Grand Theft Auto V PC

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 04. 30. 21:15

Nyilván nem lehet a GTA IV mérce, de csak jobb az L.A. Noire... :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 05. 01. 06:23

Visali írta:Na, azért az L.A. Noire-t én nem sorolnám a szupi PC portok közé.
Én igen. Őszintén, mi hiba volt benne?
Guess who's back!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 05. 01. 07:31

Nálam az L.A. Noire iszonyatosan akadt, akárhogy állítottam be a grafikát, pedig bírnia kellene a gépemnek. Commandline-okkal lett jó.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 05. 01. 12:32

Az igazság az, hogy nekem tragédia lenne, ha nem jönne a játék PC-re. Nem vagyok egy hatalmas kocka, aki egész nap a gép előtt ül, de ha már van egy kedvenc játéksorozatom, akkor annak az új részével mindenképpen játszani szeretnék. Direkt nem folytam bele a konzol vs. pc vitába, amit lehetett, azt már úgy is leírta valaki. Viszont én továbbra is azt gondolom, hogy ha valami csoda folytán nem jön pc-re a V, akkor érdemes egy használt gépet beszerezni és végigtolni. 25 ezer körül már kapni komplett Xbox-ot, az már nem olyan nagy összeg (meg sem merem említeni, hogy a költségcsökkentés érdekében akár tört gép is lehet, mert akkor aztán megint vita lesz). Végigjátszom a játékot, aztán ha más nem érdekel, túladok a gépen. Azzal határozottan egyetértek, hogy aki eddig pc-n játszott és ki bírta eddig, annak új konzolt emiatt már nem érdemes venni, de használtat simán.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 05. 01. 16:21

totyak írta: Azzal határozottan egyetértek, hogy aki eddig pc-n játszott és ki bírta eddig, annak új konzolt emiatt már nem érdemes venni, de használtat simán.
Ha már konzolt vennék a GTA V miatt, akkor újat veszek. 10-15 ezerrel többe kerülne, igaz, de tuti nem halna meg. Persze a használt is kitarthat még évekig, de az rizikós. Még hivatalos konzolboltokból, átvizsgált, lecsekkolt konzolt is rizikós vásárolni, mert a dolgok az idő előrehaladtával és a használattól elromlanak. Jobban megéri egy új, akár "csak" 12 gigás SuperSlim PS3-at venni mondjuk, mint egy használt, 40 gigás, sima slim PS3-at.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: DereX » 2014. 05. 01. 16:24

Újonnan konzolt én még mindig 70-80 körül látok. Egyébként én csak akkor szánnám el magam, ha kijelentenék ténylegesen, hogy nem jön ki PC-re.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 05. 01. 16:52

Én akkor se biztos. Egyrészt kicsit leeresztett az érdeklődésem, másrészt a GTA IV is egy remek játék, harmadrészt jön a WD. Szóval nem omlik össze a PC-s játékvilág, ha a GTA V nem jelenik meg.
Negyedrészt: Annyira felhúzna a R*, ha esetleg bejelentenék konzol-exkluzívra a játékot, hogy lehet, azért se vennék konzolt a játék miatt. Van még 12 napunk a következő T2-konferenciáig, ennyit még tudok várni egy PC-bejelentésre.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: DereX » 2014. 05. 01. 20:05

Hát én DVD írót szoktam cserélni, de mostanában azt se. A windowst kell gyakrabban újrarakni, de ezek ilyen "beszámítható" bevételek.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 05. 01. 22:49

Igen, úgy lenne értelme. De Visali példája mutatja, hogy egy őspécésnek (úgy értem, aki PC-n kezdte, és az évek rutinját PC-n szedte fel) nagyon nehéz megszokni az irányítást. Én is ettől féltem, és emiatt haboztam tavaly ősszel PS3-at venni. A T2 konferenciáig kivárok, hátha jön a PC-bejelentés, és ha nem akkor ennyi volt. Félek attól, hogy a nehéz irányítás miatt sosem fogom úgy élvezni a játékot, ráadásul anyagilag is bukok...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 05. 02. 00:07

Már említettem, hogy nekem is csak 2 éve van konzolom, előtte csak PC-n játszottam. Most nem túlzok, kb 3-4 nap alatt megtanultam az irányítást, egyáltalán nem nehéz. Miután megszokod még élvezetesebb is, főleg egy GTA, ahol a járművek irányítása sokkal részletesebb, hisz a kormány annyira fordul, amennyire fordítod, nem pedig lenyomod az 'a'-t vagy a 'd'-t és tövig elfordulnak a kerekek...-.- ezt mindig is utáltam a PC irányításban.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 05. 02. 01:07

Valóban, kicsit elkanyarodtam a tárgytól.:D
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 05. 02. 13:01

Neil írta:
totyak írta: Azzal határozottan egyetértek, hogy aki eddig pc-n játszott és ki bírta eddig, annak új konzolt emiatt már nem érdemes venni, de használtat simán.
Ha már konzolt vennék a GTA V miatt, akkor újat veszek. 10-15 ezerrel többe kerülne, igaz, de tuti nem halna meg. Persze a használt is kitarthat még évekig, de az rizikós. Még hivatalos konzolboltokból, átvizsgált, lecsekkolt konzolt is rizikós vásárolni, mert a dolgok az idő előrehaladtával és a használattól elromlanak. Jobban megéri egy új, akár "csak" 12 gigás SuperSlim PS3-at venni mondjuk, mint egy használt, 40 gigás, sima slim PS3-at.
Nekem annyit nem ér a dolog, hogy új gépet vegyek. Ha jól kifogja az ember, PS3-at kap 30-35 ezerért, X360-at meg még olcsóbban. Ha okosított gép (márpedig a legtöbb az, főleg boxokból), akkor a játék árát is megspóroltam (ja, tudom, nagyon csúnya dolog). Mindegyik konzolon (de főleg PS-en) van még pár játék, amire kíváncsi lennék, de aztán nekem ennyi elég is lenne a konzolból. Ennyiért meg nem veszek újat. De persze nézőpont kérdése, téged is megértelek, ha te újat vennél.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2014. 05. 02. 13:14

Én úgy voltam vele ha legkésöbb februárban nem jelenik meg a PC-s port veszek egy olcsó Xbox360-at GTA V és a RDR meg talán a Forza Horizon miatt, de azóta nem egyszer nyomattam a havernál a felsorolt címeket (RDR kivételével) és rájöttem, hogy jók, de csak ezekért nem éri meg konzolt venni. Ha még konzolvásárlásra kerülne a sor akkor egy PS4-et vennék nem egy szar használt prewgenes hulladékot.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 05. 02. 13:14

Basszus, az én gépemet egy barátom negyvenezerért dobta össze, és tényleg mindent visz, csak a ventilátora hajlamos a hibákra. Ennyi erővel tök mindegy, hogy mit veszünk, ha árról van szó.
Guess who's back!

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Grand Theft Auto V PC

Hozzászólás Szerző: DereX » 2014. 05. 02. 13:32

Számítógépet is összelehet rakni használt külföldi cuccokból 60-ért max, ami kb. minden ma megjelenő játékot futtat maxon :D Csak ugye használt.

Válasz küldése