:28

Tartok tőle, hogy a GTAV "érája" a GTAIV-éhez hasonlóan DLC-kben fog kimerülni. A R* újonnan átvett hozzáállását nézve nem tartok valószínűnek egy normális, GTAIII-féle érát, teljesen új játékterületekkel meg 20-30 küldetésnél hosszabb sztorikkal. Bár én lennék a legboldogabb, ha tévednék, de az eddig tudottak és a GTAIV alapján szerintem senki se számítson új területeken játszódó spin-offokra, mint amilyenek a GTAIII-mas érában voltak. Sajnos még EFLC szintű DLC-kre se nagyon lehet számítani az eddigiek alapján, nemhogy új játékterületekre. Azért szerintem kicsit szomorú, hogy az előző generációban 3-4 külön játékterület is szerepelt a GTAIII-mas érában, a mostani generációban pedig be kell érnünk 2 helyszínnel. De mindegy, ezen nem akarok vitázni, ez az én bajom és le kell nyelnem ezt a békát.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 20. 18:39

Azért sok különbség van a 2 generáció között, lehet, hogy most csak 2 részt kaptunk, de azoknak a területei és történetei k*rva jók(GTAV története még nem ismert, de biztos jó lesz).
Grafikai különbségek is nagyon észrevehetők, míg a GTAIII ERA mesés hangulatával nyűgözte le a játékosokat, addig a GTAIV/V ERA szép, kidolgozott, részletes és még sorolhatnám!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 20. 18:48

Gondolkodtam, hogy félreértés elkerülése végett odaírjam-e azt, hogy ez a két város a grafikájával, fizikájával, élethűségével és kidolgozottságával próbálja kompenzálni a kevesebb játékterületet, de végül nem írtam oda. Bár megtettem volna! Na mindegy, Dave bácsi már korrigált kicsit. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése