DLC / Letölthető tartalmak

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Gege » 2013. 06. 10. 10:39

Szerintetek milyen DLC-k lesznek a GTA V-höz? (Mert hogy lesznek, azt tudjuk)
Illetve mi a véleményetek erről a trendről, hogy kiadják a játékot, és utána X db csomaggal még tovább életben tartják azt?

Már most látszik, hogy inkább az ilyen kisebb DLC-kre mennek rá, lásd a SE és CE extráit vagy előrendelőknek a léghajó-vezetést.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 06. 10. 10:49

A véleményem erről a trendről, hogy szerintem szemétség! Utálok DLC-ket vásárolni és nem bírom azokat, akik DLC-kben akarják eladni a teljes, 100%-os játékot! Ez az egyetlen trend, amit nagyon utálok ebben a konzolgenerációban és az előzőben meg szerettem, hogy a net hiánya miatt nem volt! Én nem tartom túl korrekt dolognak ezt az egészet, az még oké, hogy a teljes játékot nem fillérekért adják, de akkor már legalább egy egész játékot adjanak! Erre meg még a DLC-kel is megtömik a zsebüket! Nagyon imádkoztam, hogy a R* ne vegye át a videojáték-ipar egyik legundorítóbb formáját, de eddig úgy látszik, hiába! És basszus, nem DLC-kel kell életben tartani egy játékot, mert ezt csinálja gyakorlatilag a COD is! Így még a hülye is életben tud tartani egy játékot! Nem, úgy kell életben tartani egy címet, hogy önmagában hosszú időre kielégítse a játékosok igényeit, mint anno! Szóval ne is beszéljünk DLC-kről, abban reménykedem, hogy minél kevesebb DLC lesz és minél jelentéktelenebb dolgok lesznek bennük!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
tatec
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 19:05
Tartózkodási hely: Arad

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: tatec » 2013. 06. 10. 10:58

Szerintem jo dolog a DLC csak legyen olyan mint a The Lost and Damned vagy The Ballad of Gay Tony es ne olyanok mint a Max payne 3-ban volt,hogy csak a multis palyak bovultek,remelem lesz egy olyan ahol marhara getto harcok lesznek mint az igazi L.Angelesben,legyen egy mexiko vs afroamerikai banda haboru!
" Good Shot Amigo!"

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 10. 12:10

Engem nem különösebben izgat ez a dlc dolog... közömbös vagyok iránta, mivel nagy valószínűséggel csak apró cseprő dolgokat lehet majd venni gombokért, mint pl új tetkó vagy frizura. Ami engem nem túlzottan fog érdekelni.:D Majd meglátjuk mit hoz a felhozatal, ha lesz valami igazán fasza dolog, mondjuk autó, vagy a tuning garázsban valami jó kis fejlesztés az autókra, akkor ha az is aránylag olcsó lesz talán rászánom magam 1-2 dologra, de ha nem hát nem, nem fog sírni miatta a szám.:D

Az idegesítene ha valami fontos dolog is belekerülne ebbe, de ezt nagyon kétlem, hogy megtörténne, így pedig tulajdon képpen nem érdekel.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 06. 10. 12:28

Gondolom a kisebb dlc-k mellé lesznek olyan kaliberűek, mint amit a 4-hez adtak. Én is elég nagy szemétségnek tartom a kis mini dlc-ket, de az emberek eléggé vevők rá, és amíg veszik őket addig szerintem hüylék lennének nem árulni ezeket a kis apróságokat. Ha lesz egy jó kis fizetős tetkó vagy frizura benne olyan 100-200 forint körül, akkor lehet veszek egyet kettőt, de ha drágább lesz akkor inkább nem!

Avatar
Michele
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. 06. 03. 19:22

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Michele » 2013. 06. 10. 13:16

Én se vagyok egy DLC párti, de azért a múltkori felháborodást még mindig nem értem... :D Kétlem, hogy pont a GTA V lenne az, amit annyira meg tudnának csonkítani, hogy azt érezd, hogy "na, ez nem volt 100%-os élmény". Apróságokra pedig mindig is ott voltak a különféle modok.
http://michelemouse.deviantart.com

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 10. 13:55

A DLC-k jók. Mármint az olyanok, amikkel a játék kiadása után foglalkoznak. A Day1 DLC-k, meg a különleges kiadáshoz tartozóak valóban hülyeség, mert akkor ha már a határidő előtt elkészült, akkor igazán belerakhatnák. Viszont unom azt olvasni, hogy a kiadás utáni DLC-ket is szidják az emberek, hogy "szétdarabolták a játékot", mikor azokkal később készültek el! Én bővítő DLC párti vagyok, és szerintem nem baj, ha ezzel is megpróbálják életben tartani a játékokat, és plusz játékidőt is ad.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 10. 14:17

A rák megette a DLC-ket...
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 10. 14:35

Michele írta:Én se vagyok egy DLC párti, de azért a múltkori felháborodást még mindig nem értem... :D Kétlem, hogy pont a GTA V lenne az, amit annyira meg tudnának csonkítani, hogy azt érezd, hogy "na, ez nem volt 100%-os élmény". Apróságokra pedig mindig is ott voltak a különféle modok.
Nagyon jól rátapintottál a lényegre! :) Eddig is volt olyan, hogy plusz kocsikat, ruhákat pakoltak a fanok homemade modokkal a játékba. Amiért most sír itt sok mindenki az kb ugyan ez, csak 100-200 ft-ért és ráadásul nem csak a pc-sek élvezhetik hanem a konzolosok is. Nem értem mi ezzel a baj.

ja és nem homemade hanem "gyári", azaz nem kell belepiszkálnia játékba, amivel akár el is ronthatod, aztán meg rakhatod újra, hanem csak letöltöd és már benne is van hibátlanul, ahogy azt csak a profi R* csapat csinálhatja.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 10. 19:10

100%-an egyetértek veled realostew!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 10. 19:38

brenor írta:Gondolom a kisebb dlc-k mellé lesznek olyan kaliberűek, mint amit a 4-hez adtak. Én is elég nagy szemétségnek tartom a kis mini dlc-ket, de az emberek eléggé vevők rá, és amíg veszik őket addig szerintem hüylék lennének nem árulni ezeket a kis apróságokat. Ha lesz egy jó kis fizetős tetkó vagy frizura benne olyan 100-200 forint körül, akkor lehet veszek egyet kettőt, de ha drágább lesz akkor inkább nem!
600Ft lesz a legolcsóbb DLC!
Gyenge napok vannak...

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 06. 12. 17:22

Reménykedjünk, hogy annyi pénzért nem csak egy kis semmit kapunk.
Amúgy lehet, hogy ha majd jön ki a játékhoz frissítés (nekem úgy rémlik, hogy fog), akkor beleteszik majd azokat a DLC-ket, amik nem igen fogytak...

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 07. 07. 20:55

Sajnos valószínűnek tartom, hogy az újabb játékokhoz híven telerakják a történetet lyukakkal, kihagynak pár információt, majd később DLC áradatban nagyjából megtudjuk ezeket a kihagyott szálakat jó pénzért.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 08. 12:06

A sztorit azért szerintem (nagyon remélem) nem fogják szétszedni DLC-kre, én sokkal inkább amiatt aggódok, hogy az igazán szórakoztató játékbeli lehetőségeket (minijátékok, járművek, szórakozóhelyek, ruhaboltok stb.) fogják a GTAIV-hez hasonlóan DLC-kbe belerakni. Gondolok itt például a golfpályára: ott állt kettő is az alap GTAIV-ben (egy normál és egy mini), de egyiket sem lehetett használni, csak ha megveszed a DLC-t. -.- Ha a R* ugyanezt, vagy még rosszabb hozzáállást fog tanúsítani a GTAV-nél ezen téren, akkor félő, hogy nem mindenki számára lesz az új epizód olyan "ambiciózus" meg király játék, mint amilyennek szerette volna, nekem legalábbis feleannyira sem tetszene, ha az Open World részét megcsonkítanák a játéknak.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: DLC / Letölthető tartalmak

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 08. 12:24

Nem azt nyilatkozták hogy az V-nél nem lesznek akkora "jelentőségű" DLC-k mint a IV-nél voltak? Én nagyon erre emlékszem..
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése