GTAV: Davekoma

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 17. 20:38

Nagyon köszönöm Srácok! :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 08. 18. 09:53

Dave hát ez elképesztő.. na itt látszik,hogy ki mennyire vágja a képszerkesztést!! ;) Respect:))

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 18. 10:06

Tényleg eszméletlen jó lett, eddig tényleg ez a legjobb alkotásod Dave, pedig van jó pár szép képed! :) Nagyon tehetséges vagy, ez a kép király lett! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 18. 10:17

Nagyon köszönöm Srácok! :D

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 08. 19. 11:42

Mennyi munka lehetett benne egyszerűen a legjobb munkád eddig Davekoma tehetséges vagy.LVL:10000000000000
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 19. 11:45

Kösz! :)

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 08. 21. 20:21

Sajnos volt egy kis probléma a fiókommal ezért is idegesített hogy nem tudtam írni kommentet ezekre.
Vélemény:
:shock: EZEK K***A JÓ KÉPEK DAVE!!!
Fojtasd ilyen jó gta-s szerkesztett képeket életembe nem láttam.EZÉRT MÁR PÉNZ JÁRNA EMBER!!rohadt jók!!
ja és ;) :) :)
Michael fején ugrálok!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 08. 21. 20:28

Kösz Apollo! :)

Avatar
PRaShEnKaZ
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. 08. 22. 09:08

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: PRaShEnKaZ » 2013. 08. 22. 09:10

Nagyon jók lettek! !!!MAXIMÁLIS!!! Respectem neked! :D
"Csak egyszer halhatsz meg. Győződj meg róla, hogy megéri!"

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 10. 05. 16:24

Kép
-Mielőtt elkezdeném, a Rockstar Games óriásit alkotott a GTAV-el, minden tesztelemet az övéké! SPOILER!!!

Kép
-A Történet szerintem egyszerűen zseniális, sokan írták, hogy szerintük gyerekes, szerintem meg pont NEM, teljesen beleillett a 3 főhősös felállásba.
Az első küldetés nagyon tetszett, fantasztikus bemutatása volt a "múltnak". Az, hogy Michael megjátszotta a halálát zseniális és, hogy ezzel a családja életét kockáztatta, nekem nagyon bejött! - De emiatt nagyon megszerettem Trevort, hiszen én is éreztem a fájdalmát, elvesztette a legjobb barátját, Michael emlékére még egy tetoválást is bevállalt(R.I.P. Michael Townley).
És ugye ezek után ismertük meg Franklint, akit nagyon megszerettem, a Rockstar nagyon jól bemutatta, igazi macsó srác, aki csak az autóknak él, ezt bizonyítja kedvenc autója, egy felturbózott Buffalo, melynek rendszámtábláján FC1988 olvasható(Franklin Clinton 1988).
És ezek után jön az igazi izgalom, vagyis a:

Kép
-A Rockstar valami hatalmasat épített ki a rablásokkal, ezeknek előkészületeivel, a játék legnagyobb színfoltjai!
Tetszett, hogy a küldetések alatt szinte egész Los Santos & Blaine County bejárható, hiszen a térkép óriási, nem is részletezném, hogy mekkora, de a Rockstar nagyon eltalálta a térkép felépítését! - Vissza térve:
Számomra minden egyes küldetés tetszett, különösen a rablások melyekből, talán 5-6 van a játékban, de nem is kell több így is igazi élmény volt ellopni a tengeralattjárót, a Bugstar furgont és még sorolhatnám...
Azok a küldetések melyek, nem a rablásról szóltak, nagyon sok mindent hozzá attak a sztorihoz, például, amikor Amandánál betelik a pohár, mert Michael nem hagyta, hogy rendesen Yogázzanak, nevettem ezerrel, de sajnos ezek után jött az ami várható volt, Michaelt elhagyja a családja(egy időre) vagy például amikor el kellett látogatni a Grove Streetre egy kis fűért, és mielőtt beérnél az utcába látsz 3 bringást, akik CJ, Big Smoke és Ryder és itt is látható, hogy a Rockstar még mindig nem fogyott ki az ötletekből Easter Eggs iránt!

Kép
-A Rockstar szinte mindenre oda figyelt, például, ha kijövünk a vízből -csöpög rólunk a víz és még a talaj is vizes lesz vagy ha mondjuk neki megyünk egy kamionnal egy sportautónak, akkor annak kiesik a kereke, az ilyen kis apróságok teszik a Rockstart a TPS játékok királyává!

Kép
-Nekem az Online indulásával semmi gondom nem volt, szépen futott/fut, a karakterem sosem tűnt el!
Na szóval, az Online nekem nagyon tetszik, elkészítettem Dave nevű karakterem, ki leszáll Los Santosban és őt Lamar fogadja és ezek után jön a csoda - Tiéd és csapatodé, barátaidé az egész bejárható terület, azt csináltok, amit akartok, lenyomhatják egymást szkanderben vagy akár egy éjszakai illegális versenyt is nyomhattok és még sorolhatnám...a karaktered testre szabása, csak rajtad múlik, persze, ha csak nem akarsz Claude, Niko Bellic vagy akár John Marston fia/lánya lenni.:)
A Rockstar óriásit nőt a szememben, nálam a GTAV 10/10.

Kép
- Ezeket a szavakat már könnyezve írom nektek:
A GTAV megjelenése az ÉN pályafutásomnak a VÉGE, ha nincs a GTAPlace, ezek a képek SOHA SEM készültek volna el, nagyon KÖSZÖNÖM a bíztató szavakat, de minden jónak egyszer VÉGE.
Nagyon örültem neki, amikor elkészült egy új kép és NEKTEK nagyon tetszett, minden képnek meg van a maga története!
Az én pályafutásomat a GTAV indította el és ő is fejezi be!
Köszönöm a szép szavakat GTAPlace!
UI: Hamarosan megkapjátok az utolsó képemet - az oldalon maradok továbbra is aktív, hiszen TI már a "Gamer" családom részévé váltatok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2013. 10. 05. 19:54-kor.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 10. 05. 17:04

Nos, végigolvastam a tesztedet, s nagyon tetszett, habár azt szeretném megemlíteni, hogy ma este fürdőzés közben éppen arra gondoltam, hogy vajon Daveynek mikor lesznek már új képei a GTA V-ről :D, s teljesült a kívánságom, viszont a "Búcsú" c. fejezet eléggé sokkolt :S.

Ennek ellenére, örülök, hogy továbbra is aktív maradsz ;).

Szerk: A GTA V-ös véleményeddel teljesen egyetértek, valamint az értékelésednek a címszavai jók lettek! Ügyes :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 05. 18:07

nekem nagyon tetszet a teszted és a vége szerint mivel új vok én vok a "kistesód" :D :D :D ;) :) ;) :D :D :D ÉS TOVÁBBRA A IS NAGYON JÓ JÁTÉKOT KIVÁNOK MINDENKINEK!!! :$ :$
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 10. 05. 18:10

Köszi Nikita! :)
Franklin465: Pontosan, én mindenkivel jóba vagyok, úgy állok hozzá az emberekhez, ahogy ők állnak hozzám, veled nincs bajom "kistesóm"! :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 10. 05. 19:12

Dave: végigolvastam a fenti szövegedet a GTA V-ről és meg kell hagyni szépen összegezted. Már egyre jobban várom,hogy játszhassak vele,remélem addig azért "nem megy ki a divatból". Örülök,hogy ilyen sokáig csináltad a képeket nekünk és hiányozni fog a sok ügyes munkád. Én még azér lehet,hogy ezt továbbviszem,de én nem tudok olyan jókat csinálni,mint te :/

Egyébként a búcsú résznél már megijedtem,hogy el fogsz menni,de nem így van szerencsére :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTAV: Davekoma

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 05. 19:24

Davekoma: Szépen pontokba szedett és jól megfogalmazott kritikát írtál a GTAV-ről, nagyon jó volt olvasni, gratulálok! :) ;) A "Búcsú" résznél egy pillanatra kerülgetett a szívroham, de aztán megnyugodtam, amikor kiírtad, hogy továbbra is aktív felhasználó maradsz és "csak" a nagyszerű képeidtől kell elbúcsúzni (bár azok is hiányozni fognak, te jobban hiányoztál volna, ha végleg elmentél volna). További jó játékot a GTAV-tel és ha gondolod, majd multizhatunk együtt, csak eltört a gamerszemüvegem és legkorábban is csak keddre tudják megjavítani, anélkül meg sajnos nem nagyon tudok játszani. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése